Bieg Niepodległości 1918-2017

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Izabela PYTYŃSKA Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
2 TERESA ŁEPEK Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
3 ELŻBIETA ZAWADKA KITNOWO Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
4 Katarzyna Rumuńska Wałdowo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
5 Małgorzata Łepek Płąchawy Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
6 Katarzyna Turek Dąbrówka Królewska Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
7 Beata Wojtanowicz Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
8 AGNIESZKA ZDROJEWSKA Grudziądz Trenować z Najlepszymi - blog Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
9 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
10 Anna Malinowska Grudziądz BiegamBoLubie Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
11 Ewa Jurczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
12 ELŻBIETA HULEWICZ Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
13 Angelika Karwowska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
14 MAŁGORZATA GOŁUŃSKA-MICHNA Ocypel / Grudziądz Stowarzyszenie Przyjaciół Ocypla Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
15 MAŁGORZATA KOSOWICZ Grudziądz Czopki Kolczaste Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
16 URSZULA JANOWSKA Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
17 SYLWIA KOSOWICZ Grudziądz Czopki Kolczaste Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
18 Natalia Raciniewska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
19 MONIKA BURZYŃSKA Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
20 KATARZYNA KISIEL BYDGOSZCZ Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
21 ALICJA KANIEWSKA Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
22 Magda Jodko Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
23 Anna Nalaskowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
24 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
25 Dagmara Jagła Grudziądz Endorfina Fitness Club Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
26 ALICJA LISOWSKA Grudziądz Grudziądza Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
27 KATARZYNA KEMPA Ruda Rudos Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
28 MAŁGORZATA ZIELIŃSKA Świerkocin Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
29 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Fit House Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
30 Natalia Młodochowska Dolna Grupa Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
31 BEATA PURWIN GRUDZIĄDZ lub wybierz z listy Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
32 BEATA POLKOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
33 KATARZYNA WOZINSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
34 MAJA TRACKA Mełno Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
35 KAJA BONAS Mełno Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
36 ANNA KALINOWSKA Mełno Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
37 Dorota Dzierzyk Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
38 Magdalena Polińska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
39 MONIKA GRZYBEK Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
40 MAGDALENA DEJEWSKA Nowa Wieś Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
41 KATARZYNA PILECKA Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
42 PAULINA JURCZAK Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
43 Sylwia Rutkowska GRUDZIĄDZ Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
44 DAGMARA BUBER-BUBROWIECKA Czernin zButa Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
45 Małgorzata Płatek Lisewo Aktywne Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
46 Alicja Ciechowska Błachta Aktywne Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
47 Danuta Herczyńska Grudziądz Fit House Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
48 Agnieszka Matuszewska Grudziądz FitHouse Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
49 Karolina Witczak Grudziądz Fit House Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
50 LUCYNA ANTOLAK Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
51 Anna Meller Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
52 Agnieszka Kopeć Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
53 Magdalena Szram Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
54 Ewelina Stawicka Mgoszcz Aktywne Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
55 BEATA GLAMOWSKA Gdańsk Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
56 Justyna Stręciwilk Grudziądz Wtorkowy Trening Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
57 ZANETA LIPIŃSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
58 BEATA DĄDELSKA Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
59 IWONA OPATECKA - TOMSZA Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
60 Justyna Procajło Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
61 MARZANNA BORC Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
62 Magdalena Polak Wąbrzeźno Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
63 SANDRA RADOMSKA Grudziądz CrossBox Gdz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
64 PAULINA WICHROWSKA Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
65 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
66 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz Biegam bo lubię Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
67 Natalia Ozimek Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
68 JOANNA MOSIOŁEK Grudziądz Grudziądza Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
69 Dorota Guzmann Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
70 Żaneta Malinowska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
71 iwona dziekan Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
72 Monika Przeczewska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
73 MAGDALENA BABICKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
74 JOANNA BARDOŃSKA Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
75 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Biegam dla Marysi Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
76 ALEKSANDRA PACZKOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
77 AGNIESZKA JABŁOŃSKA Grudziądz wasch-fred. de Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
78 Beata Kozłowska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
79 IZABELA EWERTOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
80 ELŻBIETA KARASZEWSKA Grudziądz Grudziądzka fit mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
81 Grażyna Brac Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
82 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
83 Aneta Szwaracka Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
84 MARIA DRABINIAK Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
85 Joanna Szulc Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
86 Magdalena Redmerska-Osińska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
87 Joanna Peplińska Świecie #czasem se biegam# Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
88 Ania Sereda Grudziądz ŁUBUDUBU Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
89 ANNA LEWANDOWSKA Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
90 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
91 AGNIESZKA CHOCHLIUK Grudziądz Bastion Ladies Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
92 Karolina Albekier Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
93 MAGDALENA GROMADZIŃSKA Grudziądz Virtual Runner Club Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
94 EMILIA DEMBEK Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
95 Marta Kozłowska Lisewo Aktywne Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
96 JOANNA KRAJEWSKA Wąbrzeźno Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
97 Joanna Wasilewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
98 PATRYCJA FREJ Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
99 GOSIA GRABOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
100 Sylwia Taczyńska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
101 Krzysztofa Palak Gać Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
102 CECYLIA CHRZANOWSKA Lisewo Aktywne Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
103 KRZYSZTOFA WAWRZYNIAK Prabuty Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
104 JOANNA TRZCIŃSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
105 Agnieszka Szczutkowska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
106 NATALIA ZAKRZEWSKA Grudziądz LEMIGO Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
107 OLGA NOSKO Grudziądz LEMIGO Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
108 JANUSZ GRONEK Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
109 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
110 ARKADIUSZ PYTYŃSKI Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
111 Andrzej Markuszewski Grudziądz Trenować z Najlepszymi Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
112 Paweł Szulc Grudziądz TELE TAXI MERCEDES Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
113 Fabian Stanisławski Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
114 Andrzej Celegrat Grupa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
115 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
116 MARIUSZ JANOWSKI Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
117 MICHAŁ KOSOWICZ Grudziądz Czopki Kolczaste Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
118 MAREK TOMSZA Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
119 Maciej Górny Grupa PACKMAN TEAM Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
120 MARIUSZ KŁOCZYŃSKI Grupa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
121 ALEKSANDER RADTKE Grupa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
122 Marcin Zygmunt Grudziądz zygabiega Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
123 MARCIN KAMIŃSKI Grudziądz Kamyki Team Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
124 Jacek Gniot Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
125 Roland Gurski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
126 JAKUB BONIKOWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
127 Denis Tomaszewski Biały Bór Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
128 Janusz Kempa Ruda Rudos Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
129 Marek Helak Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
130 Piotr PURWIN GRUDZIĄDZ lub wybierz z listy Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
131 Damian Zagol Dolna Grupa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
132 Łukasz Sonnenfeld Grudziądz Cyklo Kwidzyn Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
133 TOMASZ STRĘCIWILK Grudziądz Wtorkowy trening Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
134 KRZYSZTOF KASPRZEWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
135 TOMASZ PIWOWARSKI Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
136 Łukasz Talma Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
137 JAKUB NADWORNY Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
138 MARCIN WASZEWSKI Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
139 PAWEŁ PIOTROWSKI Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
140 DAWID KWINYNG Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
141 JAKUB POPIOŁEK Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
142 Łukasz Nakonieczny Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
143 TOMASZ RYCHLEWSKI Czernin zButa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
144 ANDRZEJ RAUCHFLEISZ Aleksandrów Kujawski CZOPKI KOLCZASTE Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
145 KAMIL JURCZAK Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
146 MACIEJ MYŻYŃSKI Toruń Czopki Kolczaste Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
147 ANDRZEJ SOSNOWSKI Grudziądz TF5/100mil Crossfit Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
148 Marek Jankowski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
149 Marcin Kotz Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
150 ŁUKASZ BAZYLCZUK Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
151 DANIEL GNIEFKOWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
152 ADRIAN RYCHLEWSKI Czernin zButa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
153 IRENEUSZ LIPIŃSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
154 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
155 MATEUSZ MURAWSKI Chełmno TF5 Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
156 JANUSZ WACLAWSKI Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
157 PIOTR BALCERZAK Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
158 Rafał Jasiński Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
159 Piotr Łakomy Acapulco Klub latających skarpet Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
160 MACIEJ MICHAŁOWSKI Warlubie Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
161 Dawid Tekliński Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
162 DAWID MICHALSKI Warlubie Klub Przyjaciół Myszki Miki Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
163 Piotr Gąceżewicz Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
164 Henryk Chelkowski Grudziadz Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
165 Tomasz Dejewski Nowa Wieś Sport i Rekreacja Delfin Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
166 KRZYSZTOF PROCAJŁO Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
167 RAFAŁ Przeczewski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
168 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
169 Mateusz Pawłowski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
170 WOJTEK ANDRZEJCZAK Grudziądz NONE Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
171 FILIP KOZŁOWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
172 Jarosław Szych Wielki Lubień Orbit One Cycling Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
173 Dariusz Kłosiński Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
174 Marian Brac Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
175 TOMASZ DUDZIŃSKI Krasnołęka Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
176 Sławomir Szwaracki Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
177 Michał drabiniak Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
178 MICHAŁ SZULC Grudziądz Szuszugotuje Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
179 PAWEŁ BRAC Grudziądz KMP Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
180 Michał Sereda Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
181 Tomasz Wszelak Pienki Królewskie Łubudubu Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
182 JAROSŁAW DULKOWSKI Grudziądz Łubudubu Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
183 MAREK WOROŃCZAK Grudziądz Łubudubu Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
184 PIOTR WOLSKI Grudziądz Łubudubu Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
185 PATRYK KAWCZYNSKI Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
186 Michał Niewiadomski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
187 Arkadiusz Guzowski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
188 Tomasz Laskowski Ruda Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
189 Marcin Kulpa Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
190 LESZEK MELERSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
191 PIOTR JURCZYK Grudziądz Virtual Runner Club Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
192 LECH WRÓBLEWSKI Grudziądz ZK 2 Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
193 DARIUSZ JEGIERSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
194 KRYSTIAN KNUT Iława Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
195 Łukasz Felski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
196 Ireneusz Bujak Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
197 Daniel Matuszak Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
198 ZBIGNIEW WAWRZYNIAK Prabuty Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
199 Wiesław Mączkowski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
200 Adrian Tomczuk Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
201 Krzysztof Buchaj Grudziądz Buchaj Team Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
202 Maciej Czerwiński Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
203 ŁUKASZ KOWAROWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
204 RAFAŁ SZCZUTKOWSKI Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
205 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×