2. Bieg Ząbka

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Bieg dla dzieci

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Lev Burmii Grudziądz SP 20 Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-26
2 Ksawery Kulwicki Grudziądz Sp 16 Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-26
3 Zuzanna Kulwicka Grudziądz Przedszkole Kuntersztyn Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-26
4 Agata Tęcza Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-26
5 Julia Arszyńska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-26
6 Jakub Rajnik Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-26
7 Cecylia Niewadzi Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-28
8 Mark Prokopchuk Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-28
9 Antonina Kawka Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-28
10 Adam Kawka Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-28
11 Wojciech Małkowski Białe Błota Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-28
12 Joanna Jeziorska Mały Rudnik Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-28
13 KACPER KWIATEK Grudziadz Amatorka Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-29
14 Pola Gołębiewska Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-29
15 Aleksander GOŁĘBIEWSKI Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-29
16 Zofia Śliwińska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-04-29
17 Wiktor Sawicki Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-29
18 Szymon Sawicki Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-04-29
19 Marcel Wojciechowski Grudziądz Football Academy Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-01
20 Urszula Ignaszewska Grudziądz HEJ HEJ KOLEJORZ XD Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-02
21 Aniela Zielińska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-02
22 Gabriel Lankiewicz Nowa Wieś Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-03
23 Sara Lankiewicz Nowa Wieś Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-03
24 Szymon Henzel Grudziądz NiezalezNA Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-05
25 Mirosław Alipow Grudziądz Sp 20 Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-05
26 Alex Krawczyk Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-06
27 Fabian Krawczyk Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-06
28 Axel Żłobiński Grudziądz Szkoła Podstawowa nr 8 w Grudziądzu Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-10
29 Alina Markowska Grudziądz BDD Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-10
30 Oskar Góralski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-11
31 Jowita Góralska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-11
32 Tymoteusz Zduński Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-13
33 Franciszek Chust Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-14
34 Szymon Szczygieł Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-14
35 Alicja Deluga Grudziadz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-19
36 Izabela Maszewska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-20
37 Tymon Zieliński Gruta Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-20
38 Tymoteusz Zygadlewicz Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-20
39 Marcel Nowicki Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-20
40 Jan Nasieniewski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-20
41 Michał Kaniewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-20
42 Marcelina Magdowska Grudziądz Fit House Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-20
43 Zuzanna Magdowska Grudziądz Fit House Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-20
44 Kaja Maszewska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-22
45 Wiktor Robakiewicz Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-22
46 Aleksander Bilski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-22
47 Emma Tarasenko Bydgoszcz VT 3 RACING Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-23
48 Maria Banaszewska Czarne Dolne Gmina Gardeja Biega Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-23
49 Arkadiusz Murawski Stare Błonowo Gmina Gardeja Biega Chłopcy [Brak opłaty] 2024-05-23
50 Martyna Kozłowska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-25
51 Gabriela Janczak Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-05-27
52 Laura Strzelczyk Nowa Wieś Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-06-01
53 Aleksander Lewandowski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-06-01
54 Jakub Lewandowski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-06-01
55 Aniela Ciżnicka Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-06-01
56 Antoni Ciżnicki Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-06-01
57 Aniela Kozłowska Grudziądz SP16 Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-06-01
58 Otylia Kozłowska Grudziądz SP16 Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-06-01
59 Mia Lamkowska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-06-01
60 Lea Lamkowska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-06-01
61 Aleksander Szymborski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-06-04
62 Michał Szymborski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-06-04
63 Michał Ochał Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-06-13
64 Eryk Napieralski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-06-13
65 Izabela Zemsta Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-06-13
66 Wiktoria Susała Grudzadz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-06-13
67 Sandra Lewandowska Grudziądz Dziewczynki [Brak opłaty] 2024-06-13
68 Gracjan Bińkowski Grudziądz Chłopcy [Brak opłaty] 2024-06-13
69 Antoni Czyżo Nowa Wieś Chłopcy [Brak opłaty] 2024-06-13
70 Eryk Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Chłopcy [Brak opłaty] 2024-06-13
71 Emil Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Chłopcy [Brak opłaty] 2024-06-13


Do góry


Bieg główny

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Dawid Zimliński Świecie Parkrun Grudziądz / Świecie Biega Open M Tak 2024-04-25
2 MACIEJ PRZERACKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2024-04-25
3 Gosia Wrzesińska - Czachór Grudziądz Rogiewicz Running Team Open K Tak 2024-04-26
4 Izabela Nowacka Grupa Aktywny Grudziądz grupa biegowa Open K - 2024-04-26
5 Karolina Barańska Grudziądz Open K Tak 2024-04-26
6 Karolina Kosmowska Grudziądz NiezalezNA Open K - 2024-04-26
7 Agnieszka Olszewska Grudziądz Tuptusie Grudziądz Open K Tak 2024-04-26
8 Monika Krawczyk Grudziądz Open K Tak 2024-04-26
9 Marta Urbańska Grudziądz Tuptusie Grudziądz Open K Tak 2024-04-26
10 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2024-04-26
11 Katarzyna Kruzel Grudziądz Tuptusie Open K Tak 2024-04-26
12 Elwira Góralska Grudziądz Open K Tak 2024-04-26
13 Iwona Grucza Grudziądz Open K - 2024-04-26
14 Monika Kitowska Grudziądz Open K Tak 2024-04-26
15 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open M Tak 2024-04-27
16 Marek Cywka Grudziądz Open M Tak 2024-04-27
17 Magdalena Sobieraj Grudziądz Open K Tak 2024-04-28
18 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś Open K - 2024-04-28
19 Bartosz Krzywdziński Świecie Świecie Biega Open M Tak 2024-04-29
20 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka Open K Tak 2024-04-29
21 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz Open K Tak 2024-04-29
22 Aleksandra Librant Grudziądz Spinaker Open K Tak 2024-04-29
23 Grażyna Laskowska Grudziądz Tuptusie Grudziądz Open K Tak 2024-04-29
24 Anka Wiśniecka Grudziądz Open K - 2024-04-30
25 Marek Wojciechowski Grudziądz Football Academy Grudziądz Open M - 2024-05-01
26 Dagmara Czajkowska Grudziądz Open K Tak 2024-05-04
27 Bartłomiej Popinski Grudziadz PatOLA69 Open M Tak 2024-05-05
28 Oliver Klinger Grudziądz Tuszewiaki Open M Tak 2024-05-05
29 Alana Alipowa Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ Open K Tak 2024-05-06
30 Lera Bubnowicz Grudziądz GKP Orka Grudziądz Open K Tak 2024-05-06
31 Bartosz Wiatr Grudziądz Open M Tak 2024-05-06
32 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2024-05-07
33 Monika Borzych Grudziądz Tuptusie Grudziądz Open K Tak 2024-05-08
34 Dorota Weremi Grudziądz Open K - 2024-05-08
35 Wojtek Andrzejczak Grudziądz Zitadelle Open M Tak 2024-05-08
36 Michał Murawski Stare Błonowo Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2024-05-08
37 Michał Trzonek Grudziądz Zitadelle Open M Tak 2024-05-09
38 Dariusz Murawski Grudziądz Zitadelle Open M Tak 2024-05-10
39 Dorota Zygadlewicz Grudziądz Open K Tak 2024-05-11
40 Krzysztof Nosek Grudziądz RCI BYDGOSZCZ Open M Tak 2024-05-12
41 Monika Lemke Grudziądz Open K Tak 2024-05-12
42 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ Open M Tak 2024-05-12
43 Sandra Podlasińska-Zduńska Open K Tak 2024-05-13
44 Paulina Podlasińska Grudziądz Open K Tak 2024-05-13
45 Aleksandra Murawska Grudziądz Open K Tak 2024-05-13
46 Dominika Rajnik Grudziądz Open K Tak 2024-05-13
47 Łukasz Piekarski Grudziądz Radio Eska Open M Tak 2024-05-14
48 Paweł Szeryński Grudziądz Open M Tak 2024-05-14
49 Patryk Paprocki Grudziądz Open M - 2024-05-15
50 Klaudia Babik Grudziądz Open K Tak 2024-05-15
51 Katarzyna Stolp Grudziądz Open K - 2024-05-17
52 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2024-05-18
53 Nadia Gusman Nowa wieś Nie mam Open K - 2024-05-19
54 JOANNA BARDOŃSKA Grudziądz Aktywny Grudziądz Open K Tak 2024-05-20
55 Sylwia Nasieniewska Grudziądz Open K Tak 2024-05-20
56 Agnieszka Magdowska Grudziądz Fit House Grudziądz Open K Tak 2024-05-20
57 Kinga Kotewicz Mikołajki 4 Pułk Chemiczny Open K Tak 2024-05-20
58 Patrycja Borkowska Grudziądz Open K Tak 2024-05-20
59 Andrzej Krawczyk Grudziądz Open M Tak 2024-05-22
60 Maciej Maszewski Grudziądz Open M Tak 2024-05-22
61 Michał Banaszewski GRUDZIĄDZ Parkrun Grudziadz Open M Tak 2024-05-22
62 Monika Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2024-05-22
63 Maja Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2024-05-22
64 Marta Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2024-05-22
65 Mateusz Jeliński Łasin Open M Tak 2024-05-22
66 Karolina Michalik Marzęcice 4 Pułk Chemiczny Open K Tak 2024-05-23
67 Anna Walczak Grudziądz Aktywny Grudziądz Open K Tak 2024-05-23
68 Vadim Tarasenko Bydgoszcz VT 3 RACING Open M Tak 2024-05-23
69 Sonia Tarasenko Bydgoszcz VT 3 RACING Open K Tak 2024-05-23
70 Monika Banaszewska Czarne Dolne Gmina Gardeja Biega Open K Tak 2024-05-23
71 Łucja Banaszewska Czarne Dolne Gmina Gardeja Biega Open K Tak 2024-05-23
72 Dawid Kozłowski Grudziądz Open M Tak 2024-05-25
73 Paulina Jakubiak Piaski Open K Tak 2024-05-27
74 Eliasz Woźniak Brodnica 4 Pułk Chemiczny Brodnica Open M Tak 2024-05-27
75 Aliaksandr Sanko Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2024-05-27
76 Michał Kaniecki GRUDZIĄDZ Open M Tak 2024-05-28
77 Wioletta Kaniecka GRUDZIĄDZ Open K Tak 2024-05-28
78 Justyna Gross Sztynwag Clima Komfort Team Open K Tak 2024-05-28
79 Łukasz Śmigielski WIELKI LUBIEŃ Start Team Wąbrzeźno Open M Tak 2024-05-30
80 Dorota Drews-Murawska Grudziądz Open K Tak 2024-05-30
81 Marek Murawski Grudziądz Open M Tak 2024-05-30
82 Marcin Borucki Świecie Open M Tak 2024-05-31
83 Daria Borucka Świecie Open K Tak 2024-05-31
84 Dorota Borucka Świecie Open K Tak 2024-05-31
85 Jakub Dziemiańczuk Grudziądz Open M Tak 2024-05-31
86 Stanisław Ciżnicki Grudziądz Open M - 2024-06-01
87 Anna Ciżnicka Grudziądz Open K Tak 2024-06-01
88 Oliwia Strzelczyk Nowa Wieś Open K Tak 2024-06-03
89 Michał Kleczkowski Wałdowo Szlacheckie Open M - 2024-06-03
90 ROBERT NAPOROWSKI Grudziądz Wolno, ale do przodu! Open M Tak 2024-06-06
91 Rafał Dreszler Nowa wieś Open M Tak 2024-06-08
92 Wiktoria Fornal Grudziądz Open K Tak 2024-06-08
93 Natalia Podolska Grudziądz Open K - 2024-06-08
94 Oliwia Szramke Grudziądz Open K Tak 2024-06-08
95 Winicjusz Jeziorski Mały Rudnik Open M Tak 2024-06-09
96 Dawid Tekliński Grudziądz Wtorkowy Trening Open M Tak 2024-06-11
97 Joanna Wasilewska Grudziądz Parkrun Grudziądz/Aktywny Grudziądz Open K Tak 2024-06-12
98 Robert Przewoski Grudziądz Open M Tak 2024-06-13
99 Tomasz Markowski Grudziądz BDD Open M Tak 2024-06-15


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×