Ostatnie wydarzenia

22-06-2024 Bieg amatorska liga biegowa 2024
XI Bieg 3 Plaż Wyniki
22-06-2024 Biegi dziecięce Brak Pomiaru Czasu
Bieg 3 Plaż Junior

Najbliższe wydarzenia

13-07-2024 Bieg amatorska liga biegowa 2024
VI Łasińska Siódemka
Lista
30-08-2024 Bieg grand prix ziemi chełmińskiej
5. Nocne Bieganie Chełmińską Starówką
Lista
07-09-2024 Biegi dziecięce Brak Pomiaru Czasu
VII Wąbrzeska Dziesiątka dla Dzieci
Zapisy otwarte.
Lista
07-09-2024 Bieg grand prix ziemi chełmińskiej
VII Wąbrzeska Dziesiątka
Zapisy otwarte.
Lista
07-09-2024 Maraton MTB
XCM Miłosna 2024
08-09-2024 Maraton MTB
XV Epidemia Cyklozy MTB Susz 2024
Zapisy otwarte.
Lista
14-09-2024 Bieg
Bieg Ułański
15-09-2024 Bieg i Nordic walking
III Bieg Feniksa
21-09-2024 Bieg grand prix ziemi chełmińskiej
XIX bieg uliczny z okazji rocznicy nadania praw miejskich Radzyniowi Chełmińskiemu
22-09-2024 Maraton MTB
MTB Gminy Grudziądz
05-10-2024 Bieg amatorska liga biegowa 2024
3. Bieg Krzyżaka
12-10-2024 Bieg ultra
4. Ultra Łoś
Zapisy otwarte.
Lista
26-10-2024 Bieg
3. Bieg Ogniomistrza
31-10-2024 Bieg i Nordic walking
Halloween Run 2024
07-12-2024 Bieg amatorska liga biegowa 2024
VII Bieg Karpia

Zakończone wydarzenia

15-06-2024 Bieg
2. Bieg Ząbka
Lista Wyniki
09-06-2024 Maraton MTB
6. Grudziądzki Festiwal Rowerowy
Lista Wyniki
02-06-2024 zawody rowerowe
6. Rowerowy Dzień Dziecka
Lista Wyniki
01-06-2024 Zawody biegowe
3. Biegowy Dzień Dziecka
Lista Wyniki
25-05-2024 Bieg i Nordic walking
I Bieg Jana Pawła II
Lista Wyniki
24-05-2024 Ultramaraton rowerowy
3. Ułan 600
Lista
12-05-2024 Bieg
6. Delfin Cross Run
Lista Wyniki
11-05-2024 Bieg grand prix ziemi chełmińskiej
2. Płużnicka Piątka
Lista Wyniki
23-03-2024 Bieg amatorska liga biegowa 2024
5. Wiosenny Bieg Nocny
Lista
17-03-2024 XC
MTB XC Grudziądz Cytadela 2024
Lista Wyniki
10-03-2024 Bieg
Bieg Kobiet 2024
Lista
28-01-2024 Bieg charytatywny brak pomiaru czasu
Bieg WOŚP 2024

02-12-2023 Bieg amatorska liga biegowa
VI Bieg Karpia
Wyniki
02-12-2023 Bieg brak pomiaru czasu
IV Bieg Karpika

18-11-2023 Przełaj
VII Owocowy Przełaj
Wyniki
31-10-2023 Bieg
Halloween Run 2023
Wyniki
28-10-2023 Bieg
2. Bieg Ogniomistrza
Wyniki
14-10-2023 Bieg
3. Ultra Łoś
Wyniki
08-10-2023 Maraton MTB
II MTB Gminy Grudziądz
Wyniki
07-10-2023 Bieg grand prix ziemi chełmińskiej
Wąbrzeski Bieg Jesienny
Wyniki
01-10-2023 XC
MTB XC Grudziądz Cytadela 2023
Wyniki
24-09-2023 XC
XC Zawiśle
Wyniki
23-09-2023 Bieg grand prix ziemi chełmińskiej
XVIII bieg uliczny z okazji rocznicy nadania praw miejskich Radzyniowi Chełmińskiemu
Wyniki
10-09-2023 Bieg i Nordic walking
II Bieg Feniksa
Wyniki
09-09-2023 Bieg amatorska liga biegowa
2. Bieg Krzyżaka
Wyniki
03-09-2023 Bieg przełajowy grand prix ziemi chełmińskiej
Cross G-D - Golubsko-Dobrzyński Bieg Przełajowy
Wyniki
02-09-2023 Maraton MTB
XCM Miłosna Kwidzyn
Wyniki
20-08-2023 Maraton MTB
WELTRACK MTB Maraton Lidzbark
Wyniki
22-07-2023 Bieg amatorska liga biegowa
V Łasińska Siódemka
Wyniki
24-06-2023 Bieg amatorska liga biegowa
X Bieg 3 Plaż
Wyniki
24-06-2023 Biegi dziecięce brak pomiaru czasu
Bieg 3 Plaż Junior

17-06-2023 Bieg
Bieg Ząbka
Wyniki
11-06-2023 Maraton MTB
5. Grudziądzki Festiwal Rowerowy
Wyniki
04-06-2023 zawody rowerowe
5. Rowerowy Dzień Dziecka
Wyniki
03-06-2023 Zawody biegowe
2. Biegowy Dzień Dziecka
Wyniki
14-05-2023 Bieg amatorska liga biegowa
5. Delfin Cross Run
Wyniki
13-05-2023 Bieg grand prix ziemi chełmińskiej
Płużnicka Piątka
Wyniki
12-05-2023 Ultramaraton rowerowy
UŁAN 600 v2.0
Wyniki
02-04-2023 XC
MTB XC Grudziądz Strzemyk 2023
Wyniki
18-03-2023 Bieg amatorska liga biegowa
4. Wiosenny Bieg Nocny

12-03-2023 Bieg brak pomiaru czasu
Bieg Kobiet 2023

29-01-2023 Bieg charytatywny brak pomiaru czasu
Bieg WOŚP 2023

03-12-2022 Bieg brak pomiaru czasu
III Bieg Karpika

03-12-2022 Bieg liga biegowa
V Bieg Karpia
Wyniki
19-11-2022 Przełaj
VI Owocowy Przełaj
Wyniki
11-11-2022 Bieg
Bieg Niepodległości 2022

31-10-2022 Bieg
Halloween Run 2022
Wyniki
31-10-2022 Konkursy, zabawy dla dzieci
Halloween Kids 2022

30-10-2022 Bieg
Bronek Run Kids - Forest Edition 2022

30-10-2022 Bieg liga biegowa
Bronek Run - Forest Edition 2022
Wyniki
09-10-2022 Maraton MTB
XCM Miłosna Kwidzyn
Wyniki
08-10-2022 Bieg
I Bieg Ogniomistrza pamięci st.ogn. Pawła Chyły
Wyniki
02-10-2022 XC
MTB XC Grudziądz Cytadela
Wyniki
01-10-2022 Maraton MTB
WELTRACK MTB Maraton Lidzbark
Wyniki
24-09-2022 Maraton MTB
Golub-Dobrzyń MTB Maraton 2022
Wyniki
17-09-2022 Maraton MTB
MTB Gminy Grudziądz
Wyniki
11-09-2022 Bieg
I Bieg Feniksa
Wyniki
10-09-2022 Bieg liga biegowa
Bieg Krzyżaka
Wyniki
03-09-2022 Bieg ultra
Ultra Łoś
Wyniki
28-08-2022 Bieg
CROSS G-D - Golubsko-Dobrzyński Bieg Przełajowy
Wyniki
27-08-2022 Bieg
MaxWork
Wyniki
20-08-2022 Bieg
V otwarty bieg przełajowy o Puchar Wójta Gminy Sadlinki i Marsz Nordic Walking
Wyniki
20-08-2022 Bieg
IV Bieg Ułański
Wyniki
09-07-2022 Bieg liga biegowa
IV Łasińska Siódemka
Wyniki
26-06-2022 XC
XC Zawiśle
Wyniki
25-06-2022 Bieg liga biegowa
Bieg 3 Plaż
Wyniki
25-06-2022 Bieg
Bieg 3 Plaż Junior

11-06-2022 Maraton MTB
Lipa MTB Maraton 4
Wyniki
05-06-2022 Maraton MTB
4. Grudziądzki Festiwal Rowerowy
Wyniki
29-05-2022 zawody rowerowe
4. Rowerowy Dzień Dziecka
Wyniki
28-05-2022 Zawody biegowe
Rozbiegany Dzień Dziecka
Wyniki
20-05-2022 ultramaraton
UŁAN 600
Wyniki
01-05-2022 Wyzwanie 100 km na STW
Singletrack Wisła 100 - 6 edycja

10-04-2022 Bieg liga biegowa
4. Delfin Cross Run
Wyniki
27-03-2022 XC
MTB XC Grudziądz Strzemyk
Wyniki
19-03-2022 Bieg Liga biegowa
3. Wiosenny Bieg Nocny
Wyniki
06-03-2022 Bieg wirtualny
Bieg Kobiet 22.02 - 6.03.2022

30-01-2022 Przełaj
Kolarski Finał WOŚP

30-01-2022 Bieg
BIEG WOŚP 30.01.2022

04-12-2021 Bieg
IV Bieg Karpia
Wyniki
28-11-2021 Przełaj
V Owocowy Przełaj
Wyniki
10-10-2021 XC finał ligi
XC7 Grudziądz - Północna Liga MTB XC z K3AGRO
Wyniki
26-09-2021 Maraton MTB
Golub-Dobrzyń MTB Maraton 2021
Wyniki
12-09-2021 XC
XC6 Gniew - Północna Liga MTB XC z K3AGRO
Wyniki
05-09-2021 XC
XC5 Kwidzyn - Północna Liga MTB XC z K3AGRO
Wyniki
29-08-2021 XC
XC4 Chełmno - Północna Liga MTB XC z K3AGRO
Wyniki
28-08-2021 Bieg
III Łasińska Siódemka
Wyniki
21-08-2021 Bieg
III Bieg Ułański
Wyniki
07-08-2021 XC
XC3 Dobrzyń - Północna Liga MTB XC z K3AGRO
Wyniki
13-06-2021 XC
XC2 Bydgoszcz- Północna Liga MTB XC z K3AGRO
Wyniki
05-06-2021 Wyścig rowerowy
Rowerowy Dzień Dziecka 2021
Wyniki
30-05-2021 XC
XC1 Grudziądz - Północna Liga MTB XC z K3AGRO
Wyniki
01-05-2021 Wyzwanie 100 km na STW
Singletrack Wisła 100 - 5 edycja

08-03-2021 Bieg wirtualny
Bieg Kobiet (wirtualny) 22.02 - 8.03.2021

31-01-2021 Bieg wirtualny
Bieg WOŚP 15-31.01.2021

11-10-2020 XC finał ligi xc
Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 7 Grudziądz
Wyniki
04-10-2020 XC finał ligi xc
Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 6 Dobrzyń nad Wisłą
Wyniki
03-10-2020 Biegowy test wydolnościowy
Test Coopera
Wyniki
27-09-2020 XC
Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 5 Bydgoszcz
Wyniki
26-09-2020 Bieg
39. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego
Wyniki
13-09-2020 XC
Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 4 Kwidzyn
Wyniki
30-08-2020 XC
Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 3 Chełmno
Wyniki
22-08-2020 Bieg
2. Bieg Nocny
Wyniki
16-08-2020 Wyścig rowerowy
Rowerowy Dzień Dziecka
Wyniki
15-08-2020 Bieg
STW Run
Wyniki
09-08-2020 Maraton MTB
Qark Bikes II Gniewski maraton MTB
Wyniki
08-08-2020 Bieg
II Siódemka Łasińska
Wyniki
21-06-2020 XC
Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 2 Świecie
Wyniki
07-06-2020 XC
Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 1 Grudziądz
Wyniki
29-05-2020 Wyzwanie
Singletrack Wisła 100

18-04-2020 Bieg Bieg odwołany
Bieg po górach 2020 "Godzina w Piekle"

07-03-2020 Bieg
V Bieg Kobiet

12-01-2020 Bieg
28. Finał WOŚP 2020

07-12-2019 Bieg
III Bieg Karpia
Wyniki
17-11-2019 Przełaj
IV Owocowy Przełaj 2019
Wyniki
20-10-2019 Bieg
3 Cross Delfin Run
Wyniki
13-10-2019 XC finał ligi xc
Północna Liga XC 2019 - XC 8 Grudziądz
Wyniki
29-09-2019 Maraton MTB
Golub-Dobrzyń MTB Maraton

21-09-2019 Rajd rowerowy
Rajd "Rozjechać szpiczaka"
Wyniki
08-09-2019 XC
Północna Liga XC 2019 - XC 7 Świecie
Wyniki
07-09-2019 Bieg
2 Bieg Sosny
Wyniki
01-09-2019 XC
Północna Liga XC 2019 - XC 6 Chełmno
Wyniki
24-08-2019 Bieg
II Bieg Ułański
Wyniki
11-08-2019 XC
Północna Liga XC 2019 - XC 5 Dobrzyń nad Wisłą
Wyniki
30-06-2019 XC
Północna Liga XC 2019 - XC 4 Toruń
Wyniki
22-06-2019 Bieg
I Siódemka Łasińska
Wyniki
16-06-2019 XC
Północna Liga XC 2019 - XC 3 Kwidzyn
Wyniki
09-06-2019 Maraton MTB
3. Grudziądzki Festiwal Rowerowy
Wyniki
01-06-2019 Wyścig rowerowy
1. Rowerowy Dzień Dziecka
Wyniki
19-05-2019 XC
Północna Liga XC 2019 - XC 2 Golub-Dobrzyń
Wyniki
11-05-2019 Maraton MTB
QARK Bikes Pierwszy Gniewski Maraton MTB
Wyniki
03-05-2019 Bieg
Bieg Konstytucji 3 Maja
Wyniki
07-04-2019 Bieg
II Delfin Cross Run 2019
Wyniki
31-03-2019 XC
Północna Liga XC 2019 - XC 1 Grudziądz
Wyniki
22-03-2019 Bieg
Pierwszy Wiosenny Bieg Nocny
Wyniki
08-12-2018 Bieg
II Bieg Karpia
Wyniki
18-11-2018 Przełaj
III. Owocowy Przełaj
Wyniki
13-10-2018 Bieg
Delfin Cross Run
Wyniki
30-09-2018 Bieg+pływanie
III Aquathlon Osielsko
Wyniki
23-09-2018 Maraton MTB
Golub-Dobrzyń MTB Maraton

16-09-2018 XC finał ligi xc
Północna Liga XC - XC 5 Finał Grudziądz

01-07-2018 XC
Północna Liga XC - XC 4 Toruń

17-06-2018 XC
Północna Liga XC - XC 3 Kwidzyn

10-06-2018 Maraton MTB
2. Grudziądzki Festiwal Rowerowy

02-06-2018 Bieg
I Letni Bieg ''HOLIDAY- CASUS'' w Łasinie

20-05-2018 XC
Północna Liga XC - XC 2 Golub-Dobrzyń

08-04-2018 XC
Północna Liga XC - XC 1 Grudziądz

19-11-2017 Przełaj
II. Owocowy Przełaj Kolarski

11-11-2017 Bieg
Bieg Niepodległości 1918-2017

24-09-2017 Szosa
Szosowy amatorski wyścig kolarski - Mały Rudnik

17-09-2017 XC
I. WBXC Grudziądz

Klasyfikacje generalne

Północna Liga MTB XC 2021 (Open)
Północna Liga MTB XC 2021 (Kategorie)

Północna Liga MTB XC 2020 (Open)
Północna Liga MTB XC 2020 (Kategorie)

Północna Liga MTB XC 2019 (Open)
Północna Liga MTB XC 2019 (Kategorie)

Północna Liga MTB XC 2018
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×