4. Grudziądzki Festiwal Rowerowy

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

For FUN

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr. Dodatkowe info.
1 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-03-31
2 Marcin Gratowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-03-31
3 Bartosz Wąs Grudziądz M20 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-01
4 Michał Dunajski Grudziądz Sztywne Korby M20 (For FUN) For FUN - 2022-04-01
5 Piotr RYBIŃSKI Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M40 (For FUN) For FUN - 2022-04-01
6 Maria Świerczyńska Grudziądz Mundur na Rowerze K30 (For FUN) For FUN - 2022-04-01
7 Michał Lewandowski Wąbrzeźno AZS WSG Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-01
8 Mariusz Chmura Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-01
9 Tomasz Nowakowski Bydgoszcz Dziki Team Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-01
10 Krzysztof Więcławski MOKRE - M50 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-01
11 Oliwier Janicki Bydgoszcz Nbikeacademy M16 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-02
12 Bartosz Jaworski Kwidzyn EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-02
13 Maksymilian Janicki Bydgoszcz Nbikeacademy M16 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-02
14 Adam Sieradzki Inowrocław Bike Pasja Racing Team M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-03
15 Mariusz Litwińczuk Świecie M50 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-04
16 Łukasz Felski Grudziądz SPLog M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-04
17 Katarzyna Olech Świecie K40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-04
18 Paweł Jurczyk Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-04
19 Jerzy Hoffmann Brodnica GMP Brodnica M50 (For FUN) For FUN - 2022-04-04
20 ZYGMUNT JONATOWSKI MALBORK GK MALBORK M50 (For FUN) For FUN - 2022-04-05
21 Patryk Pol Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-05
22 Andrzej Szymczak Lisewo M50 (For FUN) For FUN - 2022-04-06
23 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-08
24 Robert Wąsik Toruń M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-08
25 Maciej Roguszczak Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN - 2022-04-08
26 Przemysław Lulaj Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN - 2022-04-08
27 Przemysław Szałucki Toruń M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-08
28 Artiom Volkov Grudziądz M16 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-08
29 Maksim Sirenko Grudziądz M16 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-08
30 Artur Cirug Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN - 2022-04-08
31 Amelia Gratowska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing K16 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-09
32 Dagmara Jagła Grudziądz Parkrun Grudziądz K40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-09
33 Rafał Gruszczyński Chełmża SISU-OWB rowertour.com M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-10
34 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-10
35 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN K16 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-10
36 Jan Jóźwiak Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M16 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-10
37 Michał Urmański Skórcz Team MX Skórcz M20 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-11
38 Jarosław Piechna Świecie M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-12
39 DANIEL PEPLIŃSKI Świecie BLACKRAM TEAM MTB Świecie M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-14
40 Łukasz Nikolajczyk Świecie BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-14
41 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-15
42 Leszek Florkiewicz Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-18
43 Marcin Jaciubek Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-19
44 Sandra Jaciubek Grudziądz CrossBox Gdz K30 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-19
45 Bartosz Smarz Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-22
46 Wojtek Kowalski Gniew QARK-BIKES.COM M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-24
47 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M50 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-25
48 Dariusz Turek Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-25
49 Marian Reinholz Terespol Pomorski M50 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-25
50 Bartosz Galikowski Bydgoszcz KS N-Bike Academy M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-25
51 Tomasz Teofilak Pruszcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-26
52 Jakub Musiał Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-26
53 Adam Ciesielski Nakło nad Notecią M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-26
54 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-26
55 Piotr Wontka Starogard Gdański Team MX Skórcz M30 (For FUN) For FUN - 2022-04-26
56 Jakub Wietrzykowski Jeżewo M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-26
57 Emilia Walczak Toruń K30 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-27
58 Tomasz Ossowski Głogowo M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-27
59 Marcin Zimny Warlubie TCH Cycling Punks M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-27
60 Paweł Szymkowiak Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-27
61 Przemyslaw Snowacki Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-28
62 Krzysztof Roczyński Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-29
63 Karol Czajkowski Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-29
64 Krzysztof Łuczak Inowrocław Bike Pasja Racing Team M50 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-30
65 Roman Wernik Świecie M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-30
66 Marcin Łuczak Inowrocław M20 (For FUN) For FUN Tak 2022-04-30
67 Łukasz Pulchny Grudziądz M40 (For FUN) For FUN - 2022-05-02
68 Tamara Mikołajczak Grudziądz K30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-02
69 Marcel Kutkiewicz Grudziądz M16 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-03
70 Edmund Dybek Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M50 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-04
71 Grzegorz Jasiński Grudziądz Stomil Training M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-04
72 Tomasz Jaworski Świecie BLACKRAM TEAM MTB Świecie M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-05
73 Małgorzata Torzewska Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team K50 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-06
74 Piotr Krajewski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-07
75 Dawid Śliwiński Grudziądz DSPRO M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-07
76 Leszek Wojtalik Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M50 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-09
77 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-10
78 Michał Mikołajczak Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-10
79 Adrian Kraiński Grudziądz AGK Coffe Riders M20 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-10
80 Urszula Dejk SICIENKO K30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-10
81 Tomasz Rzepecki Bydgoszcz TrainingExplorer.app M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-11
82 Tomasz Pokorowski Toruń M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-11
83 Michał Krawczyk Toruń Veloccino.pl M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-12
84 Roman Bagiński Kwidzyn MXTECH CYKLO TEAM M50 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-15
85 Sławomir Urmański Skórcz Team MX Skórcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-15
86 Piotr Szkodziński Kwidzyn M20 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-16
87 Sławomir Furmanek Tczew Mtb Start Trec Kartuzy M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-16
88 Mateusz Pawłowski Świecie M20 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-17
89 Karolina Halik Gubiny K16 (For FUN) For FUN - 2022-05-17
90 Piotr Sobieralski Tczew V02max M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-17
91 Szymon Wilkaniec Gdańsk M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-17
92 Mateusz Malinowski Skórcz Team MX Skórcz M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-17
93 Szymon Samburski Grabowiec M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-17
94 Kamil Olszewski Grudziądz RowerowyGrudziądz.pl M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-19
95 Mirosław Sternicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-20
96 Dawid Banasiak Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-22
97 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders M20 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-23
98 Marek Kozłowski Świecie M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-23
99 Emilia Podsiadła Brodnica K30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-23
100 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-24
101 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-24
102 Weronika Śmigowska Terespol Pomorski PWMK-najważniejsi! K30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-24
103 Wojtek Salamon Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-25
104 Tomasz Kujawski Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-25
105 Piotr Banaś Brachlewo M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-25
106 Sławomir Kondej Orłowo M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-28
107 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-28
108 Sławomir Bethke Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M30 (For FUN) For FUN - 2022-05-29
109 Łukasz Trojanowski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M20 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-29
110 Arkadiusz Bińczak Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-29
111 Michał Szram Jabłonowo Pomorskie KKS Masters Brodnica M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-30
112 Klaudiusz Makoś Wielki Wełcz M20 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-30
113 Piotr Jurczyk Skórcz Team MX Skórcz M50 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-30
114 KATARZYNA GROCHOWSKA Kościelna Jania TEAM MX SKÓRCZ K30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-30
115 Tomasz Dejewski Nowa Wieś Nowa Wieś M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-30
116 Dariusz Małkowski Chełmno M20 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-30
117 Remigiusz Gęsicki Brodnica Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-30
118 Marta Kwiatkowska Bydgoszcz Uniwersytet Morski Gdynia / SISU-OWB rowertour.com K20 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-30
119 Emilia Steyer Grudziądz K30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-30
120 Tobiasz Roczniak Ogorzelice M20 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-31
121 Bartłomiej Koprowski Gubiny Parkrun Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-31
122 Marcin Tytkiewicz Grudziądz Zadroga Racing Team M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-05-31
123 Jakub Topoliński Niemcz N-Bike Academy M16 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-01
124 Tomasz Kellas Grudziądz M40 (For FUN) For FUN - 2022-06-01
125 Anna Kozłowska Świecie Stowarzyszenie ROWE-ROWE Świecie K30 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-01
126 Jan Mioduszewski Niemcz N-Bike Academy M16 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-01
127 Jacek Zalewski BRODNICA M50 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-01
128 Piotr Skrzyniecki BRODNICA M50 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-01
129 Rafał Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-01
130 Maksymilian Jabłoński Grudziądz M20 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-01
131 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing K30 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-02
132 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-02
133 Antoni Krupka Malbork M16 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-02
134 Sebastian Woźniak Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-02
135 Karol Papierowski Świecie M16 (For FUN) For FUN - 2022-06-02
136 Jakub Możdżyński Grudziądz M20 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-02
137 Łukasz Rubalewski Lubawa ProAlko%Cycling M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-03
138 Krzysztof Jeliński Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-03
139 Andrzej Chmura Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-03
140 Grzegorz Kopiński Nowe M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-03
141 Dariusz Mostowski Grudziądz M20 (For FUN) For FUN - 2022-06-04
142 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) For FUN - 2022-06-05
143 Waldemar Zmuda Świecie WWW.AGATAZMUDA.PL M50 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-05
144 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-05
145 Piotr Klapek Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-05
146 Krzysztof Piasecki Rypin Cykliści Rypin M40 (For FUN) For FUN Tak 2022-06-05
147 Jacek Kozikowski Grudziądz M50 (For FUN) For FUN - 2022-06-05


Do góry


HARDCORE

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr. Dodatkowe info.
1 Bartłomiej Kawski Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-03-31
2 Bartek Borkowicz Lipno Lipa MTB M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-03-31
3 Damian Dichting Grudziądz TCH Cycling Punks M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-01
4 Rafał Szpont Grudziądz TCH Cycling Punks M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-01
5 Remigiusz Dunajski Grudziądz Sztywne Korby M20 (Hardcore) HARDCORE - 2022-04-01
6 Mirosław Rybiński Grudziądz TCH Cycling Punks M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-01
7 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-01
8 Grzegorz Dziedzic Grudziądz Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-01
9 Jacek Hillar Kwidzyn Kwidzyn Biega M50 (Hardcore) HARDCORE - 2022-04-01
10 Dariusz Pacuk Toruń DP Projekt M50 (Hardcore) HARDCORE - 2022-04-02
11 Rafał Janicki Bydgoszcz LZS Skra Paterek IT-ROS Team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-02
12 Rafał Szturo Toruń SISU-OWB ROWERTOUR.COM M40 (Hardcore) HARDCORE - 2022-04-04
13 Paweł Zakrzewski Lipno Lipa MTB M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-04
14 Tomasz Sajnaga Lipno Lipa MTB M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-05
15 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN K16 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-08
16 Zibi Szymański Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-10
17 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-11
18 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-11
19 Szymon Listewnik Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-12
20 Łukasz Wąsicki Grudziądz Ressel MTB team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-13
21 Mariusz Koralewski Kwidzyn GKW M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-14
22 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-24
23 Tomasz Potorski Grudziadz CSU Racing Team Bydgoszcz M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-25
24 Bartosz Górski Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-25
25 Rafał Szczepański Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-26
26 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB rowertour.com M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-27
27 Bartosz Karwasz Grudziądz AGK Coffee Riders M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-27
28 Sławek Mądzielewski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-29
29 Tomasz Reinholz Terespol Pomorski MTB Eldar Świecie M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-29
30 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team K16 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-30
31 Mirosław Guth Bydgoszcz M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-30
32 Dawid Reinholz Gruczno M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-30
33 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-04-30
34 Tomasz Jagodziński Kwidzyn GKW M40 (Hardcore) HARDCORE - 2022-05-02
35 Jacek Torzewski Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-06
36 Sebastian Torzewski Bydgoszcz AMSports Bydgoszcz MTB Team M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-06
37 Henryk Maus Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-09
38 Szymon Kowszewicz Niwy CSU Racing Team Bydgoszcz M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-10
39 Leszek Wiśniewski Wadowice JPII racing team M50 (Hardcore) HARDCORE - 2022-05-11
40 Grzegorz Jeżowski Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-16
41 Rafał Tłuszczak Gdynia CX 46/36 Gdynia M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-16
42 Piotr Jurczak Bydgoszcz Centrumrowerowe.pl M30 (Hardcore) HARDCORE - 2022-05-17
43 Arkadiusz Fołta Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M30 (Hardcore) HARDCORE - 2022-05-23
44 Paweł Tyburski Bydgoszcz CTBIKE.PL M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-24
45 Paweł Perszke Ostrowite M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-25
46 Damian Fysz Solec Kujawski SISU-OWB rowertour.com M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-26
47 Michal Gawinski Bydgoszcz CTBIKE.PL M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-27
48 Lukasz Stramek Torun Husky w paski M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-27
49 Maja Miechowiecka Toruń Husky w paski K30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-27
50 Jarek Gorzycki Grudziądz M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-28
51 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-29
52 Marek Strek Lipno Lipa MTB M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-29
53 Sławomir Smoleń Chełmno Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE - 2022-05-30
54 Karol Przyłuski Kwidzyn Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-30
55 Paweł Drajczyk Rzeszów Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-31
56 Mateusz Rudzki Bydgoszcz Rajd Nietoperza M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-31
57 Sławomir Ćwikła Potulice UNO GRUPPETTO M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-31
58 Jacek Jagielski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-31
59 Łukasz Kornak Grudziądz Zadroga Racing Team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-05-31
60 Maciej Sadurski Toruń SISU-OWB rowertour.com M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-06-01
61 Tomasz Jagodziński Gdańsk Rowersi Cycling Team M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-06-01
62 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-06-01
63 Tomasz Kaźmierczak Grudziądz AGRO MIL MTB Green Team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-06-01
64 Łukasz Kwaśniewski Osiek lukaszcycling.com M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-06-02
65 Paweł Czaczkowski Świecie nad Osą M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-06-02
66 Jacek Pieściński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-06-02
67 Jacek Olech Świecie MTB Świecie M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-06-02
68 Robert Litwiński Grudziądz Vege Runners M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-06-02
69 Edyta Jakubowska-Olech Świecie MTB Świecie K50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-06-02
70 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN M16 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-06-03
71 wojciech smolarczyk bydgoszcz M40 (Hardcore) HARDCORE - 2022-06-03
72 Robert Broniecki Grudziądz M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-06-04
73 Andrzej Kalich Rypin Cykliści Rypin M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2022-06-05


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×