Singletrack Wisła 100 - 6 edycja

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni - 2022-04-22
2 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni - 2022-04-22
3 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni - 2022-04-22
4 Marcin Gratowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni - 2022-04-22
5 Sławomir Bączkowski Grudziądz Mężczyźni - 2022-04-22
6 Wojciech Kowalczyk Susz Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn Mężczyźni - 2022-04-22
7 Stanisław Piasecki Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Mężczyźni - 2022-04-22
8 Mariusz Koralewski Kwidzyn Mężczyźni - 2022-04-22
9 Łukasz Kowalewski Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni - 2022-04-22
10 Bartosz Smarz Grudziądz Mężczyźni - 2022-04-22
11 Tomasz Budziński Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz Mężczyźni - 2022-04-22
12 Patryk Pol Grudziądz Mężczyźni - 2022-04-22
13 Paweł Marciniak Bydgoszcz Mężczyźni - 2022-04-22
14 Wojtek Budzyński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Mężczyźni - 2022-04-22
15 Wojtek Kowalski Gniew QARK-BIKES.COM Mężczyźni - 2022-04-22
16 Amelia Gratowska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety - 2022-04-22
17 Karol Czajkowski Grudziądz Mężczyźni - 2022-04-23
18 Tomasz Jagodziński Kwidzyn GKW Mężczyźni - 2022-04-23
19 Tomasz Żychowicz Włocławek BUSZREM Włocławek Mężczyźni - 2022-04-23
20 Michał Lewandowski Wąbrzeźno AZS WSG Bydgoszcz Mężczyźni - 2022-04-24
21 PIOTR GOŁAŚ RAKOWIEC Mężczyźni - 2022-04-25
22 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team Kobiety - 2022-04-25
23 Remigiusz Dunajski Grudziądz Sztywne Korby Mężczyźni - 2022-04-25
24 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz Mężczyźni - 2022-04-26
25 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Mężczyźni - 2022-04-26
26 Michał Mikołajczak Grudziądz Mężczyźni - 2022-04-26
27 Sebastian Trzaska Poznań Mężczyźni - 2022-04-26
28 Roman Bloch Kwidzyn Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn Mężczyźni - 2022-04-26
29 Robert Wąsik Toruń Mężczyźni - 2022-04-27
30 Rafał Szturo Toruń SISU-OWB ROWERTOUR.COM Mężczyźni - 2022-04-27
31 Roman Krześniak Świecie Bart Bike Team Sulnowo Mężczyźni - 2022-04-27
32 Jakub Możdżyński Grudziądz Mężczyźni - 2022-04-27
33 Jarosław Szych Wielki Lubień Orbit One Cycling Mężczyźni - 2022-04-27
34 Krzyś Kotlenga Strzelce Górne Mężczyźni - 2022-04-27
35 Aleksander Pachulski Sopot Polskie Kolarstwo Przygodowe Mężczyźni - 2022-04-27
36 Bartosz Karwasz Grudziądz AGK Coffee Riders Mężczyźni - 2022-04-27
37 Łukasz Pulchny Grudziądz Mężczyźni - 2022-04-28
38 Tomek Skierkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Mężczyźni - 2022-04-28
39 Przemysław Maćkiewicz Chełmża Mężczyźni - 2022-04-28
40 Oliwier Radzikowski Grudziądz ALKS Stal Grudziadz Mężczyźni - 2022-04-28
41 Adrian Prykowski Włocławek BUSCH Mężczyźni - 2022-04-28
42 Patryk Lipka Toruń Mężczyźni - 2022-04-28
43 Rafał Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni - 2022-04-29
44 Tomasz Komorowski Włocławek BUSCH Mężczyźni - 2022-04-30
45 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team Mężczyźni - 2022-04-30
46 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team Mężczyźni - 2022-04-30


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×