4. Ultra Łoś

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

KLĘPA (25 km)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing KLĘPA (M) - 2024-05-31
2 Maciej Kukawka Grudziądz La Rive Sports Team KLĘPA (M) - 2024-05-31
3 Alina Borowska GRUDZIĄDZ KLĘPA (K) - 2024-05-31
4 Mariusz Wiszowaty Świerkocin Brak KLĘPA (M) - 2024-05-31
5 Natalia Ampulska Grudziądz KLĘPA (K) - 2024-06-02
6 Kacper Zawadzki Elk KLĘPA (M) - 2024-06-03
7 Marcin Ronkowski LEŚNIEWO KLĘPA (M) - 2024-06-10
8 Marta Lemańska Chylińska Grudziądz KLĘPA (K) - 2024-06-11


Do góry


ŁOSZAK (43 km)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 MARCINHD GOSZ Grudziądz PARKRUN Grudziądz ŁOSZAK (M) Tak 2024-05-02
2 Bogdan Grzebieniewski Grudziądz ŁOSZAK (M) Tak 2024-05-02
3 Marzena Olińska Gardeja GMINA GARDEJA BIEGA ŁOSZAK (K) Tak 2024-05-02
4 Joanna Kołkowska Grudziądz Parkrun Grudziądz ŁOSZAK (K) - 2024-05-02
5 Rafał Kołkowski Grudziądz Parkrun Grudziądz ŁOSZAK (M) - 2024-05-02
6 Paweł Bielak Mokre Kross Coaching ŁOSZAK (M) - 2024-05-02
7 Marta Langowska Grudziądz ŁOSZAK (K) - 2024-05-12
8 Monika Stępień Grudziądz Rogiewicz Running Team ŁOSZAK (K) - 2024-05-14
9 Karol Moritz Mokre Karol z Mokrego ŁOSZAK (M) - 2024-05-15
10 Magda Sikorska Łazieniec POLKRYS TEAM ŁOSZAK (K) - 2024-05-16
11 Roman Jędrzejewski Piaski ŁOSZAK (M) - 2024-05-18
12 Robert Stwora Koszalin ŁOSZAK (M) Tak 2024-05-27
13 Tomasz Hausman Nowa Wieś ŁOSZAK (M) Tak 2024-06-03


Do góry


ULTRA ŁOŚ (63 km)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Piotr Balmas Kwidzyn KWIDZYN BIEGA ULTRA ŁOŚ (M) - 2024-05-02
2 Wojciech Mazur Grudziądz Parkrun Grudziądz ULTRA ŁOŚ (M) Tak 2024-05-02
3 Robert Rydlewski Toruń ULTRA ŁOŚ (M) Tak 2024-05-02
4 Piotr Włodarski Aleksandria Zryw Parzymiechy ULTRA ŁOŚ (M) Tak 2024-05-03
5 Michał Winiarski Grudziądz Rogiewicz Running Team ULTRA ŁOŚ (M) Tak 2024-05-03
6 Karolina Albekier Grudziądz Parkrun Grudziądz ULTRA ŁOŚ (K) - 2024-05-03
7 Mateusz Karczmarczyk Bydgoszcz ULTRA ŁOŚ (M) - 2024-05-11
8 Wojciech Pless Szembruk Winnabutla ULTRA ŁOŚ (M) Tak 2024-05-19
9 Karolina Chorąży Koszalin Biegolas Koszalin ULTRA ŁOŚ (K) - 2024-06-10
10 Łukasz Chyliński Grudziądz ULTRA ŁOŚ (M) - 2024-06-11
11 Damian Grubich Grudziądz Parkrun/Aktywny Grudziądz ULTRA ŁOŚ (M) - 2024-06-13
12 Adam Adryan Wielichowo Ultra Świry ULTRA ŁOŚ (M) - 2024-06-15
13 Anna Orzada Słupsk Ultra Świry ULTRA ŁOŚ (K) - 2024-06-15


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×