VII Wąbrzeska Dziesiątka

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Błażej Gilewski Lisewo Triton Konin M40-49 Tak 2024-05-01
2 Iwona Smolinska Wabrzezno miastoaktywni.pl K50-59 Tak 2024-05-01
3 Monika Kryger-Jabłońska Ryńsk OSP Ryńsk K30-39 Tak 2024-05-01
4 Leszek Dąbrowski Pływaczewo Start Team Wąbrzeźno M40-49 - 2024-05-01
5 Joanna Wróblewska Brodnica K40-49 Tak 2024-05-01
6 Paweł Zdrojewski Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno M40-49 - 2024-05-01
7 Dawid Zimliński Świecie Parkrun Grudziądz / Świecie Biega M30-39 Tak 2024-05-01
8 Tomasz Niemyt Wąbrzeźno M16-29 Tak 2024-05-01
9 Maria Motoczyńska Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz K40-49 Tak 2024-05-01
10 Janina Zielińska Wieldządz Dziki z Odnowy K50-59 Tak 2024-05-01
11 Monika Bestjan Wąbrzeźno Odnowa Fitness K40-49 Tak 2024-05-01
12 Marcin Dunajski Wąbrzeźno M16-29 Tak 2024-05-01
13 Sebastian Szumacher Nowa Wieś królewska 92 M30-39 Tak 2024-05-01
14 Monika Ostrowska Brodnica CBR Biega K40-49 - 2024-05-01
15 Krzysztof Roczyński Grudziądz M30-39 - 2024-05-01
16 Martyna Kalinowska Wąbrzeźno K16-29 Tak 2024-05-01
17 Nicolas Raducha Zgorzala M30-39 Tak 2024-05-01
18 MARIUSZ WOJDYŁO BRODNICA CBR Biega M30-39 Tak 2024-05-01
19 Sebastian Paczkowski Grudziądz M40-49 Tak 2024-05-01
20 Ewa Mrozik - Gliszczynska Gniewkowo K50-59 Tak 2024-05-01
21 Damian Rełowicz Toruń M30-39 Tak 2024-05-01
22 Olga Górna Kowalewo Pomorskie K16-29 Tak 2024-05-01
23 Sylwia Wiśniewska Wąbrzeźno K40-49 Tak 2024-05-01
24 Mariola Sochal Brodnica K50-59 Tak 2024-05-01
25 Joanna Duma Śliwińska Wąbrzeźno Dziki z Odnowy K30-39 Tak 2024-05-01
26 Joanna Skorek Grudziądz Parkrun Grudziadz K16-29 Tak 2024-05-01
27 Barbara Skorek Grudziądz K50-59 Tak 2024-05-01
28 Jarosław Krause Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-05-01
29 Łukasz Ogorzałek Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-05-01
30 Rafał Bokota Bydgoszcz M30-39 Tak 2024-05-01
31 Monika Szydzik Wąbrzeźno K30-39 Tak 2024-05-01
32 Krzysztof Barański Toruń M30-39 Tak 2024-05-01
33 Bartlomiej Marchlewski Świecie PLWD M30-39 Tak 2024-05-01
34 Monika Stępniak Wabrzeżno K30-39 Tak 2024-05-02
35 Zbigniew Roszak Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie M30-39 Tak 2024-05-02
36 Mariusz Falkowski Wąbrzeźno Wąbrzeźno M40-49 - 2024-05-02
37 Tomasz Krzemiński Małszyce M30-39 Tak 2024-05-02
38 Rafał Pastuszak Łopatki Start Team Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-05-02
39 Teresa Łepek Grudziądz Start Team Wąbrzeźno K30-39 - 2024-05-02
40 Tomasz Markowski Grudziądz BDD M50-59 Tak 2024-05-02
41 Mariusz Zadura Brodnica CBR Biega M40-49 Tak 2024-05-03
42 Justyna Zadura Brodnica CBR Biega K40-49 Tak 2024-05-03
43 Marzena Kantak Błędowo K30-39 Tak 2024-05-03
44 EDMUND DĄBROWSKI Grudziądz M50-59 - 2024-05-04
45 Bartosz Makowski Wąbrzeźno M16-29 Tak 2024-05-04
46 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz Biegam bo lubię K60+ - 2024-05-04
47 Paulina Domian Wąbrzeźno Dziki z Odnowy K16-29 Tak 2024-05-04
48 Leszek Kantak Błędowo M30-39 Tak 2024-05-04
49 Joanna Kosicka Błędowo K40-49 Tak 2024-05-04
50 Grzegorz Serwaczak Golub-Dobrzyń M30-39 Tak 2024-05-05
51 Patrycja Dziełak Czystochleb K16-29 Tak 2024-05-05
52 Marcin Wiśniewski Golub-Dobrzyń Agrolok Sport Team M30-39 Tak 2024-05-06
53 Joanna Król Zieleń UKS Vambresia Wąbrzeźno K16-29 - 2024-05-06
54 Natalia Szczepańska Ryńsk K16-29 Tak 2024-05-06
55 Radosław Jabłoński Ryńsk OSP Ryńsk M30-39 - 2024-05-06
56 Ryszard Kwiatkowski Brodnica CBR Biega M60+ Tak 2024-05-07
57 Patryk Łubecki Toruń Góral Domy M30-39 Tak 2024-05-07
58 Patryk Puc Brodnica M40-49 Tak 2024-05-08
59 Dawid Ciepcieliński Brodnica Team Brodnica M30-39 - 2024-05-09
60 Małgorzata Kuffel Warszawa K30-39 Tak 2024-05-09
61 Gosia Wrzesińska - Czachór Grudziądz Rogiewicz Running Team K16-29 Tak 2024-05-10
62 Robert Dyjach Gruczno Schumacher Team Bydgoszcz M30-39 Tak 2024-05-10
63 Bartłomiej Wijata Przydwórz Start Team Wąbrzeźno M30-39 - 2024-05-11
64 Kamil Antolak Lisewo Lisewo M16-29 Tak 2024-05-11
65 Justyna Piotrowicz Golub-Dobrzyń Endo Golub-Dobrzyń K50-59 Tak 2024-05-11
66 Monika Sitnik Wąbrzeźno K40-49 Tak 2024-05-12
67 Joanna Gesing Chełmno K30-39 - 2024-05-12
68 Maciej Jaśkowski Kobyszczę Trurl Team M30-39 Tak 2024-05-12
69 Szymon Klaban Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-05-12
70 Weronika Kłyza Grudziądz K16-29 - 2024-05-13
71 Karol Kłyza Bydgoszcz Fordon Team M16-29 - 2024-05-13
72 Daria Kaszowska Grudziądz K30-39 - 2024-05-13
73 Łukasz Janowski Plewiska M40-49 Tak 2024-05-13
74 Michał Wzorek Wąbrzeźno M30-39 Tak 2024-05-13
75 Paulina Kowalska Wąbrzeźno K16-29 Tak 2024-05-13
76 Krzysztof Kujawa Płock Więckowski Team M50-59 Tak 2024-05-14
77 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie - OSP Boguszewo K40-49 Tak 2024-05-14
78 Michał Lewandowski Golub-Dobrzyń M30-39 Tak 2024-05-14
79 Łukasz Klimek Blizno H2O TEAM M40-49 Tak 2024-05-15
80 Małgorzata Adamska Grudziądz K40-49 Tak 2024-05-16
81 Piotr Treichel Wierzbowo M40-49 Tak 2024-05-16
82 Mateusz Kamycki Osielsko M30-39 Tak 2024-05-17
83 Sandra Waśniewska Wąbrzeźno K30-39 Tak 2024-05-19
84 Cezary Muszczyński Świecie Świecie Biega M30-39 Tak 2024-05-19
85 Bartosz Krzywdziński Świecie Świecie Biega M30-39 - 2024-05-20
86 Miłosz Gębka Wąbrzeźno M30-39 Tak 2024-05-21
87 Wiktoria Dedeńska Wąbrzeźno K16-29 - 2024-05-21
88 Józef Szatkowski Grudziadz Start Team Wąbrzeźno M60+ - 2024-05-21
89 Damian Preuss Radzyń chełmiński Radzyńskie Orły M30-39 - 2024-05-22
90 Izabela Krupińska Grudziądz H2O TEAM K30-39 Tak 2024-05-22
91 Agnieszka Świątek Grudziądz K30-39 Tak 2024-05-22
92 Karolina Purwin Grudziądz K30-39 Tak 2024-05-22
93 Marcin Orłowski Golub-Dobrzyń Agrolok Sport Team M30-39 Tak 2024-05-24
94 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz M50-59 Tak 2024-05-24
95 Radek Kowalczyk Wąbrzeźno Wąbrzeska Krew To Nie Maślanka M16-29 Tak 2024-05-25
96 Joanna Kałwa CIECHANÓW Mazovia ProActive K40-49 - 2024-05-27
97 Paulina Żuchowska Krotoszyny AZS UMK Toruń K16-29 - 2024-05-27
98 Piotr Gołębiewski Wąbrzeźno Ekstremalne Wyczyny Niepełnosprawnego Sportowca M40-49 Tak 2024-05-29
99 Krzysztof Pudlewski Toruń M30-39 - 2024-05-29
100 Mirosław Wojciechowski golub-dobrzyń EnDo Golub-Dobrzyń M50-59 Tak 2024-05-29
101 Patryk Komrowski Grudziądz M16-29 Tak 2024-05-30
102 Rafał Nizwantowski Wąbrzeźno Przepuklina Run Team M40-49 Tak 2024-05-30
103 RAFAŁ Borowski Wąbrzeżno Wabrzeskie Morsy M40-49 - 2024-05-31
104 Barbara Hinz WĄBRZEŹNO Morrsy Wąbrzeskie K60+ - 2024-05-31
105 Mirosław Hajdukiewicz Wąbrzeźno M30-39 - 2024-05-31
106 Andrzej DZIEŁAK Gronowo parkrun Toruń M50-59 Tak 2024-06-02
107 Edyta Lisińska Małe Pułkowo K30-39 Tak 2024-06-04
108 Marta Miraszewska Lisewo Start Team Wąbrzeźno K30-39 Tak 2024-06-05
109 Jarosław Sokulski Grębocin M50-59 Tak 2024-06-07
110 Marcin Rzeszotarski Golub-Dobrzyń M50-59 Tak 2024-06-07
111 Dominika Kosakowska Toruń K30-39 - 2024-06-08
112 Krystian Szady Jabłonowo Pomorskie M30-39 Tak 2024-06-08
113 Karol Jaroszewski Toruń M40-49 Tak 2024-06-11
114 Dariusz Wilmański Włocławek M50-59 Tak 2024-06-11
115 Jakub Łamek Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-06-12
116 Marcin Motofa Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno M40-49 Tak 2024-06-12
117 Marek Kędziorski Wąbrzeźno M60+ - 2024-06-13
118 BEATA KĘDZIORSKA Wąbrzeźno K50-59 - 2024-06-13
119 Jacek Godlewski Karbowo Samindruk M50-59 - 2024-06-14
120 Waldemar Braun Golub-Dobrzyń M50-59 Tak 2024-06-14
121 Michał Choroszkiewicz Wąbrzeźno M30-39 Tak 2024-06-15
122 Andrzej wolk Łabędź M30-39 - 2024-06-16
123 Tomasz Dziawgo Warszawa M16-29 Tak 2024-06-16
124 Jaroslaw Kowalkowski Brodnica Team Brodnica M40-49 - 2024-06-18
125 Tomasz Telejko BRODNICA Team Brodnica M40-49 Tak 2024-06-18
126 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz K30-39 Tak 2024-06-18
127 Małgorzata Kraśniewska Kowalewo Pomorskie K30-39 Tak 2024-06-19
128 Piotr Nawrot Grudziądz M40-49 - 2024-06-19
129 Paulina Karnas Myśliwiec K30-39 Tak 2024-06-20
130 Przemek Brzóskiewicz Liewo M40-49 Tak 2024-06-21


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×