Bieg Krzyżaka

Wyniki

Strona wydarzenia Lista startowa

5km

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Czas sum. Tempo Strata Status
1 Łukasz Szparło 43 Kenpachi 5M4 40-49 lat 1 17:41 17:41 3:35/km - Ukończył
2 Tomasz Kochański 22 Parkrun Grudziądz 5M3 30-39 lat 1 18:59 18:59 3:51/km +01:18 Ukończył
3 Tomasz Banach 2 5M3 30-39 lat 2 19:14 19:14 3:54/km +01:33 Ukończył
4 Dawid Zimliński 53 5M3 30-39 lat 3 19:47 19:47 4:00/km +02:06 Ukończył
5 Bartosz Bukowski 5 Parkrun Grudziądz 5M2 16-29 lat 1 20:14 20:14 4:06/km +02:33 Ukończył
6 Mariusz Borkowski 3 5M3 30-39 lat 4 21:17 21:17 4:19/km +03:36 Ukończył
7 Dorota Gałuszka 11 Wtorkowy Trening 5K4 40-49 lat 1 21:17 21:17 4:19/km +03:36 Ukończyła
8 Piotr Treichel 46 5M4 40-49 lat 2 21:31 21:31 4:21/km +03:50 Ukończył
9 Monika Nakonieczna 36 Parkrun Grudziądz 5K4 40-49 lat 2 21:33 21:33 4:22/km +03:52 Ukończyła
10 Tadeusz DULSKI 10 SP 8 Grudziądz 5M5 50-59 lat 1 21:45 21:45 4:24/km +04:04 Ukończył
11 Mariusz Krzyżykowski 26 5M4 40-49 lat 3 21:57 21:57 4:27/km +04:16 Ukończył
12 Rafał Kołkowski 23 Parkran Grudziądz 5M3 30-39 lat 5 22:08 22:08 4:29/km +04:27 Ukończył
13 Karol Maćkiewicz 30 NRC 5M3 30-39 lat 6 22:13 22:13 4:30/km +04:32 Ukończył
14 Artur Wrzeciono 50 Sportowa Olimpia 5M3 30-39 lat 7 22:38 22:38 4:35/km +04:57 Ukończył
15 Michał Kleczkowski 21 5M4 40-49 lat 4 22:55 22:55 4:38/km +05:14 Ukończył
16 Agata Wojenko 49 5K3 30-39 lat 1 23:10 23:10 4:41/km +05:29 Ukończyła
17 Anna Walczak 47 5K4 40-49 lat 3 23:14 23:14 4:42/km +05:33 Ukończyła
18 Sławomir Zakrzewski 51 5M4 40-49 lat 5 23:34 23:34 4:46/km +05:53 Ukończył
19 Janusz Michałkowski 35 5M3 30-39 lat 8 23:45 23:45 4:49/km +06:04 Ukończył
20 Jacek Walczak 48 5M4 40-49 lat 6 23:51 23:51 4:50/km +06:10 Ukończył
21 Mateusz Szyszkowski 44 CAT323 5M2 16-29 lat 2 24:10 24:10 4:54/km +06:29 Ukończył
22 Mirosław Mejka 33 5M5 50-59 lat 2 24:12 24:12 4:54/km +06:31 Ukończył
23 Anna Markowska 31 SP 8 5K4 40-49 lat 4 24:30 24:30 4:58/km +06:49 Ukończyła
24 Janusz Lis 55 TKKF Chełmno 5M5 50-59 lat 3 25:01 25:01 5:04/km +07:20 Ukończył
25 Tomasz Langowski 29 Parkrun Grudziądz 5M4 40-49 lat 7 25:10 25:10 5:06/km +07:29 Ukończył
26 Dagmara Jagła 14 Parkrun Grudziądz 5K4 40-49 lat 5 25:11 25:11 5:06/km +07:30 Ukończyła
27 Damian Ciupa 8 5M3 30-39 lat 9 25:32 25:32 5:10/km +07:51 Ukończył
28 Tomasz Krzyżykowski 27 5M4 40-49 lat 8 25:49 25:49 5:14/km +08:08 Ukończył
29 Tomasz Chmura 7 5M4 40-49 lat 9 25:57 25:57 5:15/km +08:16 Ukończył
30 Anna Sójkowska 42 5K2 16-29 lat 1 26:07 26:07 5:17/km +08:26 Ukończyła
31 Roman Kęsik 20 13 WOG GRUDZIĄDZ 5M5 50-59 lat 4 26:10 26:10 5:18/km +08:29 Ukończył
32 Małgorzata Adamska 1 5K3 30-39 lat 2 26:30 26:30 5:22/km +08:49 Ukończyła
33 Teresa Bober 54 5K5 50-59 lat 1 26:36 26:36 5:23/km +08:55 Ukończyła
34 Barbara Miazek 34 Parkrun Grudziadz 5K5 50-59 lat 2 26:41 26:41 5:24/km +09:00 Ukończyła
35 Rafał Zbrzeźny 52 SPORT I REKREACJA DELFIN 5M5 50-59 lat 5 26:47 26:47 5:25/km +09:06 Ukończył
36 Piotr Krajewski 25 5M3 30-39 lat 10 27:04 27:04 5:29/km +09:23 Ukończył
37 Dawid Mykaj 56 Why so serious ?! 5M3 30-39 lat 11 27:14 27:14 5:31/km +09:33 Ukończył
38 DARIUSZ JEGIERSKI 16 Niespełniony 5M4 40-49 lat 10 27:40 27:40 5:36/km +09:59 Ukończył
39 Dorota Józefiak 18 5K4 40-49 lat 6 27:40 27:40 5:36/km +09:59 Ukończyła
40 Agnieszka Lachowicz 28 5K4 40-49 lat 7 27:41 27:41 5:36/km +10:00 Ukończyła
41 Alfred Czarnewicz 9 Biegam dla Monisi 5M4 40-49 lat 11 28:08 28:08 5:42/km +10:27 Ukończył
42 Bartłomiej Kawski 19 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 5M5 50-59 lat 6 28:23 28:23 5:45/km +10:42 Ukończył
43 Ewa Chmura 6 5K4 40-49 lat 8 28:39 28:39 5:48/km +10:58 Ukończyła
44 Piotr Janowski 15 TKKF Chełmno 5M5 50-59 lat 7 28:52 28:52 5:51/km +11:11 Ukończył
45 Marek Matczyński 32 GKS Olimpia Grudziądz 5M6 60+ lat 1 29:13 29:13 5:55/km +11:32 Ukończył
46 Józek Rumocki 41 SPORT I REKREACJA DELFIN 5M6 60+ lat 2 29:17 29:17 5:56/km +11:36 Ukończył
47 Lukasz Stramek 131 Husky w paski 5M3 30-39 lat 12 29:38 29:38 6:00/km +11:57 Ukończył
48 Paulina Kowalewska 24 5K2 16-29 lat 2 30:10 30:10 6:07/km +12:29 Ukończyła
49 Anita Rodzińska 40 Parkrun Grudziądz 5K5 50-59 lat 3 30:17 30:17 6:08/km +12:36 Ukończyła
50 Mateusz Nowiński 37 5M3 30-39 lat 13 31:48 31:48 6:27/km +14:07 Ukończył
51 Aleksandra Puczkowska 39 5K2 16-29 lat 3 31:56 31:56 6:28/km +14:15 Ukończyła
52 Bogdan Pietruszewski 38 Parkran Grudziądz 5M6 60+ lat 3 35:08 35:08 7:07/km +17:27 Ukończył


Do góry




10km

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Czas sum. Tempo Strata Status
1 Grzegorz Pietryka 126 10M3 30-39 lat 1 34:43 34:43 3:37/km - Ukończył
2 Łukasz Kałdowski 110 Karomet Team 10M2 16-29 lat 1 36:59 36:59 3:51/km +02:16 Ukończył
3 Mateusz Ronowski 128 Mat Kin Run 10M3 30-39 lat 2 37:43 37:43 3:56/km +03:00 Ukończył
4 Dariusz Gąsiorowski 96 Gmina Gardeja Biega 10M4 40-49 lat 1 39:15 39:15 4:05/km +04:32 Ukończył
5 Dariusz Jędrzejczak 107 Grudziądz 10M5 50-59 lat 1 39:18 39:18 4:06/km +04:35 Ukończył
6 PAWEŁ SZARSZEWSKI 133 KW WISŁA 10M3 30-39 lat 3 40:55 40:55 4:16/km +06:12 Ukończył
7 Damian Grubich 103 Parkrun Grudziądz 10M4 40-49 lat 2 41:07 41:07 4:17/km +06:24 Ukończył
8 Miłosz Wykliński 139 10M2 16-29 lat 2 41:19 41:19 4:18/km +06:36 Ukończył
9 Dawid Koper 111 10M2 16-29 lat 3 41:36 41:36 4:20/km +06:53 Ukończył
10 Mateusz Jurek 108 Ochotnicza Straż Pożarna Rogóźno 10M3 30-39 lat 4 41:56 41:56 4:22/km +07:13 Ukończył
11 Marcin Kulpa 117 10M4 40-49 lat 3 42:09 42:09 4:23/km +07:26 Ukończył
12 Piotr Grubba 143 Parkrun Grudziadz 10M4 40-49 lat 4 42:09 42:09 4:23/km +07:26 Ukończył
13 Łukasz Serocki 130 Owocowy 10M3 30-39 lat 5 42:29 42:29 4:26/km +07:46 Ukończył
14 Paweł Madej 119 PGB Sportowa Paczka 10M3 30-39 lat 6 42:30 42:30 4:26/km +07:47 Ukończył
15 Dagmara Krefta 114 Parkrun Grudziadz 10K4 40-49 lat 1 43:48 43:48 4:34/km +09:05 Ukończyła
16 Michał Majka 120 10M4 40-49 lat 5 43:49 43:49 4:34/km +09:06 Ukończył
17 Marcin Kuchczyński 115 Parkrun Grudziądz 10M2 16-29 lat 4 44:01 44:01 4:35/km +09:18 Ukończył
18 Krzysztof Jakóbczyk 106 PGB Sportowa Paczka 10M5 50-59 lat 2 44:02 44:02 4:35/km +09:19 Ukończył
19 Tomasz Krawczyszyn 113 10M3 30-39 lat 7 44:33 44:33 4:39/km +09:50 Ukończył
20 Józef Szatkowski 134 Start Team Wąbrzeźno 10M6 60+ lat 1 44:52 44:52 4:41/km +10:09 Ukończył
21 Janusz Gołębiewski 98 Pręczawianka 10M6 60+ lat 2 45:31 45:31 4:45/km +10:48 Ukończył
22 Tomasz Dobek 93 10M2 16-29 lat 5 45:59 45:59 4:47/km +11:16 Ukończył
23 Łukasz Kalkowski 109 10M3 30-39 lat 8 46:06 46:06 4:48/km +11:23 Ukończył
24 Marzena Mączewska 121 Parkrun Grudziądz 10K5 50-59 lat 1 46:27 46:27 4:50/km +11:44 Ukończyła
25 Zbigniew Ornowski 125 Wtorkowy Trening 10M5 50-59 lat 3 46:34 46:34 4:51/km +11:51 Ukończył
26 Andrzej Mączewski 122 Parkran Grudziądz 10M6 60+ lat 3 46:55 46:55 4:53/km +12:12 Ukończył
27 Michalina Migdalska 123 ŁajzaTim 10K3 30-39 lat 1 48:06 48:06 5:01/km +13:23 Ukończyła
28 Dominika Wenderska 138 Start Team Wąbrzeźno 10K2 16-29 lat 1 48:08 48:08 5:01/km +13:25 Ukończyła
29 Szymon Niewadzi 124 Stomil Training 10M3 30-39 lat 9 48:08 48:08 5:01/km +13:25 Ukończył
30 Dariusz Aniszewski 90 Parkrun Grudziadz 10M5 50-59 lat 4 48:15 48:15 5:02/km +13:32 Ukończył
31 Adam Janowski 142 TKKF Chełmno 10M5 50-59 lat 5 48:19 48:19 5:02/km +13:36 Ukończył
32 Piotr Goliński 97 10M3 30-39 lat 10 48:42 48:42 5:05/km +13:59 Ukończył
33 Kamil Hulewicz 105 Noir_team 10M4 40-49 lat 6 49:24 49:24 5:09/km +14:41 Ukończył
34 Monika Gumienik 104 Szarnoś Team 10K3 30-39 lat 2 50:05 50:05 5:13/km +15:22 Ukończyła
35 Bartłomiej Koprowski 112 Parkrun Grudziądz 10M3 30-39 lat 11 50:19 50:19 5:15/km +15:36 Ukończył
36 Karol Gajewski 95 10M4 40-49 lat 7 50:38 50:38 5:17/km +15:55 Ukończył
37 Szymon Zimecki 141 10M3 30-39 lat 12 50:45 50:45 5:17/km +16:02 Ukończył
38 Monika Gordon 99 10K3 30-39 lat 3 51:18 51:18 5:21/km +16:35 Ukończyła
39 Paweł Szulc 135 10M5 50-59 lat 6 51:20 51:20 5:21/km +16:37 Ukończył
40 Piotr Gordon 100 10M3 30-39 lat 13 52:01 52:01 5:25/km +17:18 Ukończył
41 Robert Ziętarski 140 10M4 40-49 lat 8 53:51 53:51 5:37/km +19:08 Ukończył
42 Jerzy Groch 102 10M4 40-49 lat 9 54:03 54:03 5:38/km +19:20 Ukończył
43 Michał Błędziński 91 10M3 30-39 lat 14 54:03 54:03 5:38/km +19:20 Ukończył
44 Wioletta Macioszek 118 Parkrun Grudziądz 10K4 40-49 lat 2 54:34 54:34 5:41/km +19:51 Ukończyła
45 Krzysztof Granica 101 Gdz 10M2 16-29 lat 6 55:07 55:07 5:45/km +20:24 Ukończył
46 Tomasz Szynkielewicz 136 Parkrun Grudziądz 10M4 40-49 lat 10 55:56 55:56 5:50/km +21:13 Ukończył
47 Justyna Frela 94 10K3 30-39 lat 4 56:24 56:24 5:53/km +21:41 Ukończyła
48 JUSTYNA PIOTROWSKA 127 10K4 40-49 lat 3 56:26 56:26 5:53/km +21:43 Ukończyła
49 Tomasz Kujawski 116 10M3 30-39 lat 15 57:09 57:09 5:57/km +22:26 Ukończył
50 Justyna Chudek 92 Parkrun Grudziadz 10K4 40-49 lat 4 57:46 57:46 6:01/km +23:03 Ukończyła
51 Grażyna Tobolska 137 WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ 10K6 60+ lat 1 01:09:49 01:09:49 7:17/km +35:06 Ukończyła


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×