Amatorska Liga Biegowa

Ranking - Kategorie (10km)

Powrót

Zasady punktacji znajdują się w Regulaminie Ligi Biegowej .

K16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Dominika Wenderska K16-29 1 1 - - - - 2
2 - Paulina Skonecka K16-29 2 - - - - - 2
3 - Matylda Szewczak K16-29 - 2 - - - - 2
4 - Wiktoria Górska K16-29 3 - - - - - 3
5 - Patrycja Tomala K16-29 4 - - - - - 4


Do góry




K30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Joanna Wasilewska K30-39 6 1 - - - - 7
2 - Marta Nadolecka K30-39 1 - - - - - 1
3 - Natalia Jelińska K30-39 2 - - - - - 2
4 - Marzena Głazowska K30-39 3 - - - - - 3
5 - Patrycja Sarnecka K30-39 4 - - - - - 4
6 - Justyna Salwa K30-39 5 - - - - - 5
7 - Joanna Szymczak K30-39 7 - - - - - 7
8 - AGNIESZKA Książek K30-39 8 - - - - - 8
9 - Klaudia Stąsiek K30-39 9 - - - - - 9
10 - Katarzyna Morczyńska K30-39 10 - - - - - 10


Do góry




K40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Dorota Gałuszka K40-49 1 1 - - - - 2
2 - Magda Sikorska K40-49 2 2 - - - - 4
3 - JUSTYNA PIOTROWSKA K40-49 6 3 - - - - 9
4 - Żaneta Perlińska K40-49 3 - - - - - 3
5 - Agnieszka Rychwalska K40-49 4 - - - - - 4
6 - Wioletta Kuchczyńska K40-49 5 - - - - - 5
7 - Wioletta Macioszek K40-49 7 - - - - - 7


Do góry




K50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Małgorzata Olińska K50-59 1 - - - - - 1
2 - Hanna Orlowska K50-59 2 - - - - - 2


Do góry




K60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma


Do góry




M16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Dawid Koper M16-29 4 2 - - - - 6
2 - Marcin Kuchczyński M16-29 2 5 - - - - 7
3 - Patryk Kuberski M16-29 7 3 - - - - 10
4 - Krzysztof Czerwiński M16-29 1 - - - - - 1
5 - Piotr Kopczyński M16-29 - 1 - - - - 1
6 - Łukasz Rydzyński M16-29 3 - - - - - 3
7 - Robert Regent M16-29 - 4 - - - - 4
8 - Jakub Jabłoński M16-29 5 - - - - - 5
9 - Dominik Drzewiecki M16-29 6 - - - - - 6
10 - Nikit Lebedevskyi M16-29 8 - - - - - 8
11 - Filip FLOREK M16-29 9 - - - - - 9
12 - Marcel Orłowski M16-29 10 - - - - - 10
13 - Nikodem Nosal M16-29 11 - - - - - 11


Do góry




M30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Rafał Dudziak M30-39 2 3 - - - - 5
2 - Dariusz Rachwalski M30-39 5 6 - - - - 11
3 - Mateusz Cybulski M30-39 8 9 - - - - 17
4 - Łukasz Serocki M30-39 7 10 - - - - 17
5 - Paweł Madej M30-39 11 8 - - - - 19
6 - Krzysztof Granica M30-39 12 11 - - - - 23
7 - Łukasz Grzelak M30-39 1 - - - - - 1
8 - Maciej Krasnodębski M30-39 - 1 - - - - 1
9 - Tomasz Kochański M30-39 - 2 - - - - 2
10 - Damian Stankiewicz M30-39 3 - - - - - 3
11 - Tomasz Banach M30-39 - 4 - - - - 4
12 - Bartłomiej Wijata M30-39 4 - - - - - 4
13 - Jakub Aleksander Linda M30-39 - 5 - - - - 5
14 - Paweł Dąbrowski M30-39 6 - - - - - 6
15 - Dawid Gurzyński M30-39 - 7 - - - - 7
16 - Patryk Łubecki M30-39 9 - - - - - 9
17 - Dawid Kempa M30-39 10 - - - - - 10
18 - Tomasz Kujawski M30-39 - 12 - - - - 12
19 - Mateusz Miernik M30-39 13 - - - - - 13
20 - Marcin Przybylski M30-39 14 - - - - - 14
21 - Łukasz Sodolski M30-39 15 - - - - - 15


Do góry




M40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Marian Łazarski M40-49 2 2 - - - - 4
2 - Sebastian Trzciński M40-49 5 3 - - - - 8
3 - Damian Grubich M40-49 6 4 - - - - 10
4 - Marcin Kulpa M40-49 7 5 - - - - 12
5 - Wojciech Składanek M40-49 11 7 - - - - 18
6 - Robert Litwiński M40-49 - 1 - - - - 1
7 - Łukasz Ogorzałek M40-49 1 - - - - - 1
8 - Sebastian Kotula M40-49 3 - - - - - 3
9 - Łukasz Murawski M40-49 4 - - - - - 4
10 - Borys Rokicki M40-49 - 6 - - - - 6
11 - Mariusz Chełminiak M40-49 8 - - - - - 8
12 - Paweł Łazarski M40-49 - 8 - - - - 8
13 - Tomasz Burkiewicz M40-49 - 9 - - - - 9
14 - Paweł Kotuła M40-49 9 - - - - - 9
15 - Jacek Szewczak M40-49 - 10 - - - - 10
16 - Rafał Welchowski M40-49 10 - - - - - 10
17 - Bartłomiej Gałuszka M40-49 - 11 - - - - 11
18 - Tomasz Jaranowski M40-49 12 - - - - - 12
19 - Sebastian Nowacki M40-49 13 - - - - - 13
20 - Mariusz Brodziński M40-49 14 - - - - - 14
21 - Jacek Gerka M40-49 15 - - - - - 15
22 - Przemysław Sulecki M40-49 16 - - - - - 16
23 - Piotr Kryszczuk M40-49 17 - - - - - 17
24 - Piotr Hajdus M40-49 18 - - - - - 18
25 - Paweł Halicki M40-49 19 - - - - - 19
26 - MARCINHD GOSZ M40-49 20 - - - - - 20
27 - Rafał Wróblewski M40-49 21 - - - - - 21
28 - Arkadiusz Kraśny M40-49 22 - - - - - 22
29 - Łukasz Florek M40-49 23 - - - - - 23
30 - Piotr Markuszewski M40-49 24 - - - - - 24
31 - ADAM SZYMANIUK M40-49 25 - - - - - 25
32 - Sławomir Romanowski M40-49 26 - - - - - 26
33 - Marcin Cejrowski M40-49 27 - - - - - 27


Do góry




M50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Jacek Pawlik M50-59 2 1 - - - - 3
2 - Jacek Gniot M50-59 1 - - - - - 1
3 - Zbigniew Ornowski M50-59 - 2 - - - - 2
4 - Krzysztof Jakóbczyk M50-59 3 - - - - - 3
5 - Paweł Szulc M50-59 - 3 - - - - 3
6 - Tomasz Boruszkowski M50-59 4 - - - - - 4
7 - Sławomir Ograbek M50-59 5 - - - - - 5
8 - Arkadiusz Stawecki M50-59 6 - - - - - 6
9 - Krzysztof Wróblewski M50-59 7 - - - - - 7


Do góry




M60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
5. Bieg Nocny
ALB2
6. Delfin Cross Run
ALB3
11. Bieg 3 Plaż
ALB4
6. Łasińska Siódemka
ALB5
3. Bieg Krzyżaka
ALB6
7. Bieg Karpia
Suma
1 - Ryszard Bartosiak M60+ 1 - - - - - 1
2 - Mieczysław Cysewski M60+ - 1 - - - - 1
3 - BRONISŁAW PUZIO M60+ 2 - - - - - 2


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×