II Bieg Karpia

sobota, 8 grudnia 2018

Powrót

Lista

Wójt Gminy Grudziądz zaprasza sympatyków aktywnego spędzania wolnego czasu do udziału w biegu rekreacyjnym pn. II Bieg Karpia, który odbędzie się 8 grudnia w miejscowości Mokre.
Start i meta biegu została zlokalizowana na Targu Rybnym przy szkole podstawowej w Mokrem. Trasa biegu liczy 5 kilometrów. Nagradzamy miejsca od 1-6 w kat. OPEN. Podczas imprezy będzie mierzony czas.

Każdy uczestnik, który zapisał się na bieg i opłacił startowe otrzyma pamiątkową koszulkę z logo biegu, a ci wszyscy którzy ukończą bieg otrzymają pamiątkowy medal.
Rok do roku w każdą sobotę grudnia przed Świętami Bożego Narodzenia na placu przy szkole podstawowej w Mokrem organizowany jest Targ Rybny. Dlatego też impreza będzie doskonałą okazją do zakupu świeżej ryby oraz produktów ekologicznych pochodzących od lokalnych dostawców.

W skrócie:
1. Bieg odbędzie się 8 grudnia 2018 r. (sobota), Targ Rybny przy Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Mokrem.
2. Bieg odbędzie się według następującego harmonogramu:
1) 8:30 – biuro zawodów – weryfikacja zawodników i wydawanie pakietów startowych. Biuro zawodów będzie czynne przez całą imprezę;
2) 10:00 – rozpoczęcie imprezy;
3) 12:00 – zakończenie imprezy.
3. Start i meta biegu znajduje się na Targu Rybnym przy Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Mokrem.
4. Biuro zawodów w dniu imprezy znajduje się na hali sportowej Szkoły Podstawowej
im. Ks. Jana Twardowskiego w Mokrem.
5. Bieg odbędzie się przy ograniczonym ruchu drogowym.
6. Trasa biegu liczy 5 kilometrów.

Serdecznie zapraszamy!

Link do wydarzenia na Facebook'u znajduje się tutaj.

Zapisy

Rejestracja online jest zamknięta.

Lista

Regulamin

Regulamin biegu.

Regulamin
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×