Pierwszy Wiosenny Bieg Nocny

Wyniki

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Maciej Górny 73 Packman Team Grupa Open M 1 - 18:19 - Ukończył
2 Marcin Skibski 286 Świecie Open M 2 - 18:59 +40 sek. Ukończył
3 Mateusz Ronowski 273 Mat Kin Run Grudziądz Open M 3 - 19:08 +49 sek. Ukończył
4 Łukasz Kowalewski 143 Gmina Gardeja Biega Gardeja Open M 4 - 19:26 +01:07 Ukończył
5 Maciej Czumiel 51 Grudziadz Open M 5 - 19:56 +01:37 Ukończył
6 LECH WRÓBLEWSKI 350 ZK 2 Grudziądz Grudziądz Open M 6 - 20:10 +01:51 Ukończył
7 Artur Wrzeciono 351 Sportowa Olimpia Grudziądz Open M 7 - 20:40 +02:21 Ukończył
8 Sławomir Bączkowski 12 V Runner Grudziądz Open M 8 - 20:43 +02:24 Ukończył
9 Piotr Wolski 342 Łubudubu GRUDZIĄDZ Open M 9 - 20:45 +02:26 Ukończył
10 Radosław Wilkiewicz 332 Dom Pod Aniołem MOKRE Open M 10 - 21:09 +02:50 Ukończył
11 Jacek Pawlik 236 Grudziądz Open M 11 - 21:12 +02:53 Ukończył
12 MARCIN KULPA 165 Grudziądz Open M 12 - 21:16 +02:57 Ukończył
13 Seweryn Koślacz 140 Grudziądz Open M 13 - 22:03 +03:44 Ukończył
14 Arkadiusz Kamiński 113 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Open M 14 - 22:06 +03:47 Ukończył
15 Dominik Kowalski 146 Chojnie Obdarzeni Grudziadz Open M 15 - 22:07 +03:48 Ukończył
16 Dawid Kilon 128 MERGUS Bydgoszcz Open M 16 - 22:11 +03:52 Ukończył
17 Mateusz Szczepański 299 Szembruk Open M 17 - 22:16 +03:57 Ukończył
18 Jacek Gruszeczka 81 parkrun Grudziądz Grudziądz Open M 18 - 22:16 +03:57 Ukończył
19 Grzegorz Jeżowski 104 Grudziądz Open M 19 - 22:24 +04:05 Ukończył
20 Adam Szewczyk 300 Malbork Open M 20 - 22:28 +04:09 Ukończył
21 Robert Kaczorowski 109 Brak Grudziądz Open M 21 - 22:32 +04:13 Ukończył
22 JULITA ŻUKOTYŃSKA 370 Grupa Open K 1 - 22:38 +04:19 Ukończyła
23 Mateusz Wnuczek 375 Grudziądz Open M 22 - 22:38 +04:19 Ukończył
24 Radosław Pawelec 233 Bydgoszcz Open M 23 - 23:00 +04:41 Ukończył
25 Damian Grubich 80 parkrun Grudziądz Grudziądz Open M 24 - 23:08 +04:49 Ukończył
26 Marcin Kamiński 114 Grudziądz Open M 25 - 23:10 +04:51 Ukończył
27 Lukasz Pietrykowski 242 Grudziadz Open M 26 - 23:11 +04:52 Ukończył
28 Michał Wróbel 348 KMP Grudziądz Grudziądz Open M 27 - 23:12 +04:53 Ukończył
29 Mirosław Bączkowski 11 Cslog Grupa Open M 28 - 23:24 +05:05 Ukończył
30 Sławomir Szwaracki 307 Grudziądz Open M 29 - 23:25 +05:06 Ukończył
31 Jarosław Afelt 1 Bydgoszcz Open M 30 - 23:29 +05:10 Ukończył
32 PIOTR BALCERZAK 7 Grudziądz Open M 31 - 23:34 +05:15 Ukończył
33 Bogdan Grzebieniewski 83 Grudziadz Open M 32 - 23:41 +05:22 Ukończył
34 Daniel Matuszak 192 Grudziądz Open M 33 - 23:44 +05:25 Ukończył
35 Łukasz Szymborski 311 Brodnica Open M 34 - 23:45 +05:26 Ukończył
36 Mateusz Czajka 46 LUKS OLIMP Jeżewo Open M 35 - 23:57 +05:38 Ukończył
37 Piotr Okoński 225 Grudziądz Open M 36 - 24:02 +05:43 Ukończył
38 Łukasz Tylkowski 324 Stowarzyszenie Sportowe LANDRYNKA INOWROCŁAW Open M 37 - 24:14 +05:55 Ukończył
39 Marcin Tomasz Kuś 168 Aktywna Bydgoszcz Bydgoszcz Open M 38 - 24:19 +06:00 Ukończył
40 Przemysław Bednarczyk 14 Dajerade Grudziądz Open M 39 - 24:22 +06:03 Ukończył
41 Marcin Ressel 265 Grudziądz Open M 40 - 24:27 +06:08 Ukończył
42 Leszek Jakubowski 94 Run Szembruk Szembruk Open M 41 - 24:28 +06:09 Ukończył
43 Michał Barć 9 Bandach*ja Grudziądz Open M 42 - 24:28 +06:09 Ukończył
44 Przemysław Kula 163 Grudziądz Open M 43 - 24:33 +06:14 Ukończył
45 Agata Wojenko 337 Grudziądz Open K 2 - 24:41 +06:22 Ukończyła
46 Łukasz Wąsicki 327 Grudziądz Open M 44 - 24:41 +06:22 Ukończył
47 Tomasz Chmura 40 Grudziadz Open M 45 - 24:44 +06:25 Ukończył
48 Paweł Jerzyk 103 Traktor Team Gmina Kwidzyn Wiśliny Open M 46 - 24:49 +06:30 Ukończył
49 Daniel Agacki 3 Warlubie Open M 47 - 24:55 +06:36 Ukończył
50 Waldemar Ślizewski 316 Grudziądz Open M 48 - 24:58 +06:39 Ukończył
51 Seweryn Wolczynski 341 Grudziądz Open M 49 - 25:00 +06:41 Ukończył
52 Mateusz Cieślakiewicz 45 Grudziądz Open M 50 - 25:03 +06:44 Ukończył
53 Łukasz Kowalczyk 142 Bezpieczny Grudziądz Grudziądz Open M 51 - 25:13 +06:54 Ukończył
54 Łukasz Michna 202 Zdrojewo Open M 52 - 25:14 +06:55 Ukończył
55 Adam Kitzermann 129 Grudziadz Open M 53 - 25:16 +06:57 Ukończył
56 Tomasz WOJTACKI 339 Sosnowa Team Grudziądz Grudziądz Open M 54 - 25:17 +06:58 Ukończył
57 Kamila Gurzyńska 87 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Grudziądz Open K 3 - 25:19 +07:00 Ukończyła
58 Krzysztof Lewandowski 176 Lewy biega Linowo Open M 55 - 25:20 +07:01 Ukończył
59 Anna Pawlik 235 Grudziądz Open K 4 - 25:22 +07:03 Ukończyła
60 Zbigniew Mądrzyński 197 UMKS Kwidzyn Grudziądz Open M 56 - 25:28 +07:09 Ukończył
61 Bartosz Podsiadły 252 OSP DRAGACZ Dragacz Open M 57 - 25:30 +07:11 Ukończył
62 Michał Drabiniak 57 Grudziądz Open M 58 - 25:35 +07:16 Ukończył
63 Aleksandra Boniecka 19 Pokrzywno Open K 5 - 25:51 +07:32 Ukończyła
64 Dariusz Leba 172 Unisław Open M 59 - 25:53 +07:34 Ukończył
65 Sebastian Borek 21 TATATEAM Chełmno Open M 60 - 25:59 +07:40 Ukończył
66 Tomasz Wielgus 331 Grudziadz Open M 61 - 25:59 +07:40 Ukończył
67 Robert Zilz 364 Grudziądz Open M 62 - 26:00 +07:41 Ukończył
68 Bartosz Rybarczyk 279 Pałuki Running Team Żnin Open M 63 - 26:02 +07:43 Ukończył
69 Izabela Banaś 8 Wielki Komórsk Open K 6 - 26:07 +07:48 Ukończyła
70 Łukasz Cackowski 32 Grudziądz Open M 64 - 26:08 +07:49 Ukończył
71 PIOTR KASZKIN 121 #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU Dobre Miasto Open M 65 - 26:09 +07:50 Ukończył
72 Natalia Mogiłko 207 Grudziądzka Fit Mama Nowa Wieś Open K 7 - 26:11 +07:52 Ukończyła
73 Marek Czarnecki 48 Chełmno Open M 66 - 26:11 +07:52 Ukończył
74 Marcin Lonert 179 Grudziadz Open M 67 - 26:13 +07:54 Ukończył
75 Marek Matczyński 190 GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz Open M 68 - 26:22 +08:03 Ukończył
76 Paweł Jasiński 98 Okoliczny Element Łasin Open M 69 - 26:29 +08:10 Ukończył
77 Ewelina Puchowska 256 Apteka Gemini Team Gdansk Open K 8 - 26:53 +08:34 Ukończyła
78 Kacper Ressel 264 Grudziądz Open M 70 - 26:59 +08:40 Ukończył
79 Radosław Pior 245 Frauenburg Gangsters Kalisz Open M 71 - 27:03 +08:44 Ukończył
80 Tomasz Makowski 186 ################ Ruda Open M 72 - 27:04 +08:45 Ukończył
81 Paweł Borowski 23 Grudziądz Open M 73 - 27:05 +08:46 Ukończył
82 Katarzyna Naumczyk 213 Malbork Open K 9 - 27:07 +08:48 Ukończyła
83 Agata Bochon 18 Malbork Open K 10 - 27:07 +08:48 Ukończyła
84 Magdalena Kalisz 111 Białystok Open K 11 - 27:18 +08:59 Ukończyła
85 Krzysztof Jakóbczyk 91 PGB Sportowa Paczka Grudziądz Open M 74 - 27:19 +09:00 Ukończył
86 Pawel Swakowski 295 Grudziadz Open M 75 - 27:19 +09:00 Ukończył
87 Adam Kozłowski 150 Grudziądz Open M 76 - 27:26 +09:07 Ukończył
88 PIOTR MOSKWIK 209 GRUDZIĄDZ Open M 77 - 27:38 +09:19 Ukończył
89 Robert Osypiuk 226 GRUDZIĄDZ Open M 78 - 27:39 +09:20 Ukończył
90 Dawid Mazur 194 Herobox Świecie Świecie Open M 79 - 27:39 +09:20 Ukończył
91 Mateusz Gurzyński 88 Guzol Team Grudziądz Open M 80 - 27:40 +09:21 Ukończył
92 Monika Fiałkowska 62 Grdziądz Open K 12 - 27:42 +09:23 Ukończyła
93 Dawid Górski 75 FitHouse Grudziądz Open M 81 - 27:43 +09:24 Ukończył
94 Marcin Dominikowski 56 Grudziądz Open M 82 - 27:46 +09:27 Ukończył
95 Ariel Kornacki 136 Brak Grudziadz Open M 83 - 27:50 +09:31 Ukończył
96 Jarek Kornacki 137 Brak Grudziadz Open M 84 - 27:51 +09:32 Ukończył
97 Justyna Borkowska 22 Traktor Team Gmina Kwidzyn Sadlinki Open K 13 - 27:54 +09:35 Ukończyła
98 Joanna Staniszewska 294 SPC Toruń Open K 14 - 27:55 +09:36 Ukończyła
99 Monika Chodukiewicz 41 Kwidzyn Open K 15 - 27:57 +09:38 Ukończyła
100 Filip Mickiewicz 203 CrossBox Grudziądz Open M 85 - 27:59 +09:40 Ukończył
101 Anna Pawelec 232 Grudziądz Open K 16 - 27:59 +09:40 Ukończyła
102 MICHAŁ SZULC 305 Szuszugotuje Grudziądz Open K 17 - 28:02 +09:43 Ukończyła
103 Aleksandra Śmiałek 317 Wipasz aktywni w biegu Olsztyn Open K 18 - 28:07 +09:48 Ukończyła
104 Robert Bochon 336 Malbork Open M 86 - 28:08 +09:49 Ukończył
105 Agnieszka Lachowicz 169 Grudziądz Open K 19 - 28:11 +09:52 Ukończyła
106 Marek Rosiński 274 MORS BRODNICA Brodnica Open M 87 - 28:12 +09:53 Ukończył
107 Joanna Wróblewska 349 Unisław Open K 20 - 28:15 +09:56 Ukończyła
108 Marcin Kotz 141 Grudziądz Open M 88 - 28:15 +09:56 Ukończył
109 Żaneta Okońska 223 Grudziądz Open K 21 - 28:17 +09:58 Ukończyła
110 Grzegorz Żuchowski 369 Delfin Grudziądz Open M 89 - 28:20 +10:01 Ukończył
111 Bartosz Pudlewski 259 Grudziądz Open M 90 - 28:23 +10:04 Ukończył
112 Michał Marciniak 188 Toruń Open M 91 - 28:27 +10:08 Ukończył
113 Marcin Czepiel 49 Grudziądz Open M 92 - 28:31 +10:12 Ukończył
114 Tomasz Langowski 171 Grudziądz Open M 93 - 28:33 +10:14 Ukończył
115 Katarzyna Langowska 170 Grudziądz Open K 22 - 28:33 +10:14 Ukończyła
116 Tomasz Krzyżykowski 161 Piaski Open M 94 - 28:36 +10:17 Ukończył
117 Michał Krohn 156 Grudziądz Open M 95 - 28:36 +10:17 Ukończył
118 MIROSŁAW ZABORSKI 354 GRUDZIĄDZ Open M 96 - 28:47 +10:28 Ukończył
119 Katarzyna Ziuziakowska 366 Grudziądz Open K 23 - 28:48 +10:29 Ukończyła
120 Daniel Korycki 138 Grudziądz Open M 97 - 28:49 +10:30 Ukończył
121 Piotr Krajewski 152 Grudziądz Open M 98 - 28:56 +10:37 Ukończył
122 Krystyna Cerska 34 Pieńki Królewskie Open K 24 - 28:58 +10:39 Ukończyła
123 Monika Melkowska 198 Świecie Open K 25 - 28:58 +10:39 Ukończyła
124 Anna Miler 206 Grupa Open K 26 - 29:00 +10:41 Ukończyła
125 Karol Cackowski 31 Grudziądz Open M 99 - 29:01 +10:42 Ukończył
126 Katarzyna Dekarczyk-Miecznikowska 53 FitHouse Danuta Herczyńska Grudziądz Open K 27 - 29:05 +10:46 Ukończyła
127 Filip Wrzos 353 Fit House Grudziądz Open M 100 - 29:06 +10:47 Ukończył
128 Fabian Kokociński 132 Grudziądz Open M 101 - 29:06 +10:47 Ukończył
129 Jakub Słupski 287 Grudziądz Open M 102 - 29:09 +10:50 Ukończył
130 Michał Zakrzewski 357 Prader Willi Team Wężyk Open M 103 - 29:11 +10:52 Ukończył
131 Dagmara Jagła 90 Grudziądz Open K 28 - 29:13 +10:54 Ukończyła
132 Barbara Miazek 200 Grudziądz Open K 29 - 29:13 +10:54 Ukończyła
133 Klaudia Czerlińska 50 Grudziądz Open K 30 - 29:18 +10:59 Ukończyła
134 Cezary Brak 27 Grudziądz Open M 104 - 29:18 +10:59 Ukończył
135 Łukasz Fandrejewski 61 Wielki Komorsk Open M 105 - 29:20 +11:01 Ukończył
136 Anna Glazik 70 Milewko Open K 31 - 29:21 +11:02 Ukończyła
137 Agnieszka Wielgus 330 Pieńki Królewskie Open K 32 - 29:22 +11:03 Ukończyła
138 Mariusz Krysiewicz 160 Cofresco Brodnica Open M 106 - 29:24 +11:05 Ukończył
139 Adam Zdziarski 359 Sosnowa Team Grudziądz Open M 107 - 29:31 +11:12 Ukończył
140 Emila Weiland 329 Unisław Open K 33 - 29:34 +11:15 Ukończyła
141 Kamil Mojek 208 Mokre Open M 108 - 29:38 +11:19 Ukończył
142 Paulina Jędrak 105 Grudziądz Open K 34 - 29:47 +11:28 Ukończyła
143 Agnieszka Chlewicka 37 Grudziądz Open K 35 - 29:47 +11:28 Ukończyła
144 Kinga Lipinska 178 Bez Formy Team Grudziądz Open K 36 - 29:50 +11:31 Ukończyła
145 Mateusz Nowiński 220 Grudziądz Open M 109 - 29:55 +11:36 Ukończył
146 Patryk Gruszeczka 82 parkrun Grudziądz Grudziądz Open M 110 - 29:57 +11:38 Ukończył
147 Tomasz Kochański 131 parkrun Grudziądz Grudziądz Open M 111 - 29:57 +11:38 Ukończył
148 Paulina Ziomek 365 Gdańsk Open K 37 - 29:59 +11:40 Ukończyła
149 Sławomir Wołczkiewicz 343 Lufthansa Systems Poland Active! Gdańsk Open M 112 - 29:59 +11:40 Ukończył
150 Marek Jankowski 95 Grudziądz Open M 113 - 30:05 +11:46 Ukończył
151 Grzegorz Kurpanik 167 Grudziądz Open M 114 - 30:08 +11:49 Ukończył
152 Rafał Zbrzeźny 358 SPORT I REKREACJA DELFIN Grudziądz Open M 115 - 30:11 +11:52 Ukończył
153 Izabela Dubanowska 59 Grudziądz Open K 38 - 30:15 +11:56 Ukończyła
154 Tyberiusz Mazurek 196 Świecie Open M 116 - 30:17 +11:58 Ukończył
155 Joanna Nowak 219 Grudziadz Open K 39 - 30:21 +12:02 Ukończyła
156 Paweł Kowalski 147 Grudziądz Open M 117 - 30:30 +12:11 Ukończył
157 Mikołaj Kropkowski 157 Grudziądz Open M 118 - 30:42 +12:23 Ukończył
158 Jacek Walczak 326 Grudziądz Open M 119 - 30:43 +12:24 Ukończył
159 Szymon Krakowski 153 Grudziądz Open M 120 - 30:44 +12:25 Ukończył
160 Izabela Szrejter 303 Toruń Open K 40 - 30:53 +12:34 Ukończyła
161 Martyna Kędzia 127 Grudziądz Open K 41 - 30:53 +12:34 Ukończyła
162 Joanna Bartnik 10 Świecie Open K 42 - 30:54 +12:35 Ukończyła
163 Anna Walczak 325 Grudziądz Open K 43 - 30:56 +12:37 Ukończyła
164 Grzegorz Gollus 71 Grudziądz Open M 121 - 31:01 +12:42 Ukończył
165 Robert Wendt 151 Grudziądz Open M 122 - 31:01 +12:42 Ukończył
166 Marta Saran-Tabarkiewicz 282 Chełmno Open K 44 - 31:03 +12:44 Ukończyła
167 Kamil Tabarkiewicz 318 Chełmno Open M 123 - 31:04 +12:45 Ukończył
168 Norbert Miedzianowski 204 Grudziądz Open M 124 - 31:15 +12:56 Ukończył
169 Piotr Miesikowski 205 Grudziądz Open M 125 - 31:16 +12:57 Ukończył
170 PIOTR JURCZYK 107 Virtual Running Club Grudziądz Open M 126 - 31:17 +12:58 Ukończył
171 Andrzej Lenkiewicz 174 piękny Bądki Open M 127 - 31:22 +13:03 Ukończył
172 Aneta Noch 217 Fit Mania Grudziądz Open K 45 - 31:30 +13:11 Ukończyła
173 Paweł Bielak 15 Grudziadz Open M 128 - 31:33 +13:14 Ukończył
174 Radosław Tomaszewski 320 Kokoro Gym Grudziądz Open M 129 - 31:40 +13:21 Ukończył
175 Tomasz Romanowski 272 Grudziądz Open M 130 - 31:41 +13:22 Ukończył
176 Magdalena Grzybowska 84 Grudziądz Open K 46 - 31:44 +13:25 Ukończyła
177 Małgorzata Szarszewska 297 Grudziądz Open K 47 - 31:44 +13:25 Ukończyła
178 Izabela Jakubowska 93 Run Szembruk Szembruk Open K 48 - 31:50 +13:31 Ukończyła
179 Milena Gachewicz 65 Rogoźno Open K 49 - 31:50 +13:31 Ukończyła
180 Aleksandra Frencel 64 Fit mania Grudziadz Open K 50 - 31:53 +13:34 Ukończyła
181 Aneta SADOWSKA-CHORĄŻAK 281 UNISŁAW Open K 51 - 31:54 +13:35 Ukończyła
182 Sławek CHORĄŻAK 42 UNISŁAW Open M 131 - 31:54 +13:35 Ukończył
183 Józef Trzaska 321 Grudziądz Open M 132 - 31:59 +13:40 Ukończył
184 Joanna Gadzała 66 Grudziądz Open K 52 - 32:00 +13:41 Ukończyła
185 Edyta Żurek 372 Świecie Open K 53 - 32:02 +13:43 Ukończyła
186 Joanna Peplińska 237 Świecie Open K 54 - 32:02 +13:43 Ukończyła
187 Aneta Szwaracka 306 Grudziądz Open K 55 - 32:10 +13:51 Ukończyła
188 Anna Dembińska 54 Świecie Open K 56 - 32:14 +13:55 Ukończyła
189 Anna Kosińska 139 ABSOF*KINLUTELYTEAM Malbork Open K 57 - 32:20 +14:01 Ukończyła
190 Marcin Wołoszyn 345 SPORT I REKREACJA DELFIN Mały Rudnik Open M 133 - 32:20 +14:01 Ukończył
191 Anna Wołoszyn 344 Sport i Rekreacja Delfin Mały Rudnik Open K 58 - 32:21 +14:02 Ukończyła
192 MARIAN BRAC 25 Grudziądz Open M 134 - 32:24 +14:05 Ukończył
193 Mateusz Okoński 224 Malbork Open M 135 - 32:25 +14:06 Ukończył
194 Katarzyna Tyburska-Swakowska 323 Grudziadz Open K 59 - 32:25 +14:06 Ukończyła
195 Oliwia Rusoń 278 Jasiewo Open K 60 - 32:27 +14:08 Ukończyła
196 Dagmara Agacka 2 Grudziądz Open K 61 - 32:29 +14:10 Ukończyła
197 Joanna Łobaczewska 183 Gruczno Open K 62 - 32:29 +14:10 Ukończyła
198 Daniel Krupinski 158 Hojnie obdarzeni Grudziądz Open M 136 - 32:32 +14:13 Ukończył
199 Agnieszka Krupińska 159 Grudziądz Open K 63 - 32:33 +14:14 Ukończyła
200 Ewa Kawucha 125 Świecie Open K 64 - 32:34 +14:15 Ukończyła
201 Agnieszka Jelińska 102 Biegam bo lubię Łasin Open K 65 - 32:35 +14:16 Ukończyła
202 Monika Dybowska 60 Brak Grudziądz Open K 66 - 32:35 +14:16 Ukończyła
203 Magdalena Brudniewicz 29 Brudzio Team Grudziądz Open K 67 - 32:35 +14:16 Ukończyła
204 Kamil Soboń 289 SobońS family Grudziadz Open M 137 - 32:42 +14:23 Ukończył
205 Grzegorz Szytniewski 312 1965 Grudziądz Open M 138 - 32:43 +14:24 Ukończył
206 Wiesław Żyła 374 Grudziądz Open M 139 - 32:55 +14:36 Ukończył
207 Dominika Żyła 373 Grudziądz Open K 68 - 32:55 +14:36 Ukończyła
208 Kazimierz Boniecki 20 Pokrzywno Open M 140 - 32:55 +14:36 Ukończył
209 Rafał Błądek 17 New Village Team Nowa Wieś Malborska Open M 141 - 32:59 +14:40 Ukończył
210 Michał Kamiński 115 Grudziądz Open M 142 - 33:02 +14:43 Ukończył
211 Magdalena Kłosowska 130 Fit Mania Grudzìądz Open K 69 - 33:04 +14:45 Ukończyła
212 JOANNA SZULC 304 Szuszugotuje Grudziądz Open K 70 - 33:04 +14:45 Ukończyła
213 Joanna Jarząb 96 Płużnica Open K 71 - 33:05 +14:46 Ukończyła
214 Zaneta Czarnecka 47 Grudziądz Open K 72 - 33:06 +14:47 Ukończyła
215 Paulina Skibińska 285 Bydgoszcz Open K 73 - 33:07 +14:48 Ukończyła
216 MACIEJ NIEWIADOMSKI 216 GRUDZIĄDZ Open M 143 - 33:09 +14:50 Ukończył
217 Joanna Szczepaniak 298 Grudziądz Open K 74 - 33:11 +14:52 Ukończyła
218 Magdalena Żurawska 371 Grudziądz Open K 75 - 33:11 +14:52 Ukończyła
219 Grażyna Brac 24 Grudziądz Open K 76 - 33:12 +14:53 Ukończyła
220 Józek Rumocki 276 502575767 GRUDZIADZ Open M 144 - 33:12 +14:53 Ukończył
221 Marek PALCZEWSKI 231 Grudziądz Open M 145 - 33:15 +14:56 Ukończył
222 Magdalena Pulchny 261 Grudziądz Open K 77 - 33:17 +14:58 Ukończyła
223 Łukasz Pulchny 260 Grudziądz Open M 146 - 33:18 +14:59 Ukończył
224 Martyna Rodacka-Wiśniewska 268 ABSOF*KINLUTELYTEAM Malbork Open K 78 - 33:19 +15:00 Ukończyła
225 Agnieszka Karnowska 120 Fit Mania Grudziądz Open K 79 - 33:22 +15:03 Ukończyła
226 Anna Pakowska 230 Fit-Mania Grudziądz Open K 80 - 33:22 +15:03 Ukończyła
227 Kinga Kaniecka 116 FitMania Grudziądz Open K 81 - 33:32 +15:13 Ukończyła
228 Michał Karbowski 119 Gdańsk Open M 147 - 33:33 +15:14 Ukończył
229 Piotr Drozd 58 Grudziądz Open M 148 - 33:41 +15:22 Ukończył
230 Magdalena Redmerska-Osińska 263 Grudziądz Open K 82 - 33:45 +15:26 Ukończyła
231 Anna Sereda 283 Łubudubu Grudziądz Open K 83 - 33:45 +15:26 Ukończyła
232 Michal Sereda 284 Grudziądz Open M 149 - 33:45 +15:26 Ukończył
233 Ewa Kawska 124 Grudziądz Open K 84 - 33:47 +15:28 Ukończyła
234 Arkadiusz Reuschel 266 Nowe Open M 150 - 33:56 +15:37 Ukończył
235 Anna Korczyńska 135 Świecie nad osą Open K 85 - 33:58 +15:39 Ukończyła
236 Sylwia Noculak 218 Grudziądz Open K 86 - 34:03 +15:44 Ukończyła
237 Jakub WOJTACKI 338 Sosnowa Team Grudziądz Grudziądz Open M 151 - 34:10 +15:51 Ukończył
238 Renata Zgardowska 361 druhny OSP Boguszewo Open K 87 - 34:10 +15:51 Ukończyła
239 Karolina Reuschel 267 Nowe Open K 88 - 34:12 +15:53 Ukończyła
240 Magdalena Pawlak 234 Grudziądz Open K 89 - 34:16 +15:57 Ukończyła
241 Sławomir Pokorski 253 Grudziądz Open M 152 - 34:21 +16:02 Ukończył
242 Daniel WoźniaK 346 - Open M 153 - 34:24 +16:05 Ukończył
243 Agnieszka Magdowska 184 Grudziądz Open K 90 - 34:37 +16:18 Ukończyła
244 Madelna Cerska 35 Mały Rudnik Open K 91 - 34:40 +16:21 Ukończyła
245 Mariusz Cerski 36 Mały Rudnik Open M 154 - 34:41 +16:22 Ukończył
246 Agnieszka Zehner 360 Grudziądz Open K 92 - 34:44 +16:25 Ukończyła
247 Magdalena Zygmunt 368 Grudziądz Open K 93 - 34:44 +16:25 Ukończyła
248 Sylwia Weber 328 Grudziądz Open K 94 - 34:46 +16:27 Ukończyła
249 Katarzyna Majewska 185 Morsy z Grudziądza Nowa Wieś Open K 95 - 34:51 +16:32 Ukończyła
250 Hanna Figura 63 Morsy z Grudziądza Grudziądz Open K 96 - 34:51 +16:32 Ukończyła
251 Anna Rozmarynowicz 275 Morsy z Zalesia Dąbrowa Chełmińska Open K 97 - 35:04 +16:45 Ukończyła
252 Marzena Brąszkowska 28 Grudziądz Open K 98 - 35:05 +16:46 Ukończyła
253 Małgorzata Rusoń 277 Zielnowo Open K 99 - 35:05 +16:46 Ukończyła
254 Karolina Bedczak 13 Fit and Jump Marina GRUDZIĄDZ Open K 100 - 35:08 +16:49 Ukończyła
255 KAROLINA ALBEKIER 4 Grudziądz Open K 101 - 35:08 +16:49 Ukończyła
256 Katarzyna Bilska 16 Grudziądz Open K 102 - 35:10 +16:51 Ukończyła
257 Simona Piórkowska 248 Vadain Running Club Grudziądz Open K 103 - 35:10 +16:51 Ukończyła
258 Marcin Piórkowski 249 Vadain Running Club Grudziądz Open M 155 - 35:11 +16:52 Ukończył
259 Krzysztof Michałowski 201 Grudziądz Open M 156 - 35:12 +16:53 Ukończył
261 Anita Rodzińska 269 Grudziądz Open K 104 - 35:14 +16:55 Ukończyła
262 Agata Szymanska 308 druhny OSP Mełno Open K 105 - 35:15 +16:56 Ukończyła
263 Klaudia Kerner 126 druhny OSP Mełno Open K 106 - 35:15 +16:56 Ukończyła
264 Daria Bunk 30 Grudziądz Open K 107 - 35:31 +17:12 Ukończyła
265 Hanna Kreft 154 Morsy Grudziądz Grudziadz Open K 108 - 35:45 +17:26 Ukończyła
266 MAREK WIŚNIEWSKI 335 MORSY Z GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ Open M 158 - 35:45 +17:26 Ukończył
267 Beata Kozłowska 149 Grudziądz Open K 109 - 35:46 +17:27 Ukończyła
268 Anna Cichecka 43 Grudziądz Open K 110 - 35:46 +17:27 Ukończyła
269 LUIZA GALUS 67 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ Open K 111 - 35:47 +17:28 Ukończyła
270 Piotr Piszkalski 251 O.S.A. Bushcraft Grudziądz Grudziądz Open M 159 - 35:49 +17:30 Ukończył
271 ALICJA KANIEWSKA 117 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz Open K 112 - 35:54 +17:35 Ukończyła
272 Magda Jodko 106 Grudziądz Open K 113 - 35:54 +17:35 Ukończyła
273 Maciej Pietrzak 244 Grudziądz Open M 160 - 35:59 +17:40 Ukończył
274 Justyna Pietrzak 243 Grudziądz Open K 114 - 36:00 +17:41 Ukończyła
275 Kinga Karbowska 118 Gdańsk Open K 115 - 36:08 +17:49 Ukończyła
276 Marcin Gratowski 78 Rowerowy Grudziądz Grudziądz Open M 161 - 36:12 +17:53 Ukończył
277 Justyna Kurek 166 Grudziądz Open K 116 - 36:13 +17:54 Ukończyła
278 Aneta Piasta 238 Rychnowo Open K 117 - 36:15 +17:56 Ukończyła
279 Bartosz Roman 271 Romki Nowa Wieś Open M 162 - 36:15 +17:56 Ukończył
280 Ewa Niewiadomska-Roman 215 Romki Nowa Wieś Open K 118 - 36:15 +17:56 Ukończyła
281 Jarosław Rogoziński 399 Grudziądz Open M 163 - 36:19 +18:00 Ukończył
282 Małgorzata Gubała 85 Świecie nad osą Open K 119 - 36:20 +18:01 Ukończyła
283 Katarzyna Szablicka 296 parkrun Grudziądz Grudziądz Open K 120 - 36:24 +18:05 Ukończyła
284 Paulina Pudlewska 257 Fit house Grudziądz Grudziądz Open K 121 - 36:26 +18:07 Ukończyła
285 Piotr Pudlewska 258 Grudziądz Open M 164 - 36:27 +18:08 Ukończył
286 Marcin Wiśniewski 334 LasGrupas attack Grupa Open M 165 - 36:32 +18:13 Ukończył
287 Michalina Śliwoń 315 Grupa Open K 122 - 36:32 +18:13 Ukończyła
288 Angelika Śląska 313 Świecie Open K 123 - 36:33 +18:14 Ukończyła
289 Eliza Zygmunt 367 Grudziądz Open K 124 - 36:33 +18:14 Ukończyła
290 Angelika Gudowska 86 Grudziądz Open K 125 - 36:33 +18:14 Ukończyła
291 Piotr Lewandowski 177 Bydgoszcz Open M 166 - 36:34 +18:15 Ukończył
292 Beata Lewandowska 175 Bydgoszcz Open K 126 - 36:34 +18:15 Ukończyła
293 Dominika Kalinowska 110 WB' wives Grudziądz Open K 127 - 36:37 +18:18 Ukończyła
294 Emila Piórkowska 247 FIT Lady Grudziądz Open K 128 - 36:38 +18:19 Ukończyła
295 Natalia Tomaszewska 319 FITLady Grudziądz Open K 129 - 36:38 +18:19 Ukończyła
296 MAGDALENA HAUSMAN 89 Grudziądz Open K 130 - 36:41 +18:22 Ukończyła
297 Anna Nalaskowska 212 Grudziądz Open K 131 - 36:41 +18:22 Ukończyła
298 Katarzyna Gratowska 77 Grudziądz Open K 132 - 36:42 +18:23 Ukończyła
299 Agnieszka Kondratowicz 133 Koniec skladu Wąbrzeźno Open K 133 - 36:43 +18:24 Ukończyła
300 Michał Stachowski 293 Koniec Składu Wąbrzeźno Open M 167 - 36:43 +18:24 Ukończył
301 Sylwia Grabowska 76 Grudziądz Open K 134 - 36:44 +18:25 Ukończyła
302 Magdalena Sobieraj 288 Amatorka Grudziądz Open K 135 - 36:44 +18:25 Ukończyła
303 Beata Wojtanowicz 340 Grudziądz Open K 136 - 36:44 +18:25 Ukończyła
304 Ania Jegierska 99 Amatorka GRUDZIĄDZ Open K 137 - 36:45 +18:26 Ukończyła
305 Kinga Woźniak 347 Morsy z Grudziądza Grudziądz Open K 138 - 36:47 +18:28 Ukończyła
306 KATARZYNA SZPAK 301 MORSY Z GRUDZIĄDZA Grudziądz Open K 139 - 36:47 +18:28 Ukończyła
307 Marcelina Piechna 240 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Open K 140 - 36:47 +18:28 Ukończyła
308 Agata Matuszak 191 Fit Mania Grudziądz Open K 141 - 36:49 +18:30 Ukończyła
309 Aleksandra Jakubowska 92 Prader Willi Team Wężyk Open K 142 - 36:49 +18:30 Ukończyła
310 Anna Mrozek 210 Grudziądz Open K 143 - 36:50 +18:31 Ukończyła
311 Kamila Nieckarz 214 Grudziądz Open K 144 - 36:50 +18:31 Ukończyła
312 Anna Dąbrowska 52 Grudziądz Open K 145 - 36:57 +18:38 Ukończyła
313 Jakub Krohn 155 Grudziądz Open M 168 - 36:58 +18:39 Ukończył
314 Magdalena Polak 254 Wąbrzeźno Open K 146 - 36:59 +18:40 Ukończyła
315 Michał Piątkowski 239 Grudziądz Open M 169 - 36:59 +18:40 Ukończył
316 Magdalena Ciekot 44 Grudziądz Open K 147 - 36:59 +18:40 Ukończyła
317 Nikoleta Stachowska 292 Grudziądz Open K 148 - 37:32 +19:13 Ukończyła
318 Agieszka Matuszewska 193 Fit House Grudziądz Grudziądz Open K 149 - 37:32 +19:13 Ukończyła
319 Paulina Gaweł Cicherska 68 ABSOF*KINLUTELYTEAM Malbork Open K 150 - 37:33 +19:14 Ukończyła
320 Monika Jasińska 97 ABSOF*KINLUTELYTEAM Malbork Open K 151 - 37:34 +19:15 Ukończyła
321 Paulina Kaczmarczyk 108 Podwiesk Open K 152 - 37:35 +19:16 Ukończyła
322 Tomasz Kowalski 148 Malbork Open M 170 - 37:35 +19:16 Ukończył
323 Emilia Grochowska 79 Fit House Grudziądz Open K 153 - 37:35 +19:16 Ukończyła
324 Marta Kowalska 144 Malbork Open K 154 - 37:37 +19:18 Ukończyła
325 Monika Zagol 355 Grudziądz Open K 155 - 37:39 +19:20 Ukończyła
326 Monika Gollus 72 Grudziądz Open K 156 - 37:49 +19:30 Ukończyła
327 Katarzyna Piór 246 Grudziądz Open K 157 - 37:54 +19:35 Ukończyła
328 Urszula Zielke 363 Grudziądz Open K 158 - 37:54 +19:35 Ukończyła
329 Magdalena Łeppek 180 Warlubie Open K 159 - 37:54 +19:35 Ukończyła
330 Karolina Szymańska 309 Białe Błota Open K 160 - 37:55 +19:36 Ukończyła
331 Adam Szymański 310 Białe Błota Open M 171 - 37:55 +19:36 Ukończył
332 Justyna Chmura 39 Grudziądz Open K 161 - 38:09 +19:50 Ukończyła
333 Ewa Chmura 38 Grudziadz Open K 162 - 38:09 +19:50 Ukończyła
334 ANNA MALINOWSKA 187 Grudziądz Open K 163 - 38:59 +20:40 Ukończyła
335 Piotr Bajorek 5 Brodnica Open M 172 - 39:07 +20:48 Ukończył
336 Anna Kawałkowska 122 KAWAŁKI TEAM Grudziądz Open K 164 - 39:27 +21:08 Ukończyła
337 Arkadiusz Kawałkowski 123 KAWAŁKI TEAM Grudziądz Open M 173 - 39:27 +21:08 Ukończył
338 Anna Meller 199 Grudziądz Open K 165 - 39:49 +21:30 Ukończyła
339 Magdalena Szram 302 Grudziądz Open K 166 - 39:49 +21:30 Ukończyła
340 Emilia Markot-Borkowska 189 WB' wives Grudziądz Open K 167 - 39:49 +21:30 Ukończyła
341 Patrycja Nadolna 211 Grudziądz Open K 168 - 39:58 +21:39 Ukończyła
342 Jowita Sowińska 290 Grudziądz Open K 169 - 39:59 +21:40 Ukończyła
343 Małgorzata Śliwa 314 Grudziądz Open K 170 - 40:04 +21:45 Ukończyła
344 Monika Winiarska 333 Grudziądz Open K 171 - 40:05 +21:46 Ukończyła
345 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK 26 Akademia Biegania Grudziądz Dolna Grupa Open K 172 - 40:05 +21:46 Ukończyła
346 DOROTA BALCERZAK 6 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Open K 173 - 40:05 +21:46 Ukończyła
347 Irena koralewska 134 Traktor team Gmina Kwidzyn sadlinki Open K 174 - 40:21 +22:02 Ukończyła
348 Justyna Lempek 173 Brodnica Open K 175 - 40:34 +22:15 Ukończyła
349 Mariusz Ogos 222 Brodnica Open M 174 - 40:34 +22:15 Ukończył
350 Bożena Kowalska-Pasieka 145 Drużyna Szpiku Kwidzyn Open K 176 - 40:39 +22:20 Ukończyła
351 Alicja Łęgowska 181 Grudziądz Open K 177 - 41:39 +23:20 Ukończyła
352 Kinga Rządkowska 280 Grudziadz Open K 178 - 41:57 +23:38 Ukończyła
353 Ewa Kucharska 162 Grudziadz Open K 179 - 41:58 +23:39 Ukończyła
354 Łukasz Zieliński 362 Syty Kaban Team Grudziądz Open M 175 - 42:01 +23:42 Ukończył
355 Aleksandra Paczkowska 227 Grudziądz Open K 180 - 42:03 +23:44 Ukończyła
356 Iwona Paczkowska 228 Grudziądz Open K 181 - 42:04 +23:45 Ukończyła
357 Andrzej Paczkowski 229 Grudziądz Open M 176 - 42:05 +23:46 Ukończył
358 Dariusz Jegierski 101 Amator Grudziądz Open M 177 - 42:19 +24:00 Ukończył
359 Anna Jegierska 100 Amatorka Grudziądz Open K 182 - 42:20 +24:01 Ukończyła
360 Patryk Łęgowski 182 Grudziądz Open M 178 - 45:03 +26:44 Ukończył
361 Anna Mazurek 195 Świecie Open K 183 - 45:04 +26:45 Ukończyła
362 Błażej Sowiński 291 Positive Freaks Team Osie Open M - - - Nie ukończył
363 Katarzyna Zakrzewska 356 Świecie Open K - - - Nie ukończyła


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×