III Bieg Karpia

Osoby zarejestrowane w systemie

"10km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Ewa Domeracka Grudziądz Parkran Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-16
2 Katarzyna Ziuziakowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-16
3 Barbara Wydrych Grudziadz Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-16
4 Adam Kitzermann Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-16
5 Arkadiusz Kamiński Grudziądz KAMYK RUN Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-16
6 Ryszard Bartosiak Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-16
7 Daniel Korycki Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-16
8 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-16
9 Eugenia Cebienko-Żaczek Baldram Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-16
10 Wioletta Piórkowska Okrągła Łąka Traktor Team Gmina Kwidzyn Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-16
11 Marzena Olińska Gardeja GMINA GARDEJA BIEGA/KTS IRONMAN Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-17
12 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
13 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-17
14 Jacek Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
15 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
16 ADAM BAŁDYGA Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
17 Marcin Hernik Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
18 Karolina Albekier Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-17
19 Radosław Wilkiewicz Mokre Stomil Training Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
20 Damian Preuss Radzyń chełmiński Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-17
21 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
22 Agata Matuszak Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2019-10-17
23 Roland Gurski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-17
24 Mateusz Małkowski Kwidzyn Traktor team Gmina Kwidzyn Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-17
25 Marcin Kulpa Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
26 Arkadiusz Fuminkowski Aleksandrów Kujawski Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
27 Krzysztof Rzosinski Sadlinki Kwidzyn Biega Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
28 Marlena Kotłowska KWIDZYN Kwidzyn Biega Kobiety (10km) 10km - 2019-10-17
29 Tomasz Chmura Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-17
30 Ewa Chmura Grudziadz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-17
31 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
32 Justyna Borkowska Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-18
33 Joanna Szulc Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2019-10-18
34 Damian Grubich Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
35 Michał Jerzyk Kwidzyn Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
36 Rafał Wiśniewski Radzyń Chełmiński Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
37 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
38 Joanna Biegajska Szczepanki Motocykliczni Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2019-10-18
39 Patryk Bochra Radzyń Chełmiński Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
40 Janusz Gronek Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
41 ŁUKASZ OLSZEWSKI KWIDZYN Kwidzyn Biega Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-18
42 Jakub Pawlikowski Mokre Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-18
43 Agnieszka Dobrowolska Świecie Herobox Świecie Kobiety (10km) 10km - 2019-10-19
44 Przemysław Radacki Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-19
45 Adam Jeliński Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-20
46 Andrzej Kosiorowski Kwidzyn Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-20
47 TOMASZ STRĘCIWILK Grudziądz Wtorkowy trening Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-20
48 Krzysztof Lewandowski Toruń Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-20
49 Bartosz Dahl Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-21
50 Leszek Jaskólski Wąbrzeźno Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-21
51 Ariel Lamkowski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-21
52 Bartosz RYBIŃSKI Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-21
53 Kamil Hulewicz ROGÓŹNO Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-22
54 Tomasz Zimmermann Sosnówka Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-22
55 Michał Antonowicz Toruń Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-22
56 Piotr Wróbel Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-23
57 Marcin Lonert Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-23
58 Stefania Murak Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-25
59 Tomasz Jaruszewski Grudziądz Biegam bo lubię Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-26
60 Michał Kaczmarek Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-27
61 Magdalena Żyła Łabiszyn Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-27
62 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-27
63 Armin Igielski Grudziądz TANCIA team Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-28
64 Tomasz Markowski Grudziądz Bbl Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-28
65 Jacek Hillar Kwidzyn Kwidzyn Biega Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-28
66 Wojciech Okleja Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-29
67 Ariel Mathiak Salno Maliniaki Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-29
68 Jakub Jabłoński Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-29
69 Małgorzata Jabłońska Grudziądz Wtorkowy Trening Kobiety (10km) 10km Tak 2019-10-29
70 Adam Mrozowski Kwidzyn Kwidzyn Biega Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-29
71 Henryk Urban Kwidzyn ROCK70RUNER Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-29
72 Marcin Wąsik Chełmża #BBKTS Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-30
73 Sławomir Pulkowski Rogóźno Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-31
74 Janusz Gołębiewski Rogóźno Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-10-31
75 Marcin Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (10km) 10km - 2019-10-31
76 Szymon Jagielski Łasin Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-01
77 Marzena Mączewska Grudziądz Parkran Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-11-02
78 Piotr Mielnik Grzybno Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-02
79 Grzegorz Czerniak Nowa Wieś Mam ochotę pobiegać Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-03
80 Piotr Okoński Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-03
81 Ania Łęgowska Kwidzyn Kobiety (10km) 10km Tak 2019-11-03
82 Izabela Gawińska Dolna Grupa Kobiety (10km) 10km - 2019-11-04
83 Krzysztof Gładysz Świecie Gładziorki Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-05
84 Dawid Tekliński Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-05
85 ROMAN JANIK KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-05
86 Łukasz Talma Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-05
87 Dawid Jędrzejewski Drozdowo Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-06
88 Andrzej Celegrat Grupa Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-07
89 Tomasz Kunke Grudziądz 13 WOG Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-07
90 Paweł Mazur Grudziądz Najmowicz Triathlon/TRS Susz/Agrolok Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-08
91 Sebastian Kaczmarek Grudziądz Parkran Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-08
92 Krystian Brzozowiec Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-10
93 Marcin Jędrak Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-10
94 Jacek Rachoń Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-11
95 Lukasz Pietrykowski Grudziadz Brak klubu Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-11
96 Sebastian Krause Grudziádz Janosiki Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-12
97 Karolina Sankiewicz Wąbrzeźno START TEAM WĄBRZEŹNO Kobiety (10km) 10km Tak 2019-11-13
98 Piotr Zura Grupa Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-14
99 Jacek Szuba Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-14
100 KRZYSZTOF KOLIŃSKI Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-14
101 Jarosław Fałkowski Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-14
102 Paweł Malicki Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-15
103 Damian Mikrut Grudziądz AZS Poznań Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-16
104 Filip Chodziutko Mokre Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-16
105 Marcin Pożywiłko Grudziadz Sig Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-16
106 Michał Szymanski Mokre Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-17
107 Aleksandra de Virion Gdańsk Taka RYBA\ Koty3! Kobiety (10km) 10km Tak 2019-11-17
108 ROBERT GRZELAK GARDEJA Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-17
109 Andrzej Nowakowski Prabuty Traktor Team Gmina Kwidzyn Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-17
110 Wioletta Rabeszko Prabuty Kobiety (10km) 10km Tak 2019-11-17
111 Marek Kędziorski Wąbrzeźno Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-17
112 Roman Gołębiewski Wolnica Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-18
113 Dominika Madej Gdańsk Kobiety (10km) 10km Tak 2019-11-18
114 BEATA KĘDZIORSKA Wąbrzeźno Kobiety (10km) 10km Tak 2019-11-18
115 Paweł Madej GDAŃSK PGB Sportowa Paczka Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-18
116 ROBERT JERZYK KANICZKI Traktor Team Gmina Kwidzyn Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-18
117 Anna Tobolska Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2019-11-18
118 Marek Tobolski Grudziądz Florian Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-18
119 MARCIN URBAŃSKI GRUDZIĄDZ Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-18
120 Roman Świtała Kwidzyn Amatot Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-18
121 Przemyslaw Ignaszewski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-19
122 Michał Utracki Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-19
123 Natalia Mogiłko Grudziadz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-11-19
124 Wojciech Wiśniewski Wąbrzeźno Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-19
125 Paweł Rochnowski Wąbrzeźno Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-19
126 Radek Rejewski Grupa Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-19
127 Konrad Tobolski Grudziądz SP8/Olimpia Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-19
128 Michał Sochacki Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-19
129 Małgorzata Adamska Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-11-19
130 Rafał Jasiński Grudziądz Akademia Biegania Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-19
131 Michał Adamski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-20
132 Błażej Balewski Lubawa #CST:GO Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-20
133 Michał Kozioł Gardeja GGB Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-20
134 Patryk Jarząbek Iława #CST:GO Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-20
135 Radosław Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-20
136 RAFAŁ KOMÓR Toruń Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-20
137 Jacek Richter Gdynia Taka RYBA\ Koty3! Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-21
138 Rafal Krause Grudziádz lisie Kąty Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-21
139 Michał Banaszewski Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-21
140 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz Biegam bo lubię Kobiety (10km) 10km Tak 2019-11-21
141 Piotr Piszkalski Grudziądz O.S.A. Bushcraft Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-22
142 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie LA RIVE TEAM Kobiety (10km) 10km Tak 2019-11-22
143 Justyna CZYŻEWSKA Brzoza Kobiety (10km) 10km - 2019-11-24
144 RAFAŁ HENDRICH Sierakowice Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-24
145 DANIEL LEWANDOWSKI Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-24
146 Kamil Kiełbowicz Grudziądz ZST Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-24
147 LIDIA STRUGAŁA BYDGOSZCZ Kobiety (10km) 10km Tak 2019-11-25
148 Michał Poliwodziński Bydgoszcz KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-25
149 Karolina Szatkowska Bydgoszcz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-11-25
150 Maciej Pszczoliński Pruszcz Świszczące Szprychy Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-25
151 Agnieszka Appelt Bydgoszcz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-11-25
152 Katarzyna Ziółkowska Chełmża Kobiety (10km) 10km - 2019-11-25
153 Piotr Balmas Kwidzyn Traktor team Gmina Kwidzyn Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-25
154 Michał Pszczoliński Bydgoszcz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-25
155 Adam Pszczoliński Pruszcz Świszczące Szprychy Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-25
156 Piotr Sobieraj Ostróda Mężczyźni (10km) 10km - 2019-11-26
157 Piotr Łakomy Acapulco Klub latających skarpet Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-26
158 Jakub Łakomy Sztynwag TF5 Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-26
159 Marcin Libecki Świecie PALIMY PODESZWY Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-27
160 Sylwia Grabowska Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2019-11-27
161 Tatiana Koprowska Gubiny Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2019-11-28
162 Bartłomiej Koprowski Gubiny Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-28
163 Marcin Gajewski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-30
164 Dariusz Gąsiorowski Gardeja Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-11-30
165 Wojciech Chybczyński Stare Marzy Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-12-01
166 Krystian Klessa Bydgoszcz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-12-01
167 Karolina Wychowaniak-Wasilewska Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2019-12-02
168 Dariusz Jędrzejczak Grudziądz Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2019-12-02
169 Zbigniew Serocki Grudziądz Jagiellończycy Łasin Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-12-02
170 Bruno Nalaskowski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-12-02
171 Rafał Kowalewski Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-12-03
172 Andrze Willma Czachówek Traktor team Gmina Kwidzyn Mężczyźni (10km) 10km - 2019-12-03
173 Piotr Koogut Kwidzyn G,oma Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 10km - 2019-12-03
174 IGOR NAGEL MOKRE Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-12-03
175 Maurycy Witkowski Kwidzyn Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-12-04
176 Radosław Wasilewski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2019-12-05


Do góry




"5km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Agnieszka Olszewska Grudziądz Amator Kobiety (5km) 5km - 2019-10-16
2 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-16
3 Łukasz Cackowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
4 Marceli Granica Zakrzuewo Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
5 Marcin Kotz Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
6 Marek Jankowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
7 Agnieszka Magdowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-16
8 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
9 Karol Cackowski Grudziadz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-16
10 Karolina Kruber Bydgoszcz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-16
11 Michał Kopecki Warszawa Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-16
12 Barbara Chodór-Kopecka Warszawa Kobiety (5km) 5km - 2019-10-16
13 Joanna Skorek Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-16
14 Milena Karpińska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-16
15 Justyna Wruk Grodek Diabelskie pioruny Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-16
16 Małgorzata Płatek Lisewo Aktywne Lisewo Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-17
17 Justyna Pietrzak Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-17
18 Maciej Pietrzak Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
19 Tatiana Nowicka Świecie Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-17
20 Joanna Mroczkowska Kwidzyn Brak klubu Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-17
21 Paweł Jasiński Łasin Okoliczny Element Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-17
22 Andrzej Szylka Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
23 Michał Kamiński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-17
24 Łukasz Sonnenfeld Grudziądz Cyklo Kwidzyn Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
25 Karolina Reuschel Nowe Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-17
26 Natalia Rulewska Grudziadz Fit House Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-17
27 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
28 Maciej Kukawka Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
29 Mateusz Kukawka Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
30 Dominik Kukawka Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
31 Małgorzata Brodzińska Stare Błonowo Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-17
32 Katarzyna Rzosińska Sadlinki Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-17
33 Rafał Smoczyński Salno Niezrzeszony Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-17
34 Krzysztof Michałowski Grudziądza Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
35 Denis Tomaszewski Biały Bór Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
36 Agnieszka Kulińska Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-17
37 Barbara Skorek Grudziądz Vadain Running Club Kobiety (5km) 5km - 2019-10-17
38 Izabela Lisiewicz Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-17
39 Józef Trzaska Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-17
40 Justyna Chmura Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-17
41 Robert Kotecki Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-18
42 Ewelina Sereda Grudziadz Grudziadz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-18
43 Agnieszka Jelińska Łasin Biegam bo lubię Kobiety (5km) 5km - 2019-10-18
44 Danuta Brzozowska Szczepanki Amator Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-18
45 Dawid Mykaj Grudziądz Stomil Training Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-18
46 Piotr Barański Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-18
47 Magdalena Sobieraj Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-18
48 Anna Jakubowska Grudziądz Park run Kobiety (5km) 5km - 2019-10-18
49 EWELINA PAULINA Lis Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-18
50 Ewa Wiśniewska Świecie Wisienka Team Kobiety (5km) 5km - 2019-10-19
51 Wiesław Wiśniewski Świecie Wisienka Team Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-19
52 Kamila Musińska Wawrzyniak Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-19
53 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Run Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-19
54 Mariusz Bartkowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-19
55 Magdalena Kłosowska Grudziądz Fit Mania Kobiety (5km) 5km - 2019-10-19
56 Hubert Wilangowski Mokre Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-19
57 Anna Korczyńska Świecie nad osą Kobiety (5km) 5km - 2019-10-20
58 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-20
59 Justyna Stręciwilk Grudziądz Vadain Running Club Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-20
60 Beata Maksajdowska GRUDZIĄDZ Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-20
61 Tomasz Sobiechowski Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-20
62 Sylwia Kamińska Grudziądz STOWARZYSZENIE "ZATRZYMAJ SIĘ ..." Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-20
63 Mirosław Bączkowski Grupa Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-21
64 Jakub Kowal Grudziądz ZSM Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-21
65 Mateusz Guzmann Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-21
66 Oliwia Gontowska Gać Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-21
67 Arkadiusz Gontowski Gać Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-21
68 Alicja Dulkiewicz Kwidzyn Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-21
69 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-21
70 Aleksandra Frencel Grudziadz Fit Mania Kobiety (5km) 5km - 2019-10-21
71 Zdzisław Dulkiewicz Kwidzyn Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-21
72 Paweł Frencel Grudziadz Piemonte Calcio Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-21
73 Jan Mickiewicz Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-21
74 Marcin Grzegorzewski Otłowiec Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-21
75 Agnieszka Ciesielska Nakło Nad Notecia Kobiety (5km) 5km - 2019-10-21
76 Karol Sukowski Wąbrzeźno MPK Wąbrzeźno Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-21
77 Dorota Guzmann Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-21
78 Kamilla Lamkowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-21
79 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-21
80 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-21
81 Tomasz Osiński Grupa Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-21
82 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-22
83 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-22
84 Jakub Ryśnik Grudziądz Olimpia Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-22
85 Fryderyk Tyburczy Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-22
86 Marzena Szydzik Szydzik Mokre K.B. Kobiety (5km) 5km - 2019-10-22
87 Gabriela Nowacka Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-22
88 Igor Bednarczyk Grudziądz Olimpia Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-22
89 Sylwia Darda Kwidzyn Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-23
90 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-23
91 Piotr Arbszajtys Gardeja GGB Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-23
92 Bartosz PLEWA Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-23
93 Gizela Jankowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-23
94 Beata Połubiak Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-24
95 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-24
96 Patryk Paprocki Grudziądz 1 LO GRUDZIĄDZ Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-24
97 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-24
98 Justyna Procajło Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-25
99 Krystyna Wiatrowska Mokre Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-25
100 Oliwia Strzelczyk Nowa Wieś Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-25
101 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-25
102 Alina Sobieś Gardeja Gmina Gardeja Biega Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-26
103 Dominika Niećko Grudziądz Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-27
104 Filip Adrych GRUDZIĄDZ PSP Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-27
105 Maciej Pniewski Golub-Dobrzyń Agrolok Sport Team Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-28
106 Wojciech Krzemiński Golub-Dobrzyń Underground Run Crew Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-28
107 Barbara Kachniarz Chrusty Aktywne Lisewo Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-28
108 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-28
109 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-28
110 AGNIESZKA BERGIUS Grudziądz Maliniaki Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-29
111 Paweł Sałacki Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-29
112 Agnieszka Gołębiewska Wałycz Kobiety (5km) 5km - 2019-10-29
113 Ewa Sałacka Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-29
114 Joanna Worytko Gruta Kobiety (5km) 5km - 2019-10-29
115 Jarosław Rogoziński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-30
116 Marta Nowakowska Bydgoszcz Deaf Garmin Kobiety (5km) 5km - 2019-10-30
117 Damian Durzyński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-30
118 Justyna Kornacka Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-31
119 Ariel Kornacki Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-10-31
120 Anna Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Kobiety (5km) 5km Tak 2019-10-31
121 Andrzej Mosak Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-10-31
122 Rafał Piekarski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-01
123 Tomasz Krzyżykowski Piaski Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-01
124 Tomasz Lewandowski Brodnica Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-01
125 Andrzej Pawłowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-01
126 Natalia Ozimek Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-02
127 Wiktoria Goska Kisielice Kobiety (5km) 5km - 2019-11-02
128 Jędrzej Krzyżykowski Biały Bór Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-03
129 Agnieszka Mgłosiek Grudziądz Endorfina Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-03
130 MAGDALENA BABICKA Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2019-11-03
131 Małgorzata Pol Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-03
132 Maria Świerczyńska Gruta Endorfina Fitness Club Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-03
133 ŻANETA OKOŃSKA Grudziadz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-03
134 ADRIAN Okoński Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-03
135 Henryka Ratajczyk Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-03
136 Małgorzata Ratajczyk Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-03
137 Mariusz Pawłowski Marzęcice Kurzętnik Biega Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-04
138 Jarek Kornacki Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-04
139 Tomasz Modliszewski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-04
140 Krzysztof Więcławski Mokre - Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-04
141 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-05
142 Adam Koprowicz Swiecie Koperki Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-05
143 Anna Pawlik Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-06
144 Bartosz Pawlik Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-06
145 Dariusz Kłosiński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-06
146 KRZYSZTOF JASTRZĘBSKI Toruń Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-06
147 Stanisław Skwiot Gdańsk Taka RYBA Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-08
148 Aleksandra Dąbkowska Gdańsk Taka RYBA Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-08
149 Edyta Tarapata-Skwiot Gdańsk Taka RYBA Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-08
150 Izabela Nowacka Grupa Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-09
151 Sebastian Nowacki Grupa Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-09
152 Michal Rilling Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-10
153 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-10
154 Joanna Wasilewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-10
155 Paweł Maruszewski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-10
156 Bogumiła Hineborg Wielki lubień NW patycxaki Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-11
157 Magdalena Wojtanis Toruń Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-11
158 Ewa Śliwińska Grudziądz NW PATYCZAKI Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-12
159 Dominika Jabłońska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-12
160 Magdalena Grzybowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-12
161 Zbigniew Ornowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-12
162 Krzysztof Retecki Ostromecko LKS BOGMAR PRESTO Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-12
163 Mateusz Buliński Bydgoszcz Jw 1515 Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-12
164 Krzysztof Barczyk Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-13
165 Łukasz Lange Grupa Team Cypiski Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-13
166 Iwona Guzmann Mokre Szkoła Podstawowa w Mokrem Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-13
167 Iwona Czarnecka Chelmno Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-13
168 Marek Czarnecki Chełmno Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-13
169 MAŁGORZATA ŻMUDOWSKA MOKRE Kobiety (5km) 5km - 2019-11-13
170 KACPER ŻMUDOWSKI MOKRE 1 LO GRUDZIĄDZ Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-13
171 MATEUSZ ŻMUDOWSKI MOKRE SZKOŁA PODSTAWOWA MOKRE Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-13
172 JAGODA ŻMUDOWSKA MOKRE UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI OLSZTYN Kobiety (5km) 5km - 2019-11-13
173 Katarzyna Anuszewska Bydgoszcz Kobiety (5km) 5km - 2019-11-14
174 DOROTA KWASIGROCH Grupa Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-14
175 RAFAŁ KWASIGROCH Grupa Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-14
176 Paulina Witkowska Mędrzyce Biegam Sobie Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-14
177 Marcin Kusowski Turznice Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-15
178 Paulina Skibińska Bydgoszcz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-15
179 Marzenna Klajborowska Grudziadz Vadain Running Club Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-15
180 Joasia Kępińska las grupos Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-15
181 Radosław MOJEK GRUPA Mojsonki Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-16
182 Beata BARSKA-MOJEK GRUPA Mojsonki Kobiety (5km) 5km - 2019-11-16
183 Beata Chodziutko-Furso Mokre Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-16
184 Mirosław Iljin Gardeja Parkran Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-16
185 Rafał Chyła Świerkocin Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-16
186 Katarzyna Turek Dąbrówka Królewska Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-17
187 kinga osińska grupa Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-17
188 Hanna Figura Grudziądz Morsy z Grudziądza Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-17
189 SYLWIA GRZELAK GARDEJA Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-17
190 Dawid Wolak Łasin Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-17
191 Dawid Dombrowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-17
192 Paweł Dombrowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-17
193 Mariusz Miraszewski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-18
194 Rafał Batiuk Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-18
195 kamila kurkus Mełno Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-18
196 Bartosz Roman Nowa Wieś Romki Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-18
197 Ewa Niewiadomska-Roman Nowa Wieś Romki Kobiety (5km) 5km - 2019-11-18
198 Emilia Okrój Kościerzyna OkrójTEAM Kobiety (5km) 5km - 2019-11-18
199 Maksymilian Okrój Kościerzyna OkrójTEAM Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-18
200 Aneta Jerzyk Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Kobiety (5km) 5km - 2019-11-18
201 Dariusz Jagielski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-18
202 Kinga Woźniak Grudziądz Morsy z Grudziądza Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-19
203 Krzysztof Nosek Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-19
204 Katarzyna Majewska Nowa Wieś Morsy z Grudziądza Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-19
205 Paweł Bartoś Wąbrzeźno Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-19
206 BARBARA ZAJĄC Łasin Kobiety (5km) 5km - 2019-11-19
207 Aleksandra Algierowicz Łasin Biegam Kobiety (5km) 5km - 2019-11-19
208 Paulina Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-19
209 Adrian Skowroński Grudziądz Morsy z Grudziądza Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-19
210 Krzysztof Białkowski Rozajny Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-19
211 Zbigniew Wojanowski Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-19
212 MARYLA WOJANOWSKA Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-19
213 Paulina Pudlewska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Kobiety (5km) 5km - 2019-11-19
214 Piotr Pudlewski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-19
215 Bożena Kowalska-Pasieka Kwidzyn Drużyna Szpiku Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-20
216 Sebastian Trzciński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-20
217 Lucyna Łużyńska Ostaszewo Constract:GO Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-20
218 Janusz Michałkowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-20
219 Jarosław Jabłoński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-20
220 Jerzy Groch Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-20
221 Aneta Wojas Grudziadz Kobiety (5km) 5km - 2019-11-20
222 Marcin Strzelecki Wąbrzeźno MPK Wąbrzeźno Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-20
223 Karolina Witczak Grudziądz Fit House Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-20
224 MAGDALENA OSOWSKA ŚWIECIE Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-21
225 JUSTYNA TARCZYKOWSKA ŚWIECIE Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-21
226 JAROSŁAW TARCZYKOWSKI ŚWIECIE Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-21
227 Włodzimierz Michalak Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-21
228 Monika Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-21
229 Maja Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-21
230 Kacper Arendt Nicwałd Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-21
231 Agata Wojenko Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-21
232 Małgorzata Dombrowska Grudziądz Morsy z Grudziądza Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-22
233 Bartosz Reetz Grudziądz Olimpia Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-22
234 Aleksandra Dietrich Śliwice Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-22
235 Weronika Dietrich Śliwice Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-22
236 Anna Targowska Morgi Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-23
237 Sylwia Felkner Ciele Ciele Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-23
238 Alicja Felkner Ciele SP30 Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-23
239 Maciej Stręciwilk Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-23
240 Kamil Mojek Mokre Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-23
241 Paulina Mojek Mokre Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-23
242 Mirosław Mejka Nowe Miasto Lubawskie Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-23
243 Wojciech Bukowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-24
244 GRZEGORZ PĘK GRUPA Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-24
245 Grzegorz Filipowicz Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-25
246 Kamil CHORWACKI Grudziądz Chorwat Team Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-25
247 Beata Kłos Warlubie Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-25
248 Katarzyna Gratowska Grudziądz Gratki Team Kobiety (5km) 5km - 2019-11-25
249 Marcin Gratowski Grudziądz Gratosie Team Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-26
250 Jaroslaw Długosz Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-26
251 Monika Długosz Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-26
252 Laura Zmierczak Mokre Kobiety (5km) 5km - 2019-11-26
253 Anna Zmierczak Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-26
254 Marian Brac Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-26
255 Grażyna Brac Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-26
256 Anna Szumska Chełmno Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-26
257 Adrian Szumski Chełmno Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-26
258 Tomasz Mormul Mokre Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-26
259 Zbigniew Szczepański Złotoria Pan Karp Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-27
260 Joanna Mazurek- Szczepańska Złotoria Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-27
261 Monika Libecka Świecie Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-27
262 Kamila Skowrońska Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-27
263 Mateusz Czajka Jeżewo LUKS OLIMP Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-28
264 DAMIAN BOROWSKI BIAŁOCHOWO Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-28
265 Paweł Skóra Wielkie Lniska Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-28
266 Monika Gumienik Szarnoś Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-28
267 Piotr Duchała Kwidzyn Kwidzyn Biega Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-28
268 Patryk Rączka Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-28
269 Mateusz Pawłowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-28
270 Bartosz Szymańczak Bydgoszcz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-28
271 Michał Krzekotowski Bydgoszcz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-28
272 Mateusz Poliwodziński Bydgoszcz KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-28
273 Klaudia Różycka Lubicz Kobiety (5km) 5km - 2019-11-29
274 Paweł Różycki Lubicz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-29
275 Edyta Gładysz Świecie Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-29
276 Łukasz Drumowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-29
277 Maciej Muszyński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-11-29
278 Paweł Jurek Ruda Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-30
279 Marek Demirski Śliwice Biegające Śliwice Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-30
280 Artur Kamiński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-11-30
281 Monika Słomska ŚWIECIE Brak Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-30
282 Hanna Podziawo Białochowo Kobiety (5km) 5km Tak 2019-11-30
283 Monika Kozioł Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Kobiety (5km) 5km - 2019-12-01
284 Adam Mroczek Gardeja Mężczyźni (5km) 5km - 2019-12-01
285 Michał Turski Bydgoszcz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-12-01
286 Danuta Kurek-Stromecka Sadlinki Kobiety (5km) 5km - 2019-12-01
287 Anna Wilma Chełmno Kobiety (5km) 5km Tak 2019-12-01
288 Sławomir Okoń Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-12-02
289 Dorota Pawłowska Kurzętnik Zamek Kurzętnik Kobiety (5km) 5km - 2019-12-02
290 Agata Luzeńczyk Rogóźno Kobiety (5km) 5km - 2019-12-02
291 Piotr Janowski Nowawieś Chełmińska Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-12-03
292 Dorota Jurek-Hulewicz Rogóźno Kobiety (5km) 5km - 2019-12-03
293 Janusz Lis Grudziądz TKKF Chełmno Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-12-03
294 Ewa Jurgońska Olsztyn Kobiety (5km) 5km Tak 2019-12-03
295 Robert Kalwas Olsztyn Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-12-03
296 Karolina Pawłowska Grudziądz Fit Mania Kobiety (5km) 5km - 2019-12-03
297 Natalia Zalech Grudziadz Fit Mania Kobiety (5km) 5km Tak 2019-12-03
298 Paulina Taczyńska Gruta Kobiety (5km) 5km Tak 2019-12-04
299 Piotr Krajewski Grudziądz LA RIVE TEAM Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-12-05
300 Karolina Wasilewska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-12-05
301 Tomasz Makowski Ruda ################ Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-12-05
302 Renata Szmidt Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2019-12-05
303 Bartłomiej Szmidt Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-12-05
304 Marcin Glinowiecki Grudziądz Parkran Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2019-12-06
305 Jacek Pawłowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2019-12-07


Do góry




"Bieg Karpika"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Alicja Magdowska Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-16
2 Igor Płatek Lisewo Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-17
3 Marcel Brzozowski Szczepanki Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-17
4 Agata Makuch Grudziądz Sp nr 18 Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-17
5 Zofia Sonnenfeld Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-17
6 Sandra Kulpa Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-17
7 Aleksander Tomaszewski Biały Bór SP 7 Grudziądz Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-17
8 Karolina Pol Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-20
9 Martyna Szydzik Grudziądz K.B. Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-22
10 Kalina Bednarczyk Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-22
11 Oliwier Danielewski Mokre Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-23
12 Lena WOJTACKA Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-23
13 Tatiana Mosak Mokre Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-24
14 Dominik Procajło Grudziądz Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-25
15 Jakub Procajło Grudziądz Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-25
16 Jakub Młynek Grudziadz Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-25
17 Amelia Osinska Grupa Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-26
18 Karina Gąsiorowska Gardeja Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-26
19 Paula Gądek Grudziadz Szkoła Podstawowa nr 20 Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-27
20 Zuzanna Żyła Łabiszyn Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-27
21 Nikodem Kłosiński Grudziądz Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-28
22 Natalia Kłosińska Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-28
23 Alan Gołębiewski Walycz Aszo Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-29
24 Szymon Gołębiewski Wałycz Aszo Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-29
25 Miłosz Nowacki Grupa Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-30
26 Zuza Śniegowska Toruń Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-30
27 Aleksander Wiśniewski Grudziądz Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-30
28 Alicja Kopciuch Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-30
29 Zosia Durzyńska Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-10-31
30 Seweryn Olech Grudziadz Brak klubu Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-02
31 Kaja Babicka Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-03
32 Aleksander Kalinowski Grudziądz Szkoła Podstawowa w Węgrowie Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-04
33 Zuzanna Modliszewska Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-04
34 Kamil Zgardowski Boguszewo Biegam Sobie Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-05
35 Szymon Zgardowski Boguszewo Biegam Sobie Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-05
36 Tobiasz Grzybowski Grudziądz Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-05
37 Nadia Suberlak Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-08
38 NIKOLA PIENIAK Grudziądz Sp20 2C Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-12
39 Adam Wiśniewski GRUDZIĄDZ Szkola podstawowa nr 20 Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-12
40 Róża Barczyk Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-13
41 Marysia Pawlikowska Mokre Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-13
42 Filip Makoś Wielki Wełcz Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-14
43 Dorian Chyła Świerkocin Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-16
44 Marta Pożywiłko Grudziadz Sp 9 Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-16
45 Nadia Baca Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-17
46 Oskar Pudlewski Grudziądz Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-19
47 Daria Anuszewska Grudziądz SP 20 Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-20
48 Marta Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-21
49 Maja Nalepka Bydgoszcz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-22
50 Amelia Chorwacka Grudziądz Chorwat Team Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-24
51 Agata Chorwacka Grudziądz Chorwat Team Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-24
52 Alan Szumski Chełmno Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-27
53 Maria Skowrońska Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-27
54 Zofia Skowrońska Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-27
55 AMELIA BOROWSKA BIAŁOCHOWO Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-28
56 ROZALIA BOROWSKA BIAŁOCHOWO Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-28
57 Olga Krzemińska Golub-Dobrzyń Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-28
58 Jan Gumienik Szarnoś Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-28
59 Aleks Pudlewski Grudziądz Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-29
60 Zuzanna Rachoń Grudziądz SP 20 Grudziądz Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-29
61 Magdalena Grabowska Rogóźno Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-11-30
62 Artur Wojas Grudziadz Gks olimpia grudziadz judo Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-12-01
63 Zuzanna Smagalska Mokre Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-12-02
64 Maja Luzeńczyk Rogóźno Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-12-02
65 Lena Luzeńczyk Rogóźno Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-12-02
66 Marcel Lipiński Grudziadz Szkola podstawowa nr 20 Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-12-02
67 Eliza Hulewicz Rogóźno Szkoła Podstawowa w Rogóźnie Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-12-03
68 Apolonia Hulewicz Rogóźno Szkoła Podstawowa w Rogóźnie. Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-12-03
69 KALINA Czerwińska Mokre Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-12-03
70 Oscar Pawłowski Grudziądz Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-12-03
71 Wiktoria Zielińska Mokre Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-12-04
72 Szymon Kaniecki Sadlinki Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-12-04
73 Franciszek Osiecki Grudziądz Chłopcy Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-12-05
74 Rozalia Jasińska Gubiny Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-12-05
75 Lena Jasińska Gubiny Dziewczynki Bieg Karpika [Brak opłaty] 2019-12-05


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×