II Bieg Karpia

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 SYLWIA AMBROZIAK Kowale Open K - 2018-12-06
2 DOROTA ANZEL Mokre Open K - 2018-12-06
3 IZABELA ARBSZAJTYS Kalmuzy Open K - 2018-12-06
4 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K - 2018-12-06
5 Beata BARSKA-MOJEK GRUPA Mojsonki Open K - 2018-12-06
6 Ligia Bartos Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
7 MONIKA BOROWSKA BIAŁOCHOWO Open K - 2018-12-06
8 AMELIA BOROWSKA BIAŁOCHOWO Open K - 2018-12-06
9 ROZALIA BOROWSKA BIAŁOCHOWO Open K - 2018-12-06
10 Grażyna Brac Grudziądz Open K - 2018-12-06
11 DOROTA BRAC Grudziądz Open K - 2018-12-06
12 Krystyna Cerska Pieńki Królewskie Open K - 2018-12-06
13 Ewa Chmura Grudziadz Open K - 2018-12-06
14 Justyna Chmura Grudziądz Open K - 2018-12-06
15 MONIKA CHODUKIEWICZ Kwidzyn Open K - 2018-12-06
16 Beata Chodziutko-Furso Mokre Open K - 2018-12-06
17 Beata Chudecka Gródek Diabelskie Pioruny Open K - 2018-12-06
18 Sylwia Darda Kwidzyn Open K - 2018-12-06
19 Anna Dąbrowska Grudziądz Open K - 2018-12-06
20 Aleksandra de Virion Gdańsk Taka RYBA\ Koty3! Open K - 2018-12-06
21 ALINA DŁONIAK Inowrocław Open K - 2018-12-06
22 iwona dziekan Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K - 2018-12-06
23 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open K - 2018-12-06
24 Grażyna Gąsior Grudziądz Open K - 2018-12-06
25 ANNA GDANIEC Starogard Gdański Open K - 2018-12-06
26 Monika Gollus Grudziądz Open K - 2018-12-06
27 MAŁGORZATA GOŁUŃSKA-MICHNA Ocypel / Grudziądz Stowarzyszenie Przyjaciół Ocypla Open K - 2018-12-06
28 Oliwia Gontowska Gać Open K - 2018-12-06
29 Sylwia Grabowska Grudziądz Open K - 2018-12-06
30 DOROTA GRZEGORCZYK Kowale Open K - 2018-12-06
31 Dorota Guzmann Grudziądz Open K - 2018-12-06
32 IWONA GUZMANN-MASŁOWSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
33 ELŻBIETA HULEWICZ Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
34 MAŁGORZATA JARANTOWICZ Świecie Open K - 2018-12-06
35 Karolina Jasińska Grudziądz Open K - 2018-12-06
36 Mirela Jaskulska Grudziądz Grudziądz Open K - 2018-12-06
37 GRAŻYNA JASZCZERSKA Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
38 MONIKA JAWORSKA Sulnowo Open K - 2018-12-06
39 Joanna Jaworska Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Open K - 2018-12-06
40 Anna Jegierska Grudziądz Kardiolożki Open K - 2018-12-06
41 Agnieszka Jelińska Łasin Biegam bo lubię Open K - 2018-12-06
42 Paulina Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn Open K - 2018-12-06
43 Aneta Jerzyk Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Open K - 2018-12-06
44 SANDRA JURCZYK Jabłowo Open K - 2018-12-06
45 ANIA KAMIŃSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
46 Agnieszka Karnowska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open K - 2018-12-06
47 Milena Karpińska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K - 2018-12-06
48 Angelika Karwowska Grudziądz Open K - 2018-12-06
49 Ewa Kawska Grudziądz Open K - 2018-12-06
50 MARTYNA KEDZIA Grudziadz Open K - 2018-12-06
51 DOMINIKA KIEŁBOWICZ Grudziądz Open K - 2018-12-06
52 AGNIESZKA KLONOWSKA ŚWIECIE Open K - 2018-12-06
53 MAJA KLONOWSKA ŚWIECIE Open K - 2018-12-06
54 MARTYNA KNORST Zakurzewo Open K - 2018-12-06
55 EWA KOPCZYŃSKA Kwidzyn Open K - 2018-12-06
56 Agnieszka Kopeć Grudziądz Open K - 2018-12-06
57 Małgorzata Kosowicz Grudziądz Czopki Kolczaste Open K - 2018-12-06
58 Sylwia Kosowicz Grudziądz Czopki Kolczaste Open K - 2018-12-06
59 IWONA KOSTRZEWSKA Mokre Open K - 2018-12-06
60 Marlena Kotłowska Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open K - 2018-12-06
61 OKSANA KOVALCHUK Grudziądz Open K - 2018-12-06
62 ANNA KOWALSKA Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open K - 2018-12-06
63 JOANNA KOZŁOWSKA Śliwice Open K - 2018-12-06
64 IZABELA KRUPIŃSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
65 RENATA KRUSZYNA Dziemionna Open K - 2018-12-06
66 MAGDALENA KUJAWA Grudziądz Open K - 2018-12-06
67 Kamilla Lamkowska Grudziądz Open K - 2018-12-06
68 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K - 2018-12-06
69 Zuzanna Latańska Papowo Biskupie Open K - 2018-12-06
70 Kinga Lipińska Grudziądz Open K - 2018-12-06
71 ŻANETKA LIPIŃSKA GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
72 Iza Lisiewicz GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
73 Teresa Łepek Grudziądz Start Team Wąbrzeźno Open K - 2018-12-06
74 Ania Łęgowska Kwidzyn Kwidzyn Biega Open K - 2018-12-06
75 ANNA MACIEJEWSKA Kwidzyn Open K - 2018-12-06
76 Dominika Madej Gdańsk Open K - 2018-12-06
77 Katarzyna Majewska Nowa Wieś Morsy z Grudziądza Open K - 2018-12-06
78 Beata Maksajdowska GRUDZIĄDZ Parkrun Grudziadz Open K - 2018-12-06
79 Bernadeta Mandosik Grudziądz Teamochal Open K - 2018-12-06
80 Anna Markowska Grudziądz SP 8 Open K - 2018-12-06
81 Katarzyna Markowska Grudziądz lub wybierz z listy Open K - 2018-12-06
82 Agata Matuszak Grudziądz Open K - 2018-12-06
83 MARIETTA MAZUR Grudziądz Open K - 2018-12-06
84 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K - 2018-12-06
85 Arleta Meloch Grudziądz Open K - 2018-12-06
86 MARIA MICHALAK Mokre Open K - 2018-12-06
87 Paulina Mojek Mokre GEODECI Open K - 2018-12-06
88 ALEKSANDRA MOJEK GRUPA Open K - 2018-12-06
89 AGNIESZKA MORITZ MOKRE Open K - 2018-12-06
90 Joanna Mroczkowska Kwidzyn Brak klubu Open K - 2018-12-06
91 DOMINIKA NIEĆKO Grudziądz Open K - 2018-12-06
92 Ewa Niewiadomska-Roman Nowa Wieś Romki Open K - 2018-12-06
93 Gabriela Nowacka Grudziądz Open K - 2018-12-06
94 Tatiana Nowicka Świecie Diabelskie Pioruny Open K - 2018-12-06
95 KATARZYNA NOWICKA Kwidzyn-Mareza Open K - 2018-12-06
96 Agnieszka Olszewska Grudziądz Amator Open K - 2018-12-06
97 MAGDALENA OSOWSKA ŚWIECIE Open K - 2018-12-06
98 Natalia Dziewirz Grudziądz Open K - 2018-12-06
99 Magdalena Pawlak Grudziądz Wtorkowy Trening Open K - 2018-12-06
100 Anna Pawlik Grudziądz Open K - 2018-12-06
101 ALEKSANDRA PAWŁOWSKA Mokre Open K - 2018-12-06
102 Marcelina Piechna Grudziądz Morsy z Grudziądza Open K - 2018-12-06
103 KATARZYNA PIŁAT Grudziądz Open K - 2018-12-06
104 Wioletta Piórkowska Okrągła Łąka Traktor Team Gmina Kwidzyn Open K - 2018-12-06
105 NATALIA PIÓRKOWSKA Gdańsk Open K - 2018-12-06
106 SYLWIA PIÓRKOWSKA Chełmno Open K - 2018-12-06
107 EWELINA PODLASIŃSKA sadlinki Open K - 2018-12-06
108 Magdalena Polak Wąbrzeźno Open K - 2018-12-06
109 Magdalena Polińska Grudziądz Open K - 2018-12-06
110 Beata Połubiak Grudziądz Open K - 2018-12-06
111 Paulina Pudlewska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K - 2018-12-06
112 Natalia Raciniewska Grudziądz Open K - 2018-12-06
113 JULIANNA RIGHI Inowrocław Open K - 2018-12-06
114 NATALIA ROCŁAWSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
115 Anna Rozmarynowicz Dąbrowa Chełmińska Morsy z Zalesia Open K - 2018-12-06
116 Natalia Rulewska Grudziadz Open K - 2018-12-06
117 Sylwia Rutkowska GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
118 Ania Sereda Grudziądz ŁUBUDUBU Open K - 2018-12-06
119 WIOLETTA SIGNERSKA Grudziądz Open K - 2018-12-06
120 JUSTYNA SIKORSKA Susz Open K - 2018-12-06
121 Joanna Skorek Grudziądz Open K - 2018-12-06
122 Barbara Skorek Grudziądz Open K - 2018-12-06
123 Gabriela Sławska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open K - 2018-12-06
124 Monika Słomska ŚWIECIE Brak Open K - 2018-12-06
125 Magdalena Sobieraj Grudziądz Open K - 2018-12-06
126 Kasia Stremel Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn Open K - 2018-12-06
127 Małgorzata Szarszewska Grudziądz Open K - 2018-12-06
128 Joanna Szczepaniak Grudziądz Open K - 2018-12-06
129 Daria Szeferska Grudziądz Open K - 2018-12-06
130 JAGODA SZEWCZUK Mątawy Open K - 2018-12-06
131 ANNA SZMELTER Grudziądz Open K - 2018-12-06
132 MARLENA SZTYRBICKA kwidzyn Open K - 2018-12-06
133 Magdalena Talma Grudziądz Fit House Grudziądz Open K - 2018-12-06
134 Edyta Tarapata-Skwiot Gdańsk Taka RYBA Open K - 2018-12-06
135 JUSTYNA TARCZYKOWSKA ŚWIECIE Open K - 2018-12-06
136 MARTYNA TEMPLIN Gruta Open K - 2018-12-06
137 MAGDALENA TESMER Mokre Open K - 2018-12-06
138 Anna Tobolska Grudziądz Open K - 2018-12-06
139 Grażyna Tobolska Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open K - 2018-12-06
140 Małgorzata Tobolska bydgoszcz Open K - 2018-12-06
141 Marta Tomczyk Grudziądz Klub Grudziadzkich Fit mam Open K - 2018-12-06
142 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz Biegam bo lubię Open K - 2018-12-06
143 Katarzyna Turek Dąbrówka Królewska Open K - 2018-12-06
144 Jolanta Ulatowska Mokre Open K - 2018-12-06
145 AGNIESZKA WALERON Skarszewy Open K - 2018-12-06
146 MARTA WALERON Skarszewy Open K - 2018-12-06
147 Danuta Waleron Skarszewy Open K - 2018-12-06
148 Joanna Wasilewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K - 2018-12-06
149 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Open K - 2018-12-06
150 ANNA WISNIEWSKA Grudziadz Open K - 2018-12-06
151 DARIA WOJCIECHOWSKA Sadlinki Open K - 2018-12-06
152 Anna Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Open K - 2018-12-06
153 Justyna Wruk Grodek Diabelskie pioruny Open K - 2018-12-06
154 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Open K - 2018-12-06
155 BEATA ZABOROWSKA Drzycim Open K - 2018-12-06
156 EWA ZARECKA Gniewkowo Open K - 2018-12-06
157 Magdalena Zastawna Grudziadz Open K - 2018-12-06
158 Beata Zielecka Pokrzywno Open K - 2018-12-06
159 Urszula Zielke Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K - 2018-12-06
160 Katarzyna Ziuziakowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K - 2018-12-06
161 Małgorzata Żmudowska Mokre Open K - 2018-12-06
162 JAGODA ŻMUDOWSKA MOKRE UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI OLSZTYN Open K - 2018-12-06
163 Magdalena Żurawska Grudziądz Open K - 2018-12-06
164 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie LA RIVE TEAM Open K - 2018-12-06
165 Łukasz Markowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
166 ADAM AMBROZIAK Kowale Open M - 2018-12-06
167 Piotr Arbszajtys Gardeja GGB Open M - 2018-12-06
168 Kacper Arendt Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz , CZUBASZEK RUNNING TEAM Open M - 2018-12-06
169 ADAM BAŁDYGA Grudziądz Open M - 2018-12-06
170 Mariusz Bartkowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
171 ARKADIUSZ BARTOS Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
172 Ryszard Bartosiak Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M - 2018-12-06
173 Mirosław Bączkowski Grupa Open M - 2018-12-06
174 PRZEMYSLAW BEDNARCZYK Grudziadz Open M - 2018-12-06
175 KRZYSZTOF BEJMA Wałdowo Szlacheckie Open M - 2018-12-06
176 TOBIASZ BOGDAN Grudziądz Open M - 2018-12-06
177 Dawid Borowiak Grudziądz Open M - 2018-12-06
178 DAMIAN BOROWSKI BIAŁOCHOWO Open M - 2018-12-06
179 Marian Brac Grudziądz Open M - 2018-12-06
180 Paweł Brac Grudziądz Open M - 2018-12-06
181 Tomasz Cerk Grudziądz Open M - 2018-12-06
182 SŁAWOMIR CERSKI Pieńki Królewskie Open M - 2018-12-06
183 WIKTOR CERSKI Pieńki Królewskie Open M - 2018-12-06
184 BARTŁOMIEJ CERSKI Pieńki Królewskie Open M - 2018-12-06
185 Tomasz Chmura Grudziądz Open M - 2018-12-06
186 Filip Chodziutko Mokre Open M - 2018-12-06
187 Robert Chudecki Gródek Diabelskie Pioruny Open M - 2018-12-06
188 Waldemar Chyliński Grudziądz UKS Tandem SP 20 Open M - 2018-12-06
189 Rafał Chyła Świerkocin Open M - 2018-12-06
190 MAREK CIECZKA Grudziądz Open M - 2018-12-06
191 Mateusz Czajka Jeżewo LUKS OLIMP Open M - 2018-12-06
192 Artur Czajka Grudziądz Open M - 2018-12-06
193 Grzegorz Czerniak Nowa Wieś Mam ochotę pobiegać Open M - 2018-12-06
194 MARCIN CZYŻYKOWSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
195 Tomasz Dejewski Nowa Wieś WNW Open M - 2018-12-06
196 Marek Demirski Śliwice Biegające Śliwice Open M - 2018-12-06
197 EDMUND DŁONIAK Inowrocław Open M - 2018-12-06
198 Andrzej Dolewski Grudziadz Akademia Biegania Grudziądz Open M - 2018-12-06
199 PAWEŁ DOLIWKA Lubawa Open M - 2018-12-06
200 Michał drabiniak Grudziądz Motomufi Open M - 2018-12-06
201 Zdzisław Dulkiewicz Kwidzyn Open M - 2018-12-06
202 Tadeusz DULSKI Grudziądz SP 8 Grudziądz Open M - 2018-12-06
203 Robert Dyjach Gruczno Schumacher Team Bydgoszcz Open M - 2018-12-06
204 PIOTR DYJACH Świecie Open M - 2018-12-06
205 ZENON DZIDA Grupa Open M - 2018-12-06
206 Rafał Dziedzic Kwidzyn Traktor Team Open M - 2018-12-06
207 Arkadiusz Fuminkowski Aleksandrów Kujawski Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski Open M - 2018-12-06
208 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open M - 2018-12-06
209 Grzegorz Gollus Grudziądz Open M - 2018-12-06
210 Janusz Gołębiewski Rogóźno Open M - 2018-12-06
211 HUBERT GOŁĘBIOWSKI Gruta Open M - 2018-12-06
212 Arkadiusz Gontowski Gać Open M - 2018-12-06
213 WOJTEK GRABOWSKI grudziądz Open M - 2018-12-06
214 Marceli Granica Zakrzuewo Open M - 2018-12-06
215 Sebastian Grucza Grudziądz Open M - 2018-12-06
216 Marek Grzebieniewski Grudziądz Open M - 2018-12-06
217 ROBERT GRZELAK GARDEJA Gmina Gardeja Biega Open M - 2018-12-06
218 Roland Gurski Grudziądz Open M - 2018-12-06
219 Mateusz Guzmann Grudziądz Open M - 2018-12-06
220 Marek Helak Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
221 Marcin Hernik Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2018-12-06
222 Armin Igielski Grudziądz TANCIA team Open M - 2018-12-06
223 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team Open M - 2018-12-06
224 SZYMON JAGIELSKI ŁASIN Dziki z Łasina Open M - 2018-12-06
225 ROMAN JANIK KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Open M - 2018-12-06
226 Marek Jankowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
227 Bartosz Jarocki Szczecin Open M - 2018-12-06
228 TOMASZ JARUSZEWSKI R Grudziądz Open M - 2018-12-06
229 Paweł Jasiński Łasin Okoliczny Element Open M - 2018-12-06
230 Leszek JASKÓLSKI Wąbrzeźno Open M - 2018-12-06
231 Kazimierz Jaskulski Grudziadz Team Nogawica Open M - 2018-12-06
232 Piotr JASZCZERSKI Grudziądz JASZCZER Team Open M - 2018-12-06
233 PAWEŁ JASZCZERSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
234 Tomasz Jaworski Świecie BLACKRAM TEAM MTB Świecie Open M - 2018-12-06
235 DARIUSZ JEGIERSKI Grudziadz Niespełniony Open M - 2018-12-06
236 Michał Jerzyk Kwidzyn Open M - 2018-12-06
237 Paweł Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn Open M - 2018-12-06
238 ROBERT JERZYK KANICZKI Traktor Team Gmina Kwidzyn Open M - 2018-12-06
239 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
240 PIOTR JURCZYK Grudziądz Open M - 2018-12-06
241 DANIEL JURCZYK Skarszewy Open M - 2018-12-06
242 Michał Kaczmarek Grudziądz Open M - 2018-12-06
243 Sebastian Kaczmarek Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2018-12-06
244 Robert Kaczorowski Grudziądz Bez klubu Open M - 2018-12-06
245 Michał Kamiński Grudziądz Open M - 2018-12-06
246 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M - 2018-12-06
247 Artur Kamiński Grudziądz 13WOG Open M - 2018-12-06
248 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
249 Michał Kęska Świecie PSP Świecie Open M - 2018-12-06
250 MATEUSZ KĘSKA Świecie Open M - 2018-12-06
251 Kamil Kiełbowicz Mokre Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu Open M - 2018-12-06
252 KACPER KIEŁBOWICZ Mokre Open M - 2018-12-06
253 RAFAŁ KLAFTA Grudziądz Open M - 2018-12-06
254 TOMASZ KLONOWSKI Świecie Open M - 2018-12-06
255 KRZYSZTOF KOLIŃSKI Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M - 2018-12-06
256 MATEUSZ KOŃCZALSKI Kwidzyn Open M - 2018-12-06
257 Michał Kopecki Warszawa Open M - 2018-12-06
258 Ariel Kornacki Grudziądz Open M - 2018-12-06
259 Daniel Korycki Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2018-12-06
260 MARCIN KOSIK Grudziądz Open M - 2018-12-06
261 Andrzej Kosiorowski Kwidzyn Open M - 2018-12-06
262 Michał Kosowicz Grudziądz Czopki Kolczaste Open M - 2018-12-06
263 ALEKSANDER KOSTRZEWSKI GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
264 Marcin Kotz Grudziądz Open M - 2018-12-06
265 Jakub Kowal Grudziądz ZSM Grudziądz Open M - 2018-12-06
266 Łukasz Kowalczyk Grudziądz Bezpieczny Grudziądz Open M - 2018-12-06
267 KRZYSZTOF KOZŁOWSKI Śliwice Open M - 2018-12-06
268 Piotr Krajewski Grudziądz Open M - 2018-12-06
269 Wojciech Krajnik Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M - 2018-12-06
270 Maciej Krasnodębski Grudziądz Open M - 2018-12-06
271 Piotr Kruczkowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
272 Mirosław Krusiński Sztum Gemalto Open M - 2018-12-06
273 ROBERT KRUSZYNA Dziemionna Open M - 2018-12-06
274 Tomasz Krzyżykowski Piaski Open M - 2018-12-06
275 Krzysztof Krzyżykowski Biały Bór Biały Bór Open M - 2018-12-06
276 Jędrzej Krzyżykowski Biały Bór Biały Bór Open M - 2018-12-06
277 BARTOSZ KUC Świecie Open M - 2018-12-06
278 KAMIL KUJAWA Grudziądz Open M - 2018-12-06
279 DARIUSZ KULGAJUK Grudziądz Open M - 2018-12-06
280 Marcin Kulpa Grudziądz Open M - 2018-12-06
281 Ariel Lamkowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
282 Daniel Lamparski Świecie Open M - 2018-12-06
283 ŁUKASZ LANGE LANGE Grupa Open M - 2018-12-06
284 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2018-12-06
285 Krzysztof Lewandowski Linowo Parkrun Grudziadz Open M - 2018-12-06
286 IRUŚ LIPIŃSKI GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
287 TADEUSZ ŁOŚ Kwidzyn Open M - 2018-12-06
288 Paweł Madej GDAŃSK PGB Sportowa Paczka Open M - 2018-12-06
289 Przemysław Majewski Nowa Wieś Open M - 2018-12-06
290 Tomasz Makowski Ruda ################ Open M - 2018-12-06
291 Jerzy Mandosik Grudziądz Teamochal Open M - 2018-12-06
292 PATRYK MARCHLEWSKI Gdańsk Open M - 2018-12-06
293 Andrzej Markuszewski Grudziądz Trenować z Najlepszymi Open M - 2018-12-06
294 Marek Matczyński Piaski GKS Olimpia Grudziądz Open M - 2018-12-06
295 Daniel Matuszak Grudziądz Open M - 2018-12-06
296 Paweł Mazur Grudziądz Open M - 2018-12-06
297 Maciej Mączkowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
298 MARCIN MICHALAK MOKRE Open M - 2018-12-06
299 Łukasz Michna Zdrojewo Open M - 2018-12-06
300 Norbert Miedzianowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
301 Piotr Miesikowski Grudziadz Open M - 2018-12-06
302 Radosław MOJEK GRUPA Mojsonki Open M - 2018-12-06
303 Kamil Mojek Mokre GEODECI Open M - 2018-12-06
304 Mateusz Mokwa Grudziądz Open M - 2018-12-06
305 IGOR NAGEL NAGEL Grudziądz Open M - 2018-12-06
306 BRUNO NALASKOWSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
307 WOJCIECH NIEĆKO Grudziądz Open M - 2018-12-06
308 Wojciech Okleja Grudziądz Open M - 2018-12-06
309 Maksymilian Okrój Kościerzyna OkrójTEAM Open M - 2018-12-06
310 ŁUKASZ OLSZEWSKI KWIDZYN Kwidzyn Biega Open M - 2018-12-06
311 TOMASZ OSINSKI Grupa Open M - 2018-12-06
312 Tomasz Pastewski Grudziądz Tom_runner_g_dz Open M - 2018-12-06
313 BARTOSZ PAWLIK Grudziądz Open M - 2018-12-06
314 Andrzej Pawłowski Grudziądz Open M - 2018-12-06
315 GRZEGORZ PĘK PĘK GRUPA Open M - 2018-12-06
316 MICHAŁ PIEŃCZEWSKI Mokre Open M - 2018-12-06
317 Lukasz Pietrykowski Grudziadz Brak klubu Open M - 2018-12-06
318 MARIUSZ PIÓRKOWSKI Gdańsk Open M - 2018-12-06
319 Bartosz PLEWA Grudziądz Open M - 2018-12-06
320 Maciej Pniewski Golub-Dobrzyń Agrolok Sport Team Open M - 2018-12-06
321 Paweł Polakowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2018-12-06
322 Marcin Pożywiłko Grudziadz Sig Grudziadz Open M - 2018-12-06
323 Piotr Pudlewski Grudziądz Open M - 2018-12-06
324 Sławomir Pulkowski Rogóźno Open M - 2018-12-06
325 SŁAWEK PURZYCKI Gdańsk Open M - 2018-12-06
326 Tomasz Puzio Świecie Open M - 2018-12-06
327 Jacek Rachoń Grudziądz Kravmaga_fighter Open M - 2018-12-06
328 Grzegorz Rakowiecki Grudziądz Carita Open M - 2018-12-06
329 Jacek Richter Gdynia Taka RYBA\ Koty3! Open M - 2018-12-06
330 Bartosz Roman Nowa Wieś Open M - 2018-12-06
331 Marek Rosiński Brodnica MORS BRODNICA Open M - 2018-12-06
332 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M - 2018-12-06
333 DAMIAN SIWEK Sadlinki Open M - 2018-12-06
334 Stanisław Skwiot Gdańsk Taka RYBA Open M - 2018-12-06
335 Tomasz Sobiechowski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M - 2018-12-06
336 Kamil Soboń Grudziadz SobońS family Open M - 2018-12-06
337 Łukasz Sonnenfeld Grudziądz Cyklo Kwidzyn Open M - 2018-12-06
338 Fabian Stanisławski Grudziadz Open M - 2018-12-06
339 TOMASZ STRĘCIWILK Grudziądz Wtorkowy trening Open M - 2018-12-06
340 Maciej Stręciwilk Grudziądz Open M - 2018-12-06
341 ZBIGNIEW SZCZEPAŃSKI Złotoria Open M - 2018-12-06
342 MACIEJ SZEWCZUK Mątawy Open M - 2018-12-06
343 DARIUSZ SZTYRBICKI kwidzyn Open M - 2018-12-06
344 Jacek Szuba Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Open M - 2018-12-06
345 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M - 2018-12-06
346 MARCIN TACZYŃSKI Gardeja Open M - 2018-12-06
347 JAROSŁAW TARCZYKOWSKI ŚWIECIE Open M - 2018-12-06
348 MARCEL TESMER Mokre Open M - 2018-12-06
349 Marek Tobolski Grudziądz Florian Open M - 2018-12-06
350 KONRAD TOBOLSKI Grudziądz Open M - 2018-12-06
351 KUNKE TOMASZ GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
352 Radosław Tomaszewski Grudziądz Kokoro Gym Open M - 2018-12-06
353 Denis Tomaszewski Biały Bór Open M - 2018-12-06
354 Józef Trzaska Grudziądz Open M - 2018-12-06
355 MARCIN URBAŃSKI GRUDZIĄDZ Open M - 2018-12-06
356 PRZEMYSŁĄW WALERON Skarszewy Open M - 2018-12-06
357 MARIUSZ WĘSIORA Drzycim Open M - 2018-12-06
358 Tomasz Wielgus Pieńki Królewskie Open M - 2018-12-06
359 Hubert Wilangowski Mokre Mokre Biega Open M - 2018-12-06
360 JAROSŁAW WILANGOWSKI Mokre Open M - 2018-12-06
361 Radosław Wilkiewicz Mokre Maxwell Leadership Open M - 2018-12-06
362 Piotr Wiśniewski Grudziądz Akademia Biegania Open M - 2018-12-06
363 Mateusz Wnuczek Grudziądz Open M - 2018-12-06
364 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M - 2018-12-06
365 Jakub WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M - 2018-12-06
366 Seweryn Wolczynski Pienki krolewski Open M - 2018-12-06
367 Piotr Wróbel Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M - 2018-12-06
368 NORBERT WYCIECHOWSKI Włocławek Open M - 2018-12-06
369 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M - 2018-12-06
370 ZDZISŁAW ZDANOWSKI Kwidzyn Open M - 2018-12-06
371 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M - 2018-12-06
372 Tomasz Zieliński Mokre Open M - 2018-12-06
373 MATEUSZ ŻMUDOWSKI MOKRE Open M - 2018-12-06
374 Kacper Żmudowski Mokre Open M - 2018-12-06
375 TOMASZ ŻMUDOWSKI MOKRE Open M - 2018-12-06
376 Edward Żołnowski Grudziądz Patyczaki Grudziadz Open M - 2018-12-06
377 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Run Grudziądz Open M - 2018-12-06
378 Krzysztof Kalinowski Mały Rudnik Open M - 2018-12-08
379 Hanna Figura Grudziądz Open K - 2018-12-08
380 Izabela Banaś Wielki Komórsk Brak klubu Open K - 2018-12-08
381 Seweryn Olech Grudziądz ALKS stal Grudziądz Open M - 2018-12-08
382 Katarzyna Wojnowska Dolna Grupa Open K - 2018-12-08
383 Miłosz Justa Otłowiec Open M - 2018-12-08
384 Michał Stachurski Mokre Open M - 2018-12-08
385 ŻANETA OKOŃSKA Grudziadz Open K - 2018-12-08
386 Piotr Okoński Grudziadz Parkran Grudziądz Open M - 2018-12-08
387 Andrzej Willma Czachówek Traktor Team Kwidzyn Open M - 2018-12-08
388 Joanna Gutkowska Złotoria Pan Karkp Open K - 2018-12-08
389 Marek Mieczkowski Grudziądz Samotny wilk Open M - 2018-12-08
390 Agnieszka Liberacka Okrągła Łąka Traktor Team Open K - 2018-12-08
391 Aneta Noch Grudziądz Fit Mania Open K - 2018-12-08
392 Agnieska Wrzosińska Świecie Open K - 2018-12-08
393 Rafał Batiuk Grudziadz Open M - 2018-12-08
394 Joanna Siedlecka Grudziądz Open K - 2018-12-08
395 Fryderyk Tyburczy Grudziadz Open M - 2018-12-08
396 Małgorzata Śliwa Grudziądz Open K - 2018-12-08
397 Natalia Zalech Grudziadz Fit Mania Open K - 2018-12-08
398 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Open M - 2018-12-08


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×