MTB XC Grudziądz Strzemyk

Wyniki

Lista

"Wyścig 1"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Dawid Soczywko 23 Wataha Północy Junior 1 13:0512:1112:2912:2212:12 01:02:15 01:02:19 - Ukończył
2 Igor Suś 12 Niezrzeszony Junior 2 13:0012:2212:4212:3612:46 01:03:24 01:03:26 +01:07 Ukończył
3 Marcel Skrocki 26 MSR Mrągowo Młodzik 1 13:0712:2712:4212:4312:44 01:03:41 01:03:43 +01:24 Ukończył
4 Kamila Gurzyńska 24 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety 1 13:2312:3612:4212:3612:37 01:03:51 01:03:54 +01:35 Ukończyła
5 Karol Balcerczyk 14 MSR Mrągowo Młodzik 2 12:5412:4012:3212:2213:46 01:04:12 01:04:14 +01:55 Ukończył
6 Maciej Parzych 17 MSR Mrągowo Junior 3 13:2612:2912:4513:1313:18 01:05:08 01:05:11 +02:52 Ukończył
7 Jakub Topoliński 19 N-Bike Academy Junior 4 14:2912:5613:1013:2613:16 01:07:12 01:07:17 +04:58 Ukończył
8 Patryk Okrągły 18 MSR Mrągowo Młodzik 3 14:2213:2513:2213:2115:01 01:09:29 01:09:31 +07:12 Ukończył
9 Wojciech Cierpicki 27 UKS Sportowiec Piła Młodzik 4 13:4313:5813:2813:40- 54:46 54:49 +1 Okr. Nie ukończył
10 Patryk Sobociński 20 MSR Mrągowo Młodzik 5 13:0513:0614:3716:50- 57:37 57:38 +1 Okr. Ukończył
11 Vera Artsiukevich 25 Kobiety 2 15:1114:1314:1314:18- 57:51 57:55 +1 Okr. Ukończyła
12 szymon więckiewicz 13 UKS NOWA WIEŚ Młodzik 6 15:1015:2614:4014:56- 01:00:07 01:00:12 +1 Okr. Ukończył
13 Piotr Hermaszewski 15 BST Junior 5 15:1114:3215:3215:35- 01:00:46 01:00:50 +1 Okr. Ukończył
14 Anna Kruszyńska 28 Auto Land MTB Team Kobiety 3 16:1015:2915:3115:42- 01:02:49 01:02:52 +1 Okr. Ukończyła
15 Katarzyna Guss 21 Wataha Północy Kobiety 4 16:2016:2216:3016:22- 01:05:28 01:05:34 +1 Okr. Ukończyła
16 Aleksandra Kowalska 11 AGRO MIL MTB Green Team Juniorka 1 16:5516:3716:0216:46- 01:06:14 01:06:20 +1 Okr. Ukończyła
17 Stanisław Łysiak 29 KS N-Bike Academy Młodzik 7 16:3816:2716:2216:53- 01:06:17 01:06:20 +1 Okr. Ukończył
18 Martyna Dykalska 16 CYKLISCI RYPIN Kobiety 5 17:0016:3316:1616:37- 01:06:24 01:06:26 +1 Okr. Ukończyła
19 Oliwier Radzikowski 30 ALKS Stal Grudziadz Młodzik 8 16:2816:5817:2518:18- 01:09:04 01:09:09 +1 Okr. Ukończył
20 Amelia Gratowska 22 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Juniorka 2 19:1618:3620:16-- 58:02 58:08 +2 Okr. Ukończyła
21 Zuzanna Podgórska 10 CYKLISCI RYPIN Kobiety 6 19:1219:4721:26-- 01:00:22 01:00:25 +2 Okr. Ukończyła
22 Jakub Trzciński 31 Młodzik 9 23:5726:51--- 50:37 50:48 +3 Okr. Nie ukończył


Do góry




"Wyścig 2"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Robert Banach 217 BST Banach Sport Team M40 1 11:3611:1811:1811:3011:35 57:16 57:17 - Ukończył
2 Paweł Gołębicki 236 Torus Grom Gdańsk M30 1 12:1711:1811:3411:3611:45 58:29 58:30 +01:13 Ukończył
3 Mateusz Hoppe 242 ABCRIDE TREK M30 2 12:1511:4611:4611:4811:35 59:09 59:10 +01:53 Ukończył
4 Mateusz Romanowski 234 Haier AC M30 3 12:2011:4111:4711:4611:37 59:10 59:11 +01:54 Ukończył
5 Kacper Danielewski 226 AZS WSG Bydgoszcz M20 1 12:0511:5311:5611:4011:51 59:24 59:25 +02:08 Ukończył
6 Miłosz Wojciechowski 224 SISU-OWB rowertour.com M20 2 12:2111:4111:3911:5612:07 59:43 59:44 +02:27 Ukończył
7 Norbert Łysiak 233 NorbertLysiak.pl M40 2 12:1811:4011:4812:0712:11 01:00:03 01:00:04 +02:47 Ukończył
8 Franciszek Donarski 244 N-Bike Academy M20 3 12:5912:1712:3111:4811:53 01:01:24 01:01:28 +04:11 Ukończył
9 Mikołaj Kuczwalski 239 KKK Dziki team M20 4 12:2112:0212:2912:3412:35 01:01:59 01:02:01 +04:44 Ukończył
10 Kacper Bodenszac 240 UKS Cykliści RYPIN M20 5 12:5812:1712:2912:2312:11 01:02:17 01:02:18 +05:01 Ukończył
11 Michał Felon 243 ZdrowyRower Team M40 3 13:0512:1212:2612:2112:15 01:02:18 01:02:19 +05:02 Ukończył
12 Maciej Piwko 235 Bogdziewicz Team M40 4 13:0812:1612:2512:2012:16 01:02:24 01:02:25 +05:08 Ukończył
13 Oskar Rozwadowski 225 M30 4 12:5612:2112:2812:3512:37 01:02:56 01:02:57 +05:40 Ukończył
14 Damian Fysz 209 M30 5 13:2912:2012:3612:5112:36 01:03:50 01:03:52 +06:35 Ukończył
15 Mariusz Goliński 241 ASE Trek Gdynia M50+ 1 13:2412:3512:4112:4913:05 01:04:33 01:04:34 +07:17 Ukończył
16 Jakub Wolanin 207 GK MALBORK M30 6 13:2912:4613:1613:1613:37 01:06:21 01:06:24 +09:07 Ukończył
17 Arkadiusz Włodarczyk 221 MSR Mrągowo M50+ 2 13:2712:5813:1813:2913:35 01:06:46 01:06:47 +09:30 Ukończył
18 Arkadiusz Jasiński 231 Rnew.pl MTB Team M40 5 14:2313:2513:0413:1012:59 01:06:54 01:07:01 +09:44 Ukończył
19 Michał Falkowski 208 M40 6 14:1513:1413:2313:1913:08 01:07:16 01:07:19 +10:02 Ukończył
20 Robert Szmiszke 228 Bike Club Prabuty M50+ 3 13:4513:0014:0313:2313:29 01:07:39 01:07:40 +10:23 Ukończył
21 Łukasz Pisarski 227 M40 7 13:4413:4013:4613:3414:06 01:08:49 01:08:50 +11:33 Ukończył
22 Grzegorz Czeszejko 229 BIKE CLUB PRABUTY M40 8 13:5413:3113:3313:5713:56 01:08:46 01:08:51 +11:34 Ukończył
23 Łukasz Kręcki 204 Klub Kolarski Wda Świecie M30 7 14:2613:2113:3613:3713:51 01:08:45 01:08:51 +11:34 Ukończył
24 Radek Hermaszewski 215 BST-Banach Sport Team M40 9 14:2313:4313:5414:2414:42 01:11:04 01:11:06 +13:49 Ukończył
25 Kacper Taraszkiewicz 230 MSR Mrągowo M20 6 13:0312:1912:2117:56- 55:38 55:39 +1 Okr. Nie ukończył
26 Karol Borkowski 245 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 10 15:0113:4014:1814:20- 57:10 57:19 +1 Okr. Ukończył
27 Jakub Tylicki 220 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 7 14:3813:4414:1514:43- 57:15 57:20 +1 Okr. Ukończył
28 Jan Jóźwiak 213 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 8 14:5214:1114:3214:16- 57:48 57:51 +1 Okr. Ukończył
29 Mirosław Ziółkowski 222 BST-Banach Sport Team M40 11 14:4414:3114:2115:10- 58:45 58:46 +1 Okr. Ukończył
30 Tomasz Nowakowski 212 M40 12 15:0114:3014:5914:53- 59:15 59:23 +1 Okr. Ukończył
31 Wojciech Kiziuk 232 M40 13 14:3714:5015:1415:06- 59:46 59:47 +1 Okr. Ukończył
32 Marcin Jaciubek 219 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 8 15:1914:5815:2015:22- 01:00:54 01:00:59 +1 Okr. Ukończył
33 Miłosz Bilicki 249 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 9 17:0015:4115:1114:25- 01:02:05 01:02:17 +1 Okr. Ukończył
34 Sebastian Trzaska 210 M40 14 17:0315:3915:2114:47- 01:02:41 01:02:50 +1 Okr. Ukończył
35 Mateusz Gurzyński 238 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 10 16:2715:5215:3315:22- 01:03:10 01:03:14 +1 Okr. Ukończył
36 Krzysztof Gałgański 218 SISU-OWB rowertour.com M50+ 4 16:3715:3315:3515:43- 01:03:21 01:03:28 +1 Okr. Ukończył
37 Piotr Śmigowski 205 WWMK-najważniejsi! M30 11 16:0415:4015:5415:50- 01:03:21 01:03:28 +1 Okr. Ukończył
38 Dariusz Rompalski 247 Klub Kolarski Wda Świecie M40 15 16:1515:5416:2616:41- 01:05:08 01:05:16 +1 Okr. Ukończył
39 Bartosz Smarz 202 M30 12 16:3816:1116:4016:59- 01:06:21 01:06:28 +1 Okr. Ukończył
40 Marcin Gratowski 216 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 16 17:3816:4416:4419:00- 01:10:00 01:10:06 +1 Okr. Ukończył
41 Dariusz Pacuk 237 SP 17 Torun M50+ 5 17:4717:2517:3718:05- 01:10:45 01:10:54 +1 Okr. Ukończył
42 Łukasz Partyka 246 M40 17 18:1916:1218:0619:00- 01:11:30 01:11:37 +1 Okr. Ukończył
43 Marek Migdalski 206 Klub Kolarski Wda Świecie M30 13 19:1818:1820:26-- 57:54 58:02 +2 Okr. Ukończył
44 Adam Podgórski 211 CYKLISCI RYPIN M40 18 19:1319:4321:31-- 01:00:21 01:00:27 +2 Okr. Ukończył
45 Leszek Jezierski 200 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 19 14:4513:25--- 28:10 28:10 +3 Okr. Nie ukończył
46 Patryk Galiński 214 BST - Banach Sport Team M40 20 15:45---- 15:44 15:45 +4 Okr. Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×