3. Grudziądzki Festiwal Rowerowy

niedziela, 9 czerwca 2019

Powrót

Lista

Trzecia edycja wyścigu wyznaczona zostanie wokół Błoni Nadwiślańskich w Grudziądzu oraz pobliskich miejscowości i terenów leśnych. Od Błonia Nadwiślańskie do Nowej Wsi, Mokrego, Dusocina, Zakurzewa i Wielkiego Wełcza. Zawodnicy ścigać się będą na różnych dystansach oraz z podziałem na kategorie wiekowe.

Start i meta usytuowana będzie na Błoniach Nadwiślańskich. Dostępne będą dystanse For FUN 24 km oraz najwytrwalszych HARDCORE 50 km. Każdy znajdzie dystans odpowiedni dla siebie.

Maratony rowerowe to wspaniała zabawa na świeżym powietrzu dla całej rodziny, zarówno dla tych najmłodszych, jak i dorosłych zawodników. Impreza dedykowana jest zarówno amatorom, jak i profesjonalnym kolarzom, mieszkańcom Grudziądza oraz miłośnikom kolarstwa MTB z całej Polski. Podczas imprezy zorganizowane zostanie miasteczko rowerowe z wieloma atrakcjami dla uczestników i kibiców.

Wszystkie osoby poniżej 18 roku muszą dostarczyć podpisane oświadczenie opiekuna. Formularz można pobrać tutaj.

Data: Niedziela, 9 czerwca 2019
Lokalizacja: Grudziądz, Błonia Nadwiślańskie
Opłata startowa: 30 zł płatne przelewem (50 zł płatne gotówką 8 i 9 czerwca w biurze zawodów).
Faktury dla zawodników: a.majta@moriw.grudziadz.pl

Zapisy

Rejestracja online jest zamknięta. Zapraszamy do rejestracji 8 i 9 czerwca w biurze zawodów.

Lista

Regulamin

Regulamin 3 Grudziądzkiego Festiwalu Rowerowego

Oświadczenie opiekuna Regulamin

Profil trasy

Profil trasy:

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×