2. Grudziądzki Festiwal Rowerowy

niedziela, 10 czerwca 2018

Powrót

Lista

Druga edycja zawodów kolarskich organizowanych w Grudziądzu odbędzie się w dniu 10 czerwca 2018 roku. Trasa pierwszej edycji przebiegała wokół Jeziora Rudnickiego.

Tym razem trasa wyścigu wyznaczona zostanie wokół Błoni Nadwiślańskich w Grudziądzu oraz pobliskich miejscowości i terenów leśnych. Od osiedla Strzemięcin przez Błonia Nadwiślańskie do Nowej Wsi, Mokrego, Dusocina, Zakurzewa i Wielkiego Wełcza. Zawodnicy ścigać się będą na różnych dystansach oraz z podziałem na kategorie wiekowe.

Start i meta usytuowana będzie na Błoniach Nadwiślańskich. Dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat zostaną przygotowane do pokonania dystanse od 1,3 km do 6 km, dla trochę starszych dystanse na 26 km oraz najwytrwalszych 50 km. Każdy znajdzie dystans odpowiedni dla siebie.

Maratony rowerowe to wspaniała zabawa na świeżym powietrzu dla całej rodziny, zarówno dla tych najmłodszych, jak i dorosłych zawodników. Impreza dedykowana jest zarówno amatorom, jak i profesjonalnym kolarzom, mieszkańcom Grudziądza oraz miłośnikom kolarstwa MTB z całej Polski. Podczas imprezy zorganizowane zostanie miasteczko rowerowe z wieloma atrakcjami dla uczestników i kibiców.

Data: Niedziela, 10 czerwca 2018, godz. 8:30-17:00
Lokalizacja: Grudziądz, Błonia Nadwiślańskie
Opłata startowa: Uczniowie szkół do 20 roku życia są zwolnieni z opłaty startowej pod warunkiem posiadania ważnej legitymacji szkolnej oraz dokonania zapisu na stronie www.wbtiming.pl do 6 czerwca 2018 roku. Po tym terminie opłata startowa dla dzieci i młodzieży we wszystkich kategoriach wynosić będzie 20 zł płatne w biurze zawodów w dniu zawodów lub dzień przed zawodami w godzinach 16.00-19.00.

Zapisy

Rejestracja online jest zamknięta.

Lista

Regulamin

Regulamin II Grudziądzkiego Festiwalu Grudziądzkiego

Oświadczenie opiekuna Regulamin

Profil trasy

Profil trasy z serwisu ridewithgpx.com:

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×