Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 2 Świecie

Wyniki

Lista startowa

"Wyścig 1"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Kacper Pecyna 12 UKS Sportowiec Piła Junior 1 16:2716:19-- 32:46 32:46 - Ukończył
2 Mateusz Maleszka 59 Centrum Rowerowe Olsztyn Team Junior 2 16:2916:44-- 33:13 33:13 +27 sek. Ukończył
3 Mikołaj Kuczwalski 19 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior 3 16:2717:33-- 34:00 34:00 +01:14 Ukończył
4 Mateusz Piechocki 17 UKS Sportowiec Piła Junior 4 16:2918:43-- 35:12 35:12 +02:26 Ukończył
5 Dawid Czechowski 41 Bogdziewicz Team Junior 5 17:1718:18-- 35:35 35:35 +02:49 Ukończył
6 Miłosz Błaszczyk 18 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Młodzik 1 17:4018:04-- 35:44 35:44 +02:58 Ukończył
7 Dawid Soczywko 25 UKS Sportowiec Piła Młodzik 2 17:3418:22-- 35:56 35:56 +03:10 Ukończył
8 JAN SOBIERAJ 40 Belta Team Gdanśk Młodzik 3 18:1318:55-- 37:08 37:08 +04:22 Ukończył
9 JAKUB SOBIERAJ 37 Belta Team Gdanśk Junior 6 18:2019:28-- 37:48 37:48 +05:02 Ukończył
10 Filip Skotarek 10 UKS Sportowiec Piła Młodzik 4 18:4620:11-- 38:57 38:57 +06:11 Ukończył
11 Kamila Gurzyńska 14 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety 1 18:5520:12-- 39:07 39:07 +06:21 Ukończyła
12 KATARZYNA GROCHOWSKA 24 TEAM MX SKÓRCZ Kobiety 2 19:1920:31-- 39:50 39:50 +07:04 Ukończyła
13 Kacper Bodenszac 30 UKS Cykliści RYPIN Junior 7 19:5220:30-- 40:22 40:22 +07:36 Ukończył
14 Franciszek Donarski 35 N-Bike Academy Junior 8 21:3119:06-- 40:36 40:37 +07:51 Ukończył
15 Marta Górska 45 Kobiety 3 20:0420:49-- 40:53 40:53 +08:07 Ukończyła
16 Nikodem Jarząbek 39 Młodzik 5 20:3820:52-- 41:27 41:30 +08:44 Ukończył
17 Mateusz Witwicki 36 UKS Sportowiec Piła Młodzik 6 21:0720:24-- 41:28 41:31 +08:45 Ukończył
18 Wiktor Grzegorek 27 UKS Sportowiec Piła Młodzik 7 21:1320:39-- 41:50 41:52 +09:06 Ukończył
19 Edyta Jakubowska-Olech 50 Kobiety 4 20:4521:19-- 42:02 42:04 +09:18 Ukończyła
20 Małgorzata Białecka 31 ASE Trek Gdynia Kobiety 5 21:0421:26-- 42:30 42:30 +09:44 Ukończyła
21 Malgosia Mikulska 11 N-Bike Academy Juniorka 1 21:1521:37-- 42:49 42:52 +10:06 Ukończyła
22 Paula Budzyńska 23 Cyklo Kwidzyn Kobiety 6 20:2022:34-- 42:53 42:54 +10:08 Ukończyła
23 Igor Suś 21 N-Bike Academy Młodzik 8 21:0722:09-- 43:13 43:16 +10:30 Ukończył
24 Bartek Garbarczyk 56 Młodzik 9 21:1823:45-- 44:59 45:03 +12:17 Ukończył
25 Justyna Rydelek 52 KS N-Bike Academy Młodziczka 1 21:4823:33-- 45:20 45:21 +12:35 Ukończyła
26 Jakub Skowron 34 UKS Sportowiec Piła Młodzik 10 22:4824:44-- 47:29 47:32 +14:46 Ukończył
27 Martyna Dykalska 29 CYKLISCI RYPIN Juniorka 2 23:5525:18-- 49:13 49:13 +16:27 Ukończyła
28 EMILIA MARIAŃSKA 55 LZS Skra Paterek IT-ROS Team Kobiety 7 24:3824:48-- 49:26 49:26 +16:40 Ukończyła
29 Jan Jóźwiak 13 Junior 9 23:3825:57-- 49:32 49:35 +16:49 Ukończył
30 Olga Żarlińska 44 Bike Salon Team Kobiety 8 24:4226:47-- 51:24 51:29 +18:43 Ukończyła
31 Filip Zawada 58 Junior 10 27:1328:40-- 55:49 55:53 +23:07 Ukończył
32 Zuzanna Podgórska 26 CYKLISCI RYPIN Juniorka 3 34:27--- 34:25 34:27 +1 Okr. Ukończyła


Do góry




"Wyścig 2"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Dominik Jakubowski 330 Sunrace MossoPolska.pl More Cycling M20 1 15:4416:0815:3316:18 01:03:42 01:03:43 - Ukończył
2 Michał Przybytek 329 ASE Trek Gdynia M30 1 15:4416:1215:4116:39 01:04:15 01:04:16 +33 sek. Ukończył
3 Miłosz Zwierski 246 UKS Sportowiec Piła M20 2 15:4216:1416:3316:26 01:04:54 01:04:55 +01:12 Ukończył
4 Grzegorz Maleszka 326 Cryospace MTB Team Olsztyn M40 1 15:5916:0816:2216:52 01:05:20 01:05:21 +01:38 Ukończył
5 Łukasz Derheld 259 ASE Trek Gdynia M30 2 15:4116:1116:4918:18 01:06:59 01:06:59 +03:16 Ukończył
6 Piotr Andrzejczyk 331 Centrum Rowerowe Olsztyn Team M20 3 16:2216:3616:4617:15 01:06:58 01:06:59 +03:16 Ukończył
7 Michał Przekop 274 #Przekop.Waty M20 4 15:4216:3217:2218:26 01:08:01 01:08:02 +04:19 Ukończył
8 Rafał Szturo 234 SISU-OWB rowertour.com M40 2 15:5317:0517:1118:19 01:08:27 01:08:28 +04:45 Ukończył
9 Andrzej Poczopko 335 Cryospace Olsztyn M40 3 17:1616:4017:1517:43 01:08:49 01:08:54 +05:11 Ukończył
10 Adam Kowalski 202 Bogdziewicz.com M20 5 16:4017:5418:2419:03 01:12:00 01:12:01 +08:18 Ukończył
11 Kamil Łopatek 327 Cryospace MTB Team Olsztyn M30 3 17:0518:0318:4318:21 01:12:09 01:12:12 +08:29 Ukończył
12 Mateusz Siejak 200 SZUKAM M20 6 16:5918:1018:4318:22 01:12:13 01:12:14 +08:31 Ukończył
13 Miłosz Czechowicz 271 UKS Sportowiec Piła M20 7 17:5317:5018:1918:52 01:12:53 01:12:54 +09:11 Ukończył
14 Bartosz Ryniec 279 Lumac WTR Włocławek M20 8 17:3918:2818:3718:30 01:13:13 01:13:14 +09:31 Ukończył
15 Artur Szmyt 205 Merx Team Wągrowiec M30 4 17:3918:0919:0318:25 01:13:15 01:13:16 +09:33 Ukończył
16 Przemysław Zalewski 222 Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 5 17:4118:1818:4718:48 01:13:33 01:13:34 +09:51 Ukończył
17 Paweł Ochmański 213 Ohman ink mtb team M40 4 17:3418:1419:0319:50 01:14:40 01:14:41 +10:58 Ukończył
18 Andrzej Pepliński 359 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 5 17:4618:5019:1819:09 01:15:02 01:15:03 +11:20 Ukończył
19 Maciej Sadurski 221 M20 9 18:5118:4818:5119:11 01:15:33 01:15:41 +11:58 Ukończył
20 Roman Krześniak 251 Bart J-Bike M30 6 18:3119:0619:0119:29 01:16:01 01:16:07 +12:24 Ukończył
21 Jacek Olech 291 M50+ 1 19:1019:0219:3419:56 01:17:34 01:17:42 +13:59 Ukończył
22 Kacper Okruciński 278 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M20 10 17:5119:4620:0820:20 01:18:04 01:18:05 +14:22 Ukończył
23 Bogumił Bieliński 332 CTBIKE.PL M40 6 19:4119:3719:3719:18 01:18:11 01:18:13 +14:30 Ukończył
24 Michał Łomnicki 336 MTB KWIDZYN TEAM M40 7 19:0420:0819:4419:25 01:18:19 01:18:21 +14:38 Ukończył
25 Mateusz Adamczyk 276 Klub Kolarski KOMETA ŚREM M20 11 17:5719:4520:2120:31 01:18:28 01:18:34 +14:51 Ukończył
26 Michał Ziemba 305 Cyklo Bydgoszcz M30 7 19:0019:3220:1920:53 01:19:37 01:19:44 +16:01 Ukończył
27 Kamil Kruszyński 262 SISU‐OWB rowertour.com M40 8 19:5619:2720:0120:32 01:19:45 01:19:56 +16:13 Ukończył
28 Dariusz Piotrowski 268 MTB Eldar Świecie M40 9 19:0819:4320:4320:29 01:19:56 01:20:03 +16:20 Ukończył
29 Łukasz Pisarski 334 M40 10 20:0319:5620:1720:10 01:20:15 01:20:26 +16:43 Ukończył
30 Łukasz Lewicki 324 SISU-OWB rowertour.com M30 8 20:0719:4920:1920:32 01:20:41 01:20:47 +17:04 Ukończył
31 Artur Grubich 203 SISU-OWB rowertour.com M20 12 19:3420:2720:1820:41 01:20:52 01:21:00 +17:17 Ukończył
32 Marcin Jasiński 223 loco-ontheway.pl M30 9 18:4819:5020:3821:56 01:21:07 01:21:12 +17:29 Ukończył
33 Łukasz Damski 290 GardenFlora MTB Team M30 10 19:2720:1021:0420:49 01:21:25 01:21:30 +17:47 Ukończył
34 Arkadiusz Jasiński 298 Rnew.pl MTB Team M40 11 18:5420:1621:0221:44 01:21:52 01:21:56 +18:13 Ukończył
35 Mateusz Płonka 228 trek fabrykarowerów.com M30 11 19:2320:3721:1221:33 01:22:36 01:22:45 +19:02 Ukończył
36 Sławomir Bethke 285 SISU-OWB rowertour.com M30 12 19:3520:2221:0722:25 01:23:20 01:23:29 +19:46 Ukończył
37 DOMINIK SUDOŁ 306 CYKLO KWIDZYN/SUDOŁ COOPERATION M40 12 20:0720:5821:0322:39 01:24:45 01:24:47 +21:04 Ukończył
38 Oskar Rozwadowski 261 M20 13 21:1221:0421:2422:16 01:25:37 01:25:56 +22:13 Ukończył
39 Adam Żuchliński 313 M50+ 2 21:2720:4721:34- 01:03:35 01:03:48 +1 Okr. Ukończył
40 Waldemar Trzciński 286 KKWŚ Świecie M40 13 20:4820:5922:22- 01:04:00 01:04:09 +1 Okr. Ukończył
41 Mateusz Rudzki 325 M20 14 21:4020:5421:37- 01:03:54 01:04:11 +1 Okr. Ukończył
42 Łukasz Kręcki 255 Klub Kolarski Wda Świecie M30 13 20:5921:3822:10- 01:04:35 01:04:47 +1 Okr. Ukończył
43 Konrad Krauze 333 UKS Sportowiec Piła M20 15 20:4721:4322:19- 01:04:36 01:04:49 +1 Okr. Ukończył
44 Maciej Galewski 231 Klub Kolarski KOMETA Śrem M40 14 21:2021:4721:45- 01:04:40 01:04:52 +1 Okr. Ukończył
45 Tomasz Krupka 252 M40 15 22:4721:2121:06- 01:04:57 01:05:14 +1 Okr. Ukończył
46 Artur Wszołek 318 M40 16 22:4421:4521:16- 01:05:30 01:05:45 +1 Okr. Ukończył
47 Sławomir Misiaszek 314 Gromada Włóczęgów 28Toruńska Drużyna Harcerzy M50+ 3 22:3621:4921:31- 01:05:42 01:05:56 +1 Okr. Ukończył
48 Miłosz Rzepka 293 M&M's M30 14 20:4321:5023:34- 01:05:58 01:06:07 +1 Okr. Ukończył
49 Szymon Rozmiarek 207 Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 15 18:1919:5228:03- 01:06:12 01:06:14 +1 Okr. Nie ukończył
50 Bartłomiej Jarząbek 270 GardenFlora MTB Team M40 17 22:3221:5621:48- 01:05:58 01:06:16 +1 Okr. Ukończył
51 Jarosław Belt 299 MTB Eldar Świecie M50+ 4 20:5322:2423:01- 01:06:10 01:06:18 +1 Okr. Ukończył
52 Piotr Śmigowski 239 WWMK-najważniejsi! M30 16 20:5622:0823:56- 01:06:52 01:07:00 +1 Okr. Ukończył
53 Leszek Mariański 315 LZS Skra Paterek IT-ROS Team M40 18 22:1222:1323:03- 01:07:23 01:07:28 +1 Okr. Ukończył
54 Jacek Solarski 224 Mrozbike Team M30 17 22:2022:1523:01- 01:07:17 01:07:36 +1 Okr. Ukończył
55 Wojciech Zupa 265 SISU-OWB rowertour.com M50+ 5 22:4222:0922:46- 01:07:28 01:07:37 +1 Okr. Ukończył
56 Rafał Tłuszczak 232 HOTEL CZTERY BRZOZY M40 19 21:4222:4123:16- 01:07:38 01:07:39 +1 Okr. Ukończył
57 Rafał Gruszczyński 230 ANC System M40 20 20:4122:4224:33- 01:07:49 01:07:56 +1 Okr. Ukończył
58 Piotr Hinz 294 M30 18 20:3322:3324:54- 01:07:57 01:08:00 +1 Okr. Ukończył
59 Andrzej Mączewski 328 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ 6 22:1422:4923:46- 01:08:40 01:08:49 +1 Okr. Ukończył
60 Mariusz Rubach 263 M20 16 23:2723:0822:32- 01:08:51 01:09:07 +1 Okr. Ukończył
61 Marcin Grzybek 308 M40 21 21:2723:2924:45- 01:09:33 01:09:41 +1 Okr. Ukończył
62 Adam Podgórski 236 CYKLISCI RYPIN M40 22 22:3123:1923:57- 01:09:30 01:09:47 +1 Okr. Ukończył
63 Mateusz Truszczyński 323 M20 17 22:3023:2223:57- 01:09:31 01:09:49 +1 Okr. Ukończył
64 Krzysztof Wichowski 244 M30 19 22:1823:2924:03- 01:09:36 01:09:50 +1 Okr. Ukończył
65 Marcin Kobiela 240 Rowersi Cycling Team M20 18 23:3723:0223:11- 01:09:28 01:09:50 +1 Okr. Ukończył
66 Miłosz Bilicki 248 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 20 25:1222:3022:13- 01:09:25 01:09:55 +1 Okr. Ukończył
67 Kacper Berendt 310 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 19 22:4323:5023:41- 01:09:58 01:10:14 +1 Okr. Ukończył
68 Jaroslaw Jastrzebski 296 Olimpia Wtelno M40 23 24:2723:0222:52- 01:10:02 01:10:21 +1 Okr. Ukończył
69 Damian Fysz 237 M20 20 21:4923:5724:46- 01:10:22 01:10:32 +1 Okr. Ukończył
70 Marek Matuszewski 312 Runner's Power Śrem M40 24 24:2922:2823:37- 01:10:12 01:10:34 +1 Okr. Ukończył
71 Krzysztof Gałgański 225 SISU-OWB rowertour.com M50+ 7 22:5923:3324:36- 01:10:55 01:11:08 +1 Okr. Ukończył
72 Marcin Jaciubek 220 M30 21 23:3023:1824:34- 01:11:07 01:11:22 +1 Okr. Ukończył
73 Dariusz Wilewski 235 Razzarowski M40 25 24:2823:0423:52- 01:11:14 01:11:24 +1 Okr. Ukończył
74 Dariusz Rompalski 311 Klub Kolarski Wda Świecie M40 26 22:3323:5626:14- 01:12:29 01:12:43 +1 Okr. Ukończył
75 Kacper Kraiński 216 AGK Coffe Riders M20 21 23:2924:3525:10- 01:13:00 01:13:14 +1 Okr. Ukończył
76 Sławomir Ćwikła 321 LZS Skra Paterek IT-ROS Team M40 27 24:1623:3625:43- 01:13:15 01:13:35 +1 Okr. Ukończył
77 GRZEGORZ GOGULSKI 320 SISU-OWB rowertour.com M40 28 24:5423:4525:09- 01:13:30 01:13:48 +1 Okr. Ukończył
78 Sebastian Trzaska 284 M40 29 25:0224:0224:48- 01:13:36 01:13:52 +1 Okr. Ukończył
79 Karol Wróblewski 204 SISU-OWB rowertour.com M30 22 23:0622:5928:07- 01:13:58 01:14:12 +1 Okr. Ukończył
80 Tomasz Rzepecki 309 M40 30 25:4925:3125:46- 01:16:45 01:17:06 +1 Okr. Ukończył
81 Przemysław Maćkiewicz 260 M30 23 25:0925:5826:47- 01:17:33 01:17:54 +1 Okr. Ukończył
82 Szymon Henclik 218 M30 24 26:0727:4128:11- 01:21:42 01:21:59 +1 Okr. Ukończył
83 Krzysztof Lica 227 SISU-OWB rowertour.com M50+ 8 24:5627:5331:04- 01:23:38 01:23:53 +1 Okr. Ukończył
84 Dariusz Pacuk 272 SP 17 Torun M50+ 9 28:2133:0033:31- 01:34:29 01:34:52 +1 Okr. Ukończył
85 Mariusz Chmura 316 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 31 24:3724:46-- 49:03 49:23 +2 Okr. Nie ukończył
86 Artur Wrzeciono 210 Sportowa Olimpia M20 22 25:2227:10-- 52:11 52:32 +2 Okr. Nie ukończył
87 Jacek Janusz 247 FSD Sport M30 25 23:2534:12-- 57:21 57:37 +2 Okr. Nie ukończył
88 Adam Ciesielski 319 LZS Skra Paterek IT-ROS Team M30 26 31:0246:32-- 01:17:12 01:17:34 +2 Okr. Ukończył
89 Kacper Belt 267 MTB Eldar Świecie M20 23 17:22--- 17:21 17:22 +3 Okr. Nie ukończył
90 Mateusz Gurzyński 214 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 27 30:59--- 30:36 30:59 +3 Okr. Nie ukończył
91 Volodymyr Koniaiev 307 TARPOL TEAM M30 ---- - - - Nie ukończył
92 Jakub Tylicki 211 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 ---- - - - Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×