XI Bieg 3 Plaż

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Dawid Zimliński Świecie Parkrun Grudziądz / Świecie Biega 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-04
2 Józef Szatkowski Grudziadz Start Team Wąbrzeźno 7M6 60+ lat Tak 2024-04-04
3 Paweł Dąbrowski Toruń 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-04
4 Cezary Muszczyński Świecie Świecie Biega 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-05
5 Bartosz Łagoda Wałdowo Szlacheckie 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-05
6 Joanna Skorek Grudziądz Parkrun Grudziadz 7K2 16-29 lat Tak 2024-04-05
7 Wioletta Wardulińska Grudziądz 7K3 30-39 lat - 2024-04-05
8 Łukasz Szalkowski Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-05
9 Natalia Mogiłko Grudziadz 7K3 30-39 lat Tak 2024-04-05
10 Jerzy Groch Grudziądz Zabiegani Czernikowo 7M5 50-59 lat Tak 2024-04-05
11 Paweł Gothard Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-05
12 Marek Wojciechowski Grudziądz Football Academy Grudziądz 7M3 30-39 lat - 2024-04-05
13 Adam Kwiatkowski Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2024-04-05
14 Karol Siódmiak Grudziądz Nankatsu FC 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-05
15 Daniel Krzywdziński Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-05
16 Joanna Roczyńska Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2024-04-05
17 Wioletta Michałkowska Grudziądz Mendel_Run 7K3 30-39 lat Tak 2024-04-05
18 Krzysztof Roczyński Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-05
19 Paweł Madej Cieplewo GLKS Rogóźno 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-05
20 Przemysław Moskal Ciemniki Nankatsu FC 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-05
21 Monika Nakonieczna Grudziądz Rogiewicz Running Team 7K4 40-49 lat Tak 2024-04-05
22 Rafał Skrzypiński Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2024-04-05
23 Michał Urmanin Rulewo 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-05
24 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ 7M4 40-49 lat - 2024-04-05
25 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-05
26 Tomasz WOJTACKI Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-05
27 Monika Krawczyk Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2024-04-05
28 Gosia Wrzesińska - Czachór Grudziądz Rogiewicz Running Team 7K2 16-29 lat Tak 2024-04-05
29 Anna Bernaciak LASIN 7K4 40-49 lat - 2024-04-05
30 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-05
31 Robert Brdak Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-05
32 Sylwia Rutkowska Gudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-04-05
33 Żaneta Luda Zaborowo Góral z Mazur Running Team 7K3 30-39 lat - 2024-04-05
34 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2024-04-05
35 Adrian Tekliński Gdańsk Pobiegany 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-05
36 Bartosz Puźmirowski Mokre 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-05
37 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2024-04-05
38 Jacek Rachoń Grudziadz Kravmaga_fighter 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-05
39 Arkadiusz Jurewicz Ostróda 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-05
40 Jakub Tadych Grudziądz Nankatsu FC 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-05
41 Mieczysław Cysewski Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2024-04-05
42 Milena Flader Grudziądz 7K3 30-39 lat - 2024-04-05
43 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ 7M5 50-59 lat Tak 2024-04-05
44 Jakub Krzeszewski Kalisz 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-06
45 Marcin Czepiel Grudziądz 7M2 16-29 lat - 2024-04-06
46 Marcin Kulpa Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-06
47 Krzysztof Michałowski Grudziądza 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-06
48 Agnieszka Michałowska Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-04-06
49 Katarzyna Piłat-Fiałkowska Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2024-04-06
50 Dariusz Kniter Grudziądz Aktywny Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-06
51 Piotr Gesek Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-06
52 Andrzej Pawłowski Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2024-04-06
53 Patryk Łubecki Toruń Góral Domy 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-06
54 Rafał Zbrzeźny Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2024-04-06
55 Dorota Pilcek Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2024-04-06
56 Weronika Bojarska Parski 7K3 30-39 lat Tak 2024-04-07
57 Adrian Wołodźko Grudziądz Kettlebell - Giria - Hardstyle 7M4 40-49 lat - 2024-04-07
58 Dominika Chlewicka Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-04-07
59 Zofia Kołodziejska Parski 7K4 40-49 lat Tak 2024-04-07
60 Krzysztof Nosek Grudziądz RCI BYDGOSZCZ 7M5 50-59 lat Tak 2024-04-07
61 Paweł Szulc Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2024-04-07
62 Małgorzata Bojarska-Szulc Grudziądz Atomówki 7K5 50-59 lat Tak 2024-04-07
63 Dorota Krzeszewska Bydgoszcz 7K6 60+ lat Tak 2024-04-07
64 Weronika Krzeszewska Bydgoszcz 7K2 16-29 lat Tak 2024-04-07
65 Maciej Czajkowski Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-07
66 Tatiana Nowicka Świecie Diabelskie Pioruny 7K5 50-59 lat Tak 2024-04-07
67 Sławomir Musiał Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-07
68 Klaudia Stąsiek Grudziądz 7K3 30-39 lat - 2024-04-08
69 Piotr Treichel Wierzbowo 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-08
70 Małgorzata Adamska Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-04-08
71 Krzysztof Chamela Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-08
72 Bartosz Krzywdziński Świecie Świecie Biega 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-08
73 Pamela Zakrzewska Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2024-04-08
74 Tomasz Mularczyk Czapury 7M4 40-49 lat - 2024-04-08
75 Tomasz Markowski Grudziądz BDD 7M5 50-59 lat Tak 2024-04-08
76 Tomasz Cerk Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-08
77 Dariusz Rachwalski Grudziądz Aktywny Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-08
78 Wojciech Rycewicz Gdańsk 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-09
79 Joanna Rycewicz Gdańsk 7K3 30-39 lat Tak 2024-04-09
80 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 7M6 60+ lat Tak 2024-04-09
81 Józef Trzaska Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2024-04-09
82 Marta Nadolecka Grudziądz Aktywny Grudziądz 7K3 30-39 lat - 2024-04-10
83 Magdalena Wasiniewska Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2024-04-10
84 JANUSZ JAWORSKI TOPORZYSKO 7M6 60+ lat Tak 2024-04-10
85 Paweł Brudniewicz Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2024-04-10
86 Agnieszka Lachowicz Grudziądz 7K5 50-59 lat Tak 2024-04-10
87 EDMUND DĄBROWSKI Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2024-04-10
88 Dariusz Jegierski Grudziadz Niespełniony 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-10
89 Marek Matczyński Piaski GKS Olimpia Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2024-04-11
90 Oliver Klinger Grudziądz Tuszewiaki 7M3 30-39 lat - 2024-04-12
91 Sylwia Dobuszewska Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-04-12
92 Krzysztof Dobuszewski Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-12
93 Andrzej Medeński Grudziądz Aktywny Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-12
94 Jacek Szewczak Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-12
95 Marta Urbańska Grudziądz Tuptusie Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2024-04-12
96 Michał Szewczak Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2024-04-12
97 Matylda Szewczak Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2024-04-12
98 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-12
99 Piotr Golombek Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2024-04-13
100 Anna Szuchowska Grudziądz 13 WOG 7K4 40-49 lat Tak 2024-04-14
101 Rafał Dudziak Mlewo EnDo Golub-Dobrzyń 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-14
102 Kamila Guziec Grudziądz Aktywny Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2024-04-14
103 Anna Dobrzyńska Grudziądz Aktywny Grudziądz grupa biegowa 7K4 40-49 lat - 2024-04-14
104 Monika Stępień Grudziądz Rogiewicz Running Team 7K4 40-49 lat Tak 2024-04-15
105 Włodzimierz Michalak Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 7M4 40-49 lat - 2024-04-15
106 Janusz Gołębiewski Rogóźno GLKS Rogóźno 7M6 60+ lat Tak 2024-04-16
107 Dawid Koper Rogóźno Zamek Rogóźno Zamek CF 7M2 16-29 lat Tak 2024-04-16
108 Natalia Ampulska Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2024-04-17
109 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2024-04-17
110 Joanna Lewandowska Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-04-17
111 Dorota Zygadlewicz Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2024-04-19
112 Alejandro Acho Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-19
113 Wojciech Mazur Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2024-04-21
114 Anna Sójkowska Bąkowo Biegam żeby żreć więcej ciastków 7K3 30-39 lat - 2024-04-21
115 Karol Topolewski Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-22
116 Jacek Pawlik Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2024-04-22
117 Magdalena Sobieraj Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-04-23
118 Dariusz Aniszewski Morawy Parkrun Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2024-04-23
119 Marek Kędziorski Wąbrzeźno 7M6 60+ lat Tak 2024-04-24
120 BEATA KĘDZIORSKA Wąbrzeźno 7K5 50-59 lat Tak 2024-04-24
121 Joanna Skrzypczyk Koszalin 7K5 50-59 lat Tak 2024-04-25
122 Rafał Batiuk Grudziadz 7M5 50-59 lat - 2024-04-25
123 Marcin Jędrak Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-26
124 Marek Palczewski GRUDZIADZ 7M3 30-39 lat Tak 2024-04-27
125 Mariusz Klajbor Czersk Świecki BKS " Byle do mety" 7M4 40-49 lat - 2024-04-28
126 Tomasz Dejewski Nowa Wieś WNW Nowa Wieś 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-29
127 Magdalena Michalska Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-04-29
128 Marcin Gajewski Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-29
129 Alina Borowska GRUDZIĄDZ 7K4 40-49 lat Tak 2024-04-30
130 Mariusz Ziółkowski Sulnowo 7M4 40-49 lat Tak 2024-04-30
131 Piotr Wolski GRUDZIĄDZ Łubudubu 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-01
132 Dorota Wolska GRUDZIĄDZ Łubudubu 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-01
133 Iwona Grucza Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2024-05-01
134 Szymon Łakomy Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-01
135 Janusz Kempa Ruda Rudos 7M5 50-59 lat Tak 2024-05-02
136 Łukasz Kozłowski Grudziądz Aktywny Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2024-05-03
137 Sylwia GESEK Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-03
138 Patryk Kuberski Grudziądz Aktywny Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2024-05-03
139 Piotr Cąbrowska Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-04
140 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz Biegam bo lubię 7K6 60+ lat Tak 2024-05-04
141 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Biegam dla Marysi 7K6 60+ lat Tak 2024-05-04
142 Paweł Kacała Grudziądz Politechnika Gdańska 7M2 16-29 lat Tak 2024-05-05
143 Szymon Zimecki Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-05
144 Oliwia Kalinowska Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2024-05-05
145 Piotr RYBIŃSKI Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń 7M4 40-49 lat - 2024-05-06
146 Zbigniew Rojewski Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-06
147 Marek Tubacki Grudziądz Parkran Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-07
148 Tomasz Zieliński Mokre 7M4 40-49 lat - 2024-05-07
149 Cezary Santysiak Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2024-05-08
150 Przemysław Kula Grudziądz Columbus Elite 7M4 40-49 lat - 2024-05-08
151 Agnieszka Szczutkowska Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-08
152 JOANNA SZULC Grudziądz Melody-Horizon 7K4 40-49 lat - 2024-05-08
153 Marcin Lewandowski Mały Rudnik 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-08
154 Rafał Bielewski Grudziadz 7M5 50-59 lat Tak 2024-05-08
155 Bogdan Grzebieniewski Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-09
156 Mariusz Kuciński Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-09
157 Mariusz Renkel Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2024-05-09
158 Seweryn Koślacz Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-09
159 Joanna Kordowska Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-09
160 Michał Staszewski Grudziądz Bo chcę! 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-10
161 Dariusz Smyczynski Grudziadz 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-10
162 Piotr Deka Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2024-05-11
163 Piotr Brandenburger Sulnowo Schumacher Team Bydgoszcz 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-11
164 Natalia Angowska Grudziądz 7K3 30-39 lat - 2024-05-11
165 Anita Rojewska Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-11
166 Dominik Lotarski Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-11
167 Anna Malinowska Grudziądz BiegamBoLubie 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-12
168 Eliasz Woźniak Brodnica 4 Pułk Chemiczny Brodnica 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-12
169 Patryk Śmiger Grupa WSP Grupa 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-12
170 ROBERT NAPOROWSKI Grudziądz Wolno, ale do przodu! 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-12
171 Anna Gołąbiewska Wąbrzeźno 7K2 16-29 lat - 2024-05-12
172 Patrycja Borkowska Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2024-05-12
173 Kamila Piech Grudziądz Aktywny Grudziądz grupa biegowa 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-12
174 Przemysław Piech Grudziądz Aktywny Grudziądz grupa biegowa 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-12
175 Mateusz Pawłowski Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-12
176 Krzysztof Grodek Grudziądz Kurczak&PiskleRUN 7M5 50-59 lat Tak 2024-05-12
177 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz 7K5 50-59 lat Tak 2024-05-12
178 Joanna Tylicka Nowa Wieś 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-12
179 Andrzej Tylicki Nowa Wieś 7M5 50-59 lat Tak 2024-05-12
180 Paulina Drzewińska Grudziądz Biegam by jesc ciastki 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-12
181 Romana Bartkowiak Grudziądz 7K4 40-49 lat - 2024-05-12
182 Hubert Drzewiński Grudziadz Biegam by jesc ciastki 7M4 40-49 lat - 2024-05-12
183 Łukasz Bordewicz Nowe Rogiewicz Running Team 7M2 16-29 lat - 2024-05-12
184 JUSTYNA PIOTROWSKA Butowo 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-12
185 Grażyna Tobolska Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ 7K6 60+ lat Tak 2024-05-12
186 Daria Kaszowska Grudziądz 7K3 30-39 lat - 2024-05-13
187 Weronika Kłyza Grudziądz 7K2 16-29 lat - 2024-05-13
188 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-13
189 Marek Cywka Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2024-05-13
190 Łukasz Nartowski górsk 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-13
191 Katarzyna Prus Susz Rozbiegany Susz 7K5 50-59 lat Tak 2024-05-13
192 Aleksander Siebert Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz 7M2 16-29 lat - 2024-05-13
193 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie - OSP Boguszewo 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-14
194 Sławomir Laks Toruń 7M5 50-59 lat Tak 2024-05-14
195 Wojciech Nadolecki Grudziądz Aktywny Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-14
196 Sebastian Nowacki Grupa Aktywny Grudziądz grupa biegowa 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-15
197 Patrycja Janus Chełmno 7K3 30-39 lat Tak 2024-05-15
198 Marcin Janus Chełmno 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-15
199 Bartosz RYBIŃSKI Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-15
200 Małgorzata Kalisz Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2024-05-15
201 Anna Wiśniewska Grudziądz Aktywny Grudziądz grupa biegowa 7K3 30-39 lat - 2024-05-15
202 Tomasz Kalisz Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-15
203 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz Aktywny Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-15
204 Adam Kruczyński Bydgoszcz BAK Sp. z o.o. 7M4 40-49 lat - 2024-05-15
205 Tomasz Bielawa Toruń 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-15
206 Mateusz Nowiński Grudziądz Moriw 7M2 16-29 lat Tak 2024-05-15
207 Patryk Paprocki Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2024-05-15
208 Tomasz Kołecki Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-15
209 Hanna Bartoszyńska Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-15
210 Łukasz Florek Biały Bór team FLORASY 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-15
211 Filip FLOREK Grupa RunTeam Florasy 7M2 16-29 lat Tak 2024-05-15
212 Patrycja Tomala Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2024-05-15
213 Nikodem Nosal Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2024-05-15
214 Magda Sikorska Łazieniec POLKRYS TEAM 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-15
215 Małgorzata Filipek Grudziądz 7K4 40-49 lat - 2024-05-15
216 MARCINHD GOSZ Grudziądz PARKRUN Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-15
217 Rafał Jasiński Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-15
218 Magdalena Gosz Grudziądz Parkrun Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-15
219 Piotr Chudziński Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2024-05-15
220 Jakub Jabłoński Grudziądz Wtorkowy Trening 7M2 16-29 lat Tak 2024-05-15
221 Marek Helak Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ 7M5 50-59 lat Tak 2024-05-15
222 Robert Regent Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2024-05-15
223 Agnieszka Magdowska Grudziądz Fit House Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-16
224 Monika Krause Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-16
225 Anna Rubaj Grudziądz 7K5 50-59 lat Tak 2024-05-16
226 Marzena Makowska Brodnica 7K3 30-39 lat Tak 2024-05-16
227 Karolina Kozłowska Grudziądz 7K3 30-39 lat - 2024-05-16
228 Katarzyna Składanek Grudziądz Aktywny Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-16
229 Krystyna Cerska Pieńki Królewskie 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-16
230 Bartosz Rutkowski Węgrowo 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-17
231 Anna Rutkowska Węgrowo 7K3 30-39 lat Tak 2024-05-17
232 Michał Józefowicz Toruń Zabiegani Łubianka 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-17
233 Jacek Walczak Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-19
234 Monika Rumińska Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2024-05-19
235 Mariusz Krzyżykowski Gdańsk Mark-Bud 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-19
236 Wioleta Birecka Iława 7K3 30-39 lat Tak 2024-05-19
237 Andrzej Rutkowski Grudziądz 7M4 40-49 lat - 2024-05-19
238 KRYSTIAN KNUT Iława 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-19
239 Radek Rejewski Grupa 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-20
240 Milena Balcerzak Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2024-05-20
241 Andrzej Dawid Grudziadz 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-20
242 Krystian Kordowski Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-20
243 Krzysztof Gładysz Świecie Gładziorki 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-21
244 Michał Olszewski Iława 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-21
245 Iwona Dziekan Grudziadz 7K5 50-59 lat Tak 2024-05-21
246 Marek Jankowski Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2024-05-21
247 JUREK OLKOWSKI Świecie The Runners Świecie 7M6 60+ lat Tak 2024-05-21
248 Maciej Olszewski Iława Biegam Dla Siebie 7M2 16-29 lat Tak 2024-05-21
249 Paweł Muzalewski Toruń Biegoholicy 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-21
250 Paweł Lasek Grudziądz Ossp Siemkowo 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-21
251 Katarzyna Schwertfeger Ruda Morsy 7K4 40-49 lat - 2024-05-22
252 Karolina Purwin Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2024-05-22
253 Agnieszka Świątek Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2024-05-22
254 Bartosz Szyplewski Nowe Aktywny Grudziądz grupa biegowa 7M2 16-29 lat Tak 2024-05-22
255 Monika Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-22
256 Maja Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2024-05-22
257 Michał Banaszewski GRUDZIĄDZ Parkrun Grudziadz 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-22
258 Karolina Michalik Marzęcice 4 Pułk Chemiczny 7K3 30-39 lat Tak 2024-05-23
259 Mirka Osuch Grudziądz 7K5 50-59 lat Tak 2024-05-23
260 Łukasz Śmigielski WIELKI LUBIEŃ Start Team Wąbrzeźno 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-23
261 Maciej Gołąbiewski Wąbrzeźno 7M2 16-29 lat - 2024-05-24
262 Łukasz Serocki Grudziądz Owocowy 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-24
263 Zbigniew Ornowski Grudziądz 7M5 50-59 lat - 2024-05-24
264 Paweł Szydzik Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-24
265 ADAM SZYMANIUK GRUDZIĄDZ 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-25
266 Alana Alipowa Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-25
267 Dawid Kozłowski Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-25
268 Winicjusz Jeziorski Mały Rudnik 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-25
269 Izabela Piłat Sztynwag 7K3 30-39 lat Tak 2024-05-26
270 Bartłomiej Cerski Pieńki Królewskie 7M2 16-29 lat Tak 2024-05-26
271 Emilka Wiśniewska Grudziądz 7K2 16-29 lat - 2024-05-26
272 Piotr Kawecki Cygany 7M3 30-39 lat - 2024-05-26
273 Magdalena Cerska Mały Rudnik 7K4 40-49 lat - 2024-05-26
274 Marek Tobolski Grudziądz Florian 7M5 50-59 lat Tak 2024-05-26
275 Marcin Mrozek Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-27
276 Anna Mrozek Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-27
277 Szymon Szar Grudziadz SZAR RUN TEAM 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-27
278 Wieslaw Slawinski Grudziadz 7M6 60+ lat Tak 2024-05-28
279 Monika Borzych Grudziądz Tuptusie Grudziądz 7K3 30-39 lat - 2024-05-28
280 Justyna Gross Sztynwag Clima Komfort Team 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-28
281 Ewelina Derkowska Szarnoś 7K3 30-39 lat Tak 2024-05-28
282 Agata Tylicka Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2024-05-28
283 Tomasz Laskowski Ruda Parkrun Grudziadz 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-28
284 Jacek Fiałkowski Grudziadz Janosiki 7M2 16-29 lat Tak 2024-05-30
285 Anna Jaranowska Rogóźno 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-30
286 Jakub Jaranowski Rogóźno 7M2 16-29 lat Tak 2024-05-30
287 Rafal Jaranowski Rogóźno 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-30
288 Tomasz Stępień Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-30
289 Maciej Kukawka Grudziądz La Rive Sports Team 7M4 40-49 lat - 2024-05-31
290 Robert Kaczorowski Grudziądz La Rive Sports Team 7M4 40-49 lat - 2024-05-31
291 Anna Odyja Grudziądz La Rive Team 7K4 40-49 lat - 2024-05-31
292 Joanna Sobolewska Grudziądz La Rive time 7K4 40-49 lat - 2024-05-31
293 Małgorzata Brodzińska Stare Błonowo La Rive Team 7K3 30-39 lat - 2024-05-31
294 Monika Korgul Grudziądz La Rive Sports Team 7K3 30-39 lat Tak 2024-05-31
295 Tobiasz Bogdan Grudziądz La Rive Sports Team 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-31
296 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie La Rive Sports Team 7K4 40-49 lat - 2024-05-31
297 Eryk Bielewski Rogoźno 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-31
298 Dominika Karasińska Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2024-05-31
299 Anna Łucka Grudziądz La Rive Sports Team 7K4 40-49 lat Tak 2024-05-31
300 Łukasz Nakonieczny Grudziądz Parkrun Grudziadz 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-31
301 Angelika Kędzierska Grudziądz La Rive Sports Team 7K3 30-39 lat - 2024-05-31
302 Mirosław Łucki Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2024-05-31
303 Szymon Pawłowski Grudziądz La Rive Sports Team 7M2 16-29 lat Tak 2024-05-31
304 Jacek Gniot Grudziądz Wojska Obrony Terytorialnej 7M5 50-59 lat Tak 2024-05-31
305 Iwona Gościnna Grudziądz Wojska Obrony Terytorialnej 7K5 50-59 lat Tak 2024-05-31
306 Bartosz Łucki Grudziądz La Rive Sports Team 7M2 16-29 lat Tak 2024-06-01
307 Bartosz Cywiński Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-06-01
308 Sławomir Romanowski Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-01
309 Krzysztof Berendt Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2024-06-01
310 Katarzyna Paluch Chełmno 7K4 40-49 lat Tak 2024-06-01
311 Izabela Kociorska Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2024-06-01
312 Tomasz Banach Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-06-02
313 Grzegorz Guliński Toruń K2 Running Team 7M4 40-49 lat - 2024-06-02
314 Wiktor Studziński Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2024-06-02
315 Andrzej Pikuła Mokre 7M3 30-39 lat Tak 2024-06-02
316 Rafał Czechowski Grudziądz Nieskończoność 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-02
317 Maciej Krasnodębski Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-06-02
318 Paweł Zdrojewski Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-02
319 Agnieszka Pałczyńska Laskowice Pomorskie Vossloh 7K2 16-29 lat - 2024-06-03
320 Arleta Meloch Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-06-03
321 Bartosz Bukowski Annowo Parkrun Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2024-06-03
322 Joanna Wasilewska Grudziądz Parkrun Grudziądz/Aktywny Grudziądz 7K3 30-39 lat Tak 2024-06-03
323 Piotr Krajewski Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-06-03
324 Karol Maćkiewicz Mokre NRC 7M3 30-39 lat Tak 2024-06-03
325 Michał Wróbel Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-06-03
326 Robert Litwiński Grudziądz Vege Runners 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-04
327 Tomasz Langowski Grudziądz Aktywny Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-04
328 Katarzyna Langowska Grudziądz Aktywny Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-06-04
329 Mateusz Ronowski Grudziądz 8 Batalion Walki Radioelektronicznej 7M3 30-39 lat Tak 2024-06-04
330 Sara Kawałkowska Grudziądz Kawałki Team 7K3 30-39 lat - 2024-06-05
331 Szymon Mielnik Grzybno 7M2 16-29 lat Tak 2024-06-05
332 Kacper Kempa Grudziądz Akademia Marynarki Wojennej 7M2 16-29 lat - 2024-06-05
333 Szymon Niewadzi Grudziadz ŁajzaTim 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-06
334 Łukasz Klimek Blizno H2O TEAM 7M4 40-49 lat - 2024-06-06
335 Joanna Sobczyk Grudziądz Aktywny Grudziądz grupa biegowa 7K4 40-49 lat Tak 2024-06-06
336 Damian Putkowski Bukowiec 7M3 30-39 lat Tak 2024-06-07
337 Borys Rokicki Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-07
338 Oliwia Strzelczyk Nowa Wieś 7K3 30-39 lat Tak 2024-06-07
339 Ewa Jurczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-06-08
340 Piotr Mielnik Grzybno KM PSP GRUDZIĄDZ 7M2 16-29 lat - 2024-06-08
341 Wiktoria Szulc Grudziądz 7K2 16-29 lat - 2024-06-08
342 WOJCIECH URBAŃSKI GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-08
343 Łukasz Kalkowski Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2024-06-08
344 Joanna Kukorowska Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-06-08
345 Krzysztof Kawałkowski Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2024-06-09
346 Patryk Komrowski Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2024-06-09
347 Karol Ejzygmann Grudziądz MKS Grudziądz 7M3 30-39 lat - 2024-06-09
348 Emilian Kotecki Grudziądz Aktywny Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2024-06-09
349 Tomasz Krzyżykowski Piaski 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-09
350 Iza Godzieba Radzyń Chełmiński 7K3 30-39 lat Tak 2024-06-09
351 Krzysztof Krzyżykowski Biały Bór Biały Bór 7M5 50-59 lat Tak 2024-06-09
352 Jędrzej Krzyżykowski Biały Bór Biały Bór 7M2 16-29 lat Tak 2024-06-09
353 Arek Olechowicz Grudziadz 7M3 30-39 lat Tak 2024-06-09
354 Zdzisław Bartkowski Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2024-06-09
355 Alicja Olechowicz Grudziądz Olki 7K3 30-39 lat Tak 2024-06-09
356 Wojciech Składanek Grudziądz Aktywny Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-17
357 Łukasz Kowarowski Grudziądz 7M5 50-59 lat - 2024-06-19
358 Paweł Mazur Grudziądz 7M3 30-39 lat - 2024-06-19
359 Marcin Zygmunt Grudziądz Trener Mentalny 7M4 40-49 lat - 2024-06-19
360 Magda Jodko Grudziądz 7K5 50-59 lat - 2024-06-19
361 Daria Bunk Grudziądz 7K4 40-49 lat - 2024-06-19
362 Andrzej Markuszewski Grudziądz Biegnie 7M4 40-49 lat - 2024-06-19
363 Franciszek Modzalewski Grudziądz 7M2 16-29 lat - 2024-06-21
364 Wiesław Stachowicz Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz 7M5 50-59 lat - 2024-06-21
365 Dominika Tuora-Szost Grudziądz 7K3 30-39 lat - 2024-06-21
366 Goleniewski Mateusz Toruń 7M3 30-39 lat - 2024-06-22
367 Tomasz Gąsiorek Brzoza 7M6 60+ lat - 2024-06-22
368 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia 7M3 30-39 lat - 2024-06-22
369 Anna Walczak Grudziądz Aktywny Grudziądz 7K4 40-49 lat - 2024-06-22
370 Jakub Jersak Gdańsk 7M4 40-49 lat - 2024-06-22


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×