VII Owocowy Przełaj

sobota, 18 listopada 2023

Powrót

Lista

VI Owocowy Przełaj

Zawody kolarskie dla amatorów i zawodowców, rozgrywane w owocowym sadzie w Laskowicach w kujawsko-pomorskim.

👉👉 Mapka 👈👈

UWAGA! Dla chętnych opłata VIP 8 miejsc w 1 linii - 500zł/miejsce lub 8 miejsc w 2 linii - 300zł/miejsce.
(Wpłaty za miejsca VIP będą przekazane na leczenie Pawła)

https://wbtiming.pl/Files/Events/6380/big_7bef6609-a9b2-4fe0-b87c-c6701f990ee6.jpg
W związku z VII edycją Owocowego Przełaju po raz kolejny organizujemy charytatywną zbiórkę pieniędzy. Kontynuując naszą tradycję pomagamy lokalnie. Dlatego w tym roku pragniemy pomóc Pawłowi, który wychował się i mieszkał w Laskowicach a w tym roku uległ bardzo poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu.

Paweł jadąc z pracy na rowerze zderzył sie z tramwajem. Konieczna była reanimacja na miejscu wypadku. Po wielu miesiącach pobytu w szpitalu, Paweł został przeniesiony do kliniki w Otwocku, gdzie poddany został bardzo kosztownej rehabilitacji. Miesiąc pobytu w klinice kosztuje 31 tys. zł.

Sytuacja w jakiej znalazła się jego rodzina, szczególnie źle wpływa na dzieci, Adasia w wieku 5 lat i Piotrusia w wieku 2 lat. Są one bardzo emocjonalnie związane z tatą. Ogromnie odczuwają jego brak.

Paweł żył pełnią życia. Prywatnie i w pracy. Inżynier konstrukcji budowlanych. Praca zawodowa jest jego pasją. Człowiek niezwykle kreatywny, przedsiębiorczy i w pełni oddany temu czym się zajmuje.

W życiu niepoprawny optymista chwytający życie pełnymi garściami. Uwielbia rodzinne wycieczki na rowerach, lubi podróże, odkrywać nowe miejsca, zapachy i potrawy.
To co? Pobijemy zeszłoroczną zbiórkę?

Data: Sobota, 18 listopada 2023
Start wyścigów:
    
Amator Kobiety: 10:32
     Amator Meżczyźni: 11:15
Lokalizacja: ul. Długa 48, Laskowice
Opłata startowa: 90zł do 16.11.2023 do godz 12:00, 110zł w biurze zawodów w przypadku wolnych miejsc (w biurze zawodów płatność tylko gotówką).
Biuro zawodów (Amator) czynne w dniu wyścigu: 8:00-10:30 
Dekoracja Amator (M+K): 12:05

Wykaz nagród
Prize list (EN)
Technical guide (EN)

Do zobaczenia!

Zapisy

Rejestracja online jest zamknięta.

Lista

Regulamin

Regulamin VII Owocowego Przełaju
Regulamin (ENG)

Regulamin
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×