BIEG WOŚP 30.01.2022

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Michał Kamiński Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
2 Joanna Skorek Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
3 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
4 Paweł Szulc Grudziądz TELE TAXI MERCEDES Open M Tak 2021-12-21
5 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
6 Joanna Sobczyk Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2021-12-21
7 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
8 Anita Rodzińska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
9 Angelika Karwowska Grudziądz Open K - 2021-12-21
10 Damian Grubich Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
11 Karolina Witczak Grudziądz Fit House Open K Tak 2021-12-21
12 Emilia Groszewska Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
13 DARIUSZ JEGIERSKI Grudziadz Niespełniony Open M Tak 2021-12-21
14 Dagmara Jagła Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
15 Joanna Babilińska Grudziadz Fit House Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
16 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
17 Sylwia Rutkowska GRUDZIĄDZ Open K Tak 2021-12-21
18 Monika Drumowska Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
19 Łukasz Drumowski Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
20 Małgorzata Adamska Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
21 Piotr Treichel Wierzbowo Open M Tak 2021-12-21
22 Beata Kłos Warlubie Open K Tak 2021-12-21
23 Joanna Cieślak Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
24 Anna Nalaskowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
25 Anna Targowska Morgi Open K Tak 2021-12-21
26 Magdalena Kardach Bydgoszcz #PUSZCZALSCY Open K Tak 2021-12-21
27 Andrzej Siębor Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-21
28 Anna Walczak Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
29 Lucyna Gogolin Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
30 Szymon Zimecki Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
31 Barbara Miazek Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2021-12-21
32 BEATA POLKOWSKA Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
33 Monika Przeczewska Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
34 RAFAŁ Przeczewski Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
35 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka Open K Tak 2021-12-21
36 Anna Jegierska Grudziądz Kardiolożki Open K Tak 2021-12-21
37 Dariusz Łuczak Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
38 Joanna Koszyńska Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
39 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
40 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Mama i bliźniaki team Open K Tak 2021-12-21
41 Zuzanna Rachoń Grudziadz SP 20 Open K Tak 2021-12-21
42 Anna Sójkowska Bąkowo Open K Tak 2021-12-21
43 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2021-12-21
44 Karolina Reuschel Nowe Open K Tak 2021-12-21
45 Monika Nakonieczna Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
46 Mariusz Borkowski Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
47 Jacek Walczak Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
48 Irena Koralewska Sadlinki Open K Tak 2021-12-21
49 Małgorzata Zimecka Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
50 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
51 Izabela Wysocka Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
52 Justyna Piątek Gdańsk Open K Tak 2021-12-21
53 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ Open M Tak 2021-12-21
54 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Open K Tak 2021-12-21
55 Rafał Heidek Grudziądz Nowa Lewica Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
56 Michalina Śliwoń Grupa Open K Tak 2021-12-21
57 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś Open K - 2021-12-21
58 Adam Jeliński Grudziądz Open M Tak 2021-12-21
59 Zuzanna Jagielska Łasin Dziki z Łasina Open K - 2021-12-22
60 Michał Sereda Grudziądz Open M Tak 2021-12-22
61 Dorota Zadrożna Grudziądz Jack Runner Open K Tak 2021-12-22
62 Andzelika Dobrowolska Grudziądz Open K Tak 2021-12-22
63 Joanna Wasilewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-22
64 Karolina Maliszewska Grudziądz Open K Tak 2021-12-22
65 Rafał Musalewski Grudziądz Open M Tak 2021-12-22
66 Anna Kotewicz Grudziądz Stomil Crossfit Open K Tak 2021-12-22
67 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2021-12-22
68 Beata Stolp Grudziądz Open K Tak 2021-12-22
69 Patryk Śmiger Grudziądz Open M Tak 2021-12-22
70 Bogdan Grzebieniewski Grudziądz SP 18 Open M Tak 2021-12-22
71 Katarzyna Koprowicz Świecie Open K Tak 2021-12-22
72 Marcel Majka Grudziądz Orka Grudziądz Open M Tak 2021-12-22
73 Dawid Borowiak Grudziądz Open M Tak 2021-12-22
74 Robert Mięsikowski Grudziądz Open M Tak 2021-12-22
75 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2021-12-22
76 Karolina Kochanek-Jagielska Łasin Open K Tak 2021-12-22
77 SZYMON JAGIELSKI ŁASIN Dziki z Łasina Open M Tak 2021-12-22
78 Marcin Kulpa Grudziądz Open M Tak 2021-12-22
79 Adam Koprowicz Świecie Open M Tak 2021-12-22
80 Anna Kempa Grudziądz Open K Tak 2021-12-22
81 Wojciech Okleja Grudziądz Open M Tak 2021-12-23
82 Sylwia GESEK Grudziądz Open K Tak 2021-12-23
83 Justyna SZMYCIŃSKA Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open K Tak 2021-12-23
84 Jerzy Groch Grudziądz Open M Tak 2021-12-23
85 Tomasz Wiśniewski Chełmno Hans Team Open M Tak 2021-12-23
86 Roman Wernik Świecie Open M Tak 2021-12-24
87 Michał Owczarczyk Grudziądz Amator Open M - 2021-12-24
88 Bartosz Wiatr Grudziądz Open M Tak 2021-12-25
89 Bartłomiej Popinski Grudziadz Open M Tak 2021-12-25
90 Izabela Nowacka Grupa Open K Tak 2021-12-25
91 Sylwia Grabowska Grudziądz Open K Tak 2021-12-25
92 PIOTR JURCZYK Grudziądz Virtual Runner Club Open M Tak 2021-12-25
93 Izabela Przanowska Łasin Dochodzeniówka Open K Tak 2021-12-25
94 Joanna Gesing Chełmno Open K - 2021-12-25
95 Piotr Gesek Grudziądz Open M Tak 2021-12-25
96 Norbert Miedzianowski Grudziądz Open M Tak 2021-12-26
97 Monika Miedzianowska Grudziądz Open K Tak 2021-12-26
98 Justyna Kornacka Grudziądz Open K Tak 2021-12-26
99 Ariel Kornacki Grudziądz Open M Tak 2021-12-26
100 Dalka Dalka Grudziądz Open K - 2021-12-27
101 MARZENNA CHMARA Świecie Open K Tak 2021-12-27
102 Michał Miszewski Świecie Open M Tak 2021-12-27
103 Paweł Fierek Grudziądz Open M Tak 2021-12-27
104 Marek Helak Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open M Tak 2021-12-27
105 Dominika Helak Grudziądz Open K Tak 2021-12-27
106 Marek Matczyński Piaski GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2021-12-27
107 Sylwester Kasprowicz Rybno Crazy Runners Rybno Open M Tak 2021-12-27
108 Radosław Pedynkowski Grodziczno Biegam U Kolesi Open M - 2021-12-27
109 Gabriel Łukaszewski Nowe Grodziczno Biegam U Kolesi Open M - 2021-12-27
110 Agnieszka Koprowska Lubawa Biegam U KOLESI Open K - 2021-12-27
111 Oliwia Strzelczyk Nowa Wieś Open K Tak 2021-12-28
112 Grzegorz Chabasiński Grudziądz Biegnij Tata Biegnij! Open M Tak 2021-12-28
113 Natalia Raciniewska Grudziądz Open K Tak 2021-12-28
114 Magdalena Polińska Grudziądz Open K Tak 2021-12-28
115 Kamila Wiśniewska Grudziądz Parkran Grudziądz Open K Tak 2021-12-28
116 Kacper Fierek Grudziądz Open M Tak 2021-12-28
117 Bartosz Pawlik Grudziądz SP 21 Open M Tak 2021-12-28
118 Przemysław Kozłowski Grudziądz Przemofryz Open M Tak 2021-12-28
119 Anna Pawlik Grudziądz Open K Tak 2021-12-28
120 Michał Wróbel Grudziądz Open M Tak 2021-12-28
121 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Open K Tak 2021-12-29
122 Weronika Folmer Grudziądz KST "Elektryk' Grudziądz Open K Tak 2021-12-29
123 Jarek Kornacki Dragacz Open M Tak 2021-12-29
124 Tomasz Kunke Grudziądz 13 WOG Grudziądz Open M Tak 2021-12-29
125 Filip Chyliński Grudziądz IV LO / STOMIL TRAINING Open M - 2021-12-29
126 Waldemar Chyliński Grudziądz UKS Tandem SP 20 Open M - 2021-12-29
127 Martyna Szydzik Grudziądz Open K - 2021-12-29
128 Michał Majka Grudziądz Open M Tak 2021-12-29
129 Marzena Krzewińska Grudziądz Open K Tak 2021-12-29
130 Magdalena Ornatowska Kruszyn Krajeński Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2021-12-29
131 Piotr Bołka Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-29
132 Monika Tarkowska Grudziądz Stomil Crossfit Open K Tak 2021-12-29
133 Julia Krause Grudziądz Open K Tak 2021-12-29
134 WOJCIECH TARAKOWSKI GRUDZIĄDZ UKS Ruch Grudziadz Open M Tak 2021-12-29
135 Zbigniew Czajkowski Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-29
136 Aleksandra Krause Grudziądz Open K Tak 2021-12-29
137 Marcin Ornatowski Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-29
138 Cezary Santysiak Grudziądz Open M Tak 2021-12-29
139 Małgorzata Matuszewska Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2021-12-29
140 Grażyna Bukowińska Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2021-12-29
141 Paweł Matuszewski Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-29
142 Paweł Bukowiński Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-29
143 Sebastian Herdzik Grudziądz Open M - 2021-12-29
144 Małgorzata Czajkowska Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2021-12-30
145 Sonia Tarasenko Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2021-12-30
146 Piotr Golombek Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
147 Małgorzata Brodzińska Stare Błonowo Open K Tak 2021-12-30
148 Szymon Szar Grudziadz SZAR RUN TEAM Open M - 2021-12-30
149 Anna Sereda Grudziądz Łubudubu Open K Tak 2021-12-30
150 Jakub Gabrych Dobrcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-30
151 Alicja Walczak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
152 Jarosław Fałkowski Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2021-12-30
153 Monika Piasecka Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
154 Tomasz Chmura Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
155 Ewa Wojnowska Grudziądz Fit House Open K Tak 2021-12-30
156 Włodzimierz Michalak Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2021-12-30
157 Ewa Chmura Grudziadz Open K Tak 2021-12-30
158 Justyna Chmura Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
159 Jagoda Oberda Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
160 Michalina Sapalska Lubiewo Biegające Śliwice Open K Tak 2021-12-30
161 Łukasz Tarkowski GRUDZIĄDZ Open M Tak 2021-12-30
162 Iwona Salamon grudziadz Open K Tak 2021-12-30
163 Kamila Tarkowska GRUDZIĄDZ Open K Tak 2021-12-30
164 Przemysław Kakowski Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
165 Filip Walczak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
166 Krzysztof Roczyński Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
167 Joanna Roczyńska Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
168 Vadim Tarasenko Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-30
169 Michalina Migdalska Grudziądz Stomil Crossfit Open K - 2021-12-30
170 Tomasz Wichrowski Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
171 Paulina Andysz Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
172 Joanna Mroczkowska Kwidzyn Brak klubu Open K Tak 2021-12-30
173 Monika Gumienik Szarnoś Szarnoś Team Open K Tak 2021-12-30
174 Bożena Kowalska-Pasieka Kwidzyn Drużyna Szpiku Open K Tak 2021-12-30
175 Ewelina Giec Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
176 Sylwia Olszewska Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
177 Krzysztof Wtorek Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2021-12-30
178 Urszula Zielke Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K Tak 2021-12-30
179 Ryszard Bartosiak Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2021-12-30
180 Justyna Łabęcka Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2021-12-30
181 Mirosław Łabęcki Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2021-12-30
182 Iwona Kacprzyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
183 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
184 Grażyna Brac Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
185 Marian Brac Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
186 Agnieszka Strupczewska Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
187 Roman Godziuk Toruń Open M Tak 2021-12-30
188 Monika Lewandowska Grudziądz Open K Tak 2021-12-30
189 Paweł Brac Grudziądz Open M Tak 2021-12-30
190 Karol Robaczewski Grudziadz Open M Tak 2021-12-30
191 Tomasz Markowski Grudziądz BDD Open M Tak 2021-12-30
192 Aldona Wydrzyńska Grudziądz Open K Tak 2021-12-31
193 Ewa Wiśniewska Sadlinki Open K Tak 2021-12-31
194 Aneta Noch Grudziądz Fit Mania Open K Tak 2021-12-31
195 Anna Hagemes Grudziądz Open K Tak 2021-12-31
196 Piotr Chudziński Grudziądz Open M Tak 2021-12-31
197 ROMAN JANIK KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Open M Tak 2021-12-31
198 Dariusz Piotrowski Sulnowo Open M Tak 2021-12-31
199 Artur Meyer Grudziądz Open M Tak 2021-12-31
200 Emilia Kreja Michale Open K Tak 2021-12-31
201 Patryk Aleksandrowicz Michale DNT Open M Tak 2021-12-31
202 Bartek Łobocki Wielkie stwolno Open M Tak 2021-12-31
203 Karol Cackowski Grudziadz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-12-31
204 Bartosz Piasecki Grudziądz Open M Tak 2022-01-01
205 Mateusz Piechocki Dolna Grupa Open M Tak 2022-01-01
206 Agnieszka Świątek Grudziądz Open K Tak 2022-01-01
207 Karolina Purwin Grudziądz Open K Tak 2022-01-01
208 Milena Malinowska Cekcyn Open K Tak 2022-01-01
209 Marcin Olszewski Grudziądz Open M Tak 2022-01-01
210 Zuzanna OLSZEWSKA Grudziądz Open K Tak 2022-01-01
211 Marcin Glinowiecki Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Tak 2022-01-01
212 Małgorzata Czapiewska Brodnica Brodnica Biega Open K Tak 2022-01-01
213 Maciej Czapiewski Brodnica Brodnica Biega Open M Tak 2022-01-01
214 Teresa Sosik Grudziądz Open K Tak 2022-01-01
215 Magdalena Redmerska-Osińska Grudziądz Open K Tak 2022-01-01
216 Katarzyna Gajewska Grudziądz Open K - 2022-01-01
217 Marcin Borcowski Grudziądz Open M - 2022-01-01
218 Jacek Piechocki Dolna Grupa Open M Tak 2022-01-02
219 Jarosław Klawiter Grudziądz Open M Tak 2022-01-02
220 Sebastian Sztubecki Nowa Wieś Open M Tak 2022-01-02
221 Małgorzata Pol Grudziądz Fit House Grudziądz Open K Tak 2022-01-02
222 Maria Świerczyńska Grudziądz Mundur na rowerze Open K Tak 2022-01-02
223 Tomasz Cerk Grudziądz Open M Tak 2022-01-02
224 Ewa Janik-Nazorek Kwidzyn Open K Tak 2022-01-02
225 Marek Jankowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-02
226 Gizela Jankowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2022-01-02
227 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2022-01-02
228 Marek Kędziorski Wąbrzeźno Open M - 2022-01-02
229 Mateusz Pawłowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-02
230 Andrzej Pawłowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-02
231 Paulina Fijałek Grudziądz Open K Tak 2022-01-02
232 Małgorzata Tomczuk-Buras Kruszyn Krajeński Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2022-01-02
233 Radek Buras Kruszyn Krajeński Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2022-01-02
234 Łukasz Kozłowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-02
235 Piotr Krajewski Grudziądz Open M Tak 2022-01-02
236 Katarzyna Turek Dąbrówka Królewska Open K Tak 2022-01-02
237 Katarzyna Jankowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-02
238 Krzysztof Nowacki Grudziadz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2022-01-02
239 Nikodem Berent Warszawa Open M Tak 2022-01-02
240 Anna Trojanowska Grupa Open K Tak 2022-01-03
241 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Open K Tak 2022-01-03
242 Rafał Sikorski Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2022-01-03
243 Anna Sikorska Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2022-01-03
244 Agnieszka Żubertowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2022-01-03
245 IGOR WSZELAK Pieńki Królewskie Łubudubu Open M Tak 2022-01-03
246 Mateusz Jurek Rogóźno Ochotnicza Straż Pożarna Rogóźno Open M Tak 2022-01-03
247 Olaf Rekowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-03
248 Aleksandra Rekowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-03
249 Michał Niewiadomski Grudziądz Open M Tak 2022-01-03
250 Agnieszka Gamalczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2022-01-03
251 Janusz Nogalski Grudziądz Open M Tak 2022-01-03
252 Bożena Firfas Bydgoszcz Open K Tak 2022-01-03
253 Ewa Pior Grudziadz MORSY Z GRUDZIADZA Open K Tak 2022-01-03
254 Oliwia Antczak Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2022-01-03
255 Miroslaw Pior Grudziądz MORSY Z GRUDZIADZA Open M Tak 2022-01-03
256 Dorota Wiśniewska Szarnoś Open K Tak 2022-01-03
257 Bartłomiej Koprowski Gubiny Parkrun Grudziądz Open M Tak 2022-01-03
258 EWELINA JAGUSZ GRUDZIĄDZ Open K Tak 2022-01-03
259 Szymon Kempa Grudziądz Open M Tak 2022-01-03
260 Seweryn Wolczynski Pienki krolewski Open M Tak 2022-01-04
261 Klaudia Stąsiek Grudziądz Open K Tak 2022-01-04
262 Paweł Kawałkowski Grudziądz KAWAŁKI TEAM Open M Tak 2022-01-04
263 Jacek Rydelski Świecie Open M Tak 2022-01-04
264 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2022-01-04
265 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2022-01-04
266 Dorota Wolska GRUDZIĄDZ Łubudubu Open K Tak 2022-01-04
267 Tomasz Modliszewski Grudziądz Open M Tak 2022-01-04
268 Mariusz Szygowski Grudziądz H2O TEAM Open M Tak 2022-01-04
269 Tomasz Wtorek Grudziądz H2O TEAM Open M Tak 2022-01-04
270 Piotr Cąbrowska Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Tak 2022-01-04
271 Damian Grzędzicki Grudziądz Open M Tak 2022-01-04
272 Teresa Łepek Grudziądz Start Team Wąbrzeźno Open K Tak 2022-01-04
273 Aleksandra Puczkowska Rogóźno Open K Tak 2022-01-04
274 Paulina Kowalewska Rogóźno Open K Tak 2022-01-04
275 Tomasz Laskowski Ruda Parkrun Grudziadz Open M Tak 2022-01-04
276 Beata Długońska Grudziądz Open K Tak 2022-01-04
277 Patryk Kierzkowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-04
278 Justyna Gabrych Wudzyn Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2022-01-04
279 Rafał Urban Pruszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2022-01-04
280 Ewa Jurecka Jabłonowo Pomorskie Open K Tak 2022-01-04
281 Laura Warczak Grudziądz Open K Tak 2022-01-04
282 Jowita Dalke Gdańsk ZABIEGANE DWIE Open K Tak 2022-01-04
283 Tatiana Nowicka Świecie Diabelskie Pioruny Open K Tak 2022-01-05
284 Janusz Kempa Ruda Rudos Open M Tak 2022-01-05
285 ARTUR DASZKIEWICZ Tczew Open M Tak 2022-01-05
286 Daniel Wojdylo Lubiszewo Open M Tak 2022-01-05
287 Sylwia Urbanek Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz Open K Tak 2022-01-05
288 Anna Wojdylo Lubiszewo Open K Tak 2022-01-05
289 Justyna Ziółkowska Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz Open K Tak 2022-01-05
290 Karolina Liwandowska GRUDZIĄDZ Open K Tak 2022-01-05
291 Ewelina Mrozinska Grudziądz Open K Tak 2022-01-05
292 Daria Pięta Grudziądz Open K Tak 2022-01-05
293 Alicja Kotarska Grudziadz Open K Tak 2022-01-05
294 Agata Kasprzyk Grudziądz Open K Tak 2022-01-05
295 Anna Gurzyńska Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz Open K Tak 2022-01-05
296 GRZEGORZ PĘK GRUPA Żołnierze Open M - 2022-01-05
297 Alicja Olechowicz Grudziądz Olki Open K Tak 2022-01-05
298 Kacper Kempa Grudziądz Open M Tak 2022-01-05
299 Tomasz Pastewski Grudziądz Tom_runner_g_dz Open M Tak 2022-01-05
300 Izabela Kucińska Grudziądz Open K Tak 2022-01-05
301 Mariusz Kuciński Grudziądz Open M Tak 2022-01-05
302 Anna Falkowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-05
303 Tomasz Reiwer Wąbrzeźno miastoaktywni Open M Tak 2022-01-05
304 Małgosia Mioduszewska Grudziądz Fit House Grudziądz Open K - 2022-01-06
305 Monika Wiśniewska GRUDZIĄDZ Jak w Bajce Open K Tak 2022-01-06
306 Marta Radziminska Toruń Open K Tak 2022-01-06
307 Zbigniew Dul Wąbrzeźno Open M Tak 2022-01-06
308 Albert Filipowicz Tyrowo Albert Team Open M Tak 2022-01-06
309 KORNELIA WIŚNIEWSKA Gdańsk ZABIEGANE DWIE Open K Tak 2022-01-06
310 Dorota Józefiak Łasin Open K Tak 2022-01-07
311 Wiesław Perlik Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie Open M Tak 2022-01-07
312 Kamilla Kantereit Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open K Tak 2022-01-07
313 Anna Łucka Grudziądz LA RIVE TEAM Open K Tak 2022-01-07
314 Janusz Gronek Grudziądz Open M Tak 2022-01-08
315 Beata Maksajdowska GRUDZIĄDZ Parkrun Grudziadz Open K Tak 2022-01-08
316 Tomasz Sobiechowski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2022-01-08
317 Justyna Borkowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-08
318 Piotr Kędzierski Grudziądz Open M Tak 2022-01-08
319 Bartłomiej Kawski Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Open M Tak 2022-01-08
320 maria Mołczyńska Borek Wielkopolski Albanners Open K Tak 2022-01-08
321 Przemysław Napieraj Siemowo Albanners Open M Tak 2022-01-08
322 Paweł Skóra Wielkie Lniska Open M Tak 2022-01-08
323 Sylwia Kamińska Grudziądz Open K Tak 2022-01-08
324 Wioletta Kalachurka Świecie nad Osą Open K Tak 2022-01-08
325 Zdzisław Bartkowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-09
326 Janusz Wiśniewski Toruń Open M Tak 2022-01-09
327 Aleksandra Kołodyńska Czarnowo Open K Tak 2022-01-09
328 Sylwia Skórka Jabłonowo Pomorskie Open K Tak 2022-01-09
329 Krystyna Kaniecka Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2022-01-09
330 Joanna Nowak Grudziądz Open K Tak 2022-01-09
331 Bożena Gniot Minikowo Open K Tak 2022-01-09
332 Henryk Gniot Minikowo Open M Tak 2022-01-09
333 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2022-01-09
334 Roman Świtała Kwidzyn Amatot Open M - 2022-01-09
335 Beata Suchomska Świekatowo Open K Tak 2022-01-09
336 Magdalena Dukat Grudziądz Open K Tak 2022-01-09
337 Katarzyna Ruminska Wałdowo Szlacheckie Open K Tak 2022-01-09
338 Tomasz Lewandowski Grudziądz Open M - 2022-01-09
339 Iza Neumann Brodnica Open K - 2022-01-09
340 Bartosz Sośnicki Gródek Open M Tak 2022-01-09
341 Beata Chudecka Gródek Diabelskie Pioruny Open K Tak 2022-01-10
342 Krzysztof Gładysz Świecie Gładziorki Open M Tak 2022-01-10
343 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Open M Tak 2022-01-10
344 Justyna Wruk Grodek Diabelskie pioruny Open K Tak 2022-01-10
345 Jakub Paczkowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-10
346 Wojciech Krześniak Gródek Diabelskie pioruny Open M Tak 2022-01-10
347 Bartosz Podsiadły Węgrowo OSP Dragacz Open M Tak 2022-01-10
348 Luiza Galus Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2022-01-10
349 Krzysztof Łącz Grudziądz Open M Tak 2022-01-10
350 Alina Zalewska Sierosław Diabelskie Pioruny Open K Tak 2022-01-10
351 Małgorzata Łepek Płąchawy Open K Tak 2022-01-10
352 Barbara Kowalska Łasin Open K Tak 2022-01-10
353 Przemysław Tymiński Grudziądz LA RIVE TEAM Open M Tak 2022-01-10
354 Dariusz Błażejewski Świecie Open M Tak 2022-01-10
355 sławomir sotowicz Grudziadz Bez klubu Open M - 2022-01-10
356 Natalia Tepper-Bartkowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-11
357 Bernadeta Mandosik Grudziądz Teamochal Open K Tak 2022-01-11
358 Jerzy Mandosik Grudziądz Teamochal Open M Tak 2022-01-11
359 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Biegam dla Marysi Open K Tak 2022-01-11
360 Robert Dyjach Gruczno Schumacher Team Bydgoszcz Open M Tak 2022-01-11
361 Krzysztof Sankowski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2022-01-11
362 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Open K Tak 2022-01-11
363 Krzysztof Grodek Grudziądz Kurczak&PiskleRUN Open M Tak 2022-01-11
364 Justyna Grodek Grudziądz Kurczak&PiskleRUN Open K Tak 2022-01-11
365 Piotr Gąceżewicz Grudziądz Open M Tak 2022-01-11
366 Bartosz Leiss Grudziądz Open M Tak 2022-01-11
367 Joanna Czaja Grudziądz Terror Squad Open K Tak 2022-01-11
368 Bartosz Czaja Grudziądz Terror Squad Open M Tak 2022-01-11
369 Rafał Czaja Grudziądz Terror Squad Open M Tak 2022-01-11
370 Paulina Mojek Mokre GEODECI Open K Tak 2022-01-12
371 Kamil Mojek Mokre GEODECI Open M Tak 2022-01-12
372 Tomasz Szynkielewicz Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2022-01-12
373 Ewa Nowak Drzycim Diabelskie Pioruny Open K Tak 2022-01-12
374 Joanna Taczyńska Grudziądz Open K Tak 2022-01-12
375 Łukasz Kowarowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-12
376 Danuta Brzozowska Szczepanki Open K Tak 2022-01-12
377 Mirela Jaskulska Grudziądz Grudziądz Open K Tak 2022-01-12
378 Maciej Stanisław Zawarski Grudziądz Run50+ Open M Tak 2022-01-13
379 Mirosław Hajdukiewicz Wąbrzeźno Open M Tak 2022-01-13
380 Marta Stępniewska Bydgoszcz Kotłowski Run Team Open K - 2022-01-13
381 Łukasz Klimek Blizno H2O TEAM Open M - 2022-01-13
382 Natalia Wiśniewska-Jaworska Grudziądz Open K Tak 2022-01-13
383 MAGDALENA BABICKA Grudziądz Open K Tak 2022-01-14
384 Stanisław Szarmach Gródek Diabelskie Pioruny Open M Tak 2022-01-14
385 Janusz Gołębiewski Rogóźno Open M Tak 2022-01-14
386 Monika Kowalska-Czarnewicz Grudziądz Biegam z Alfredem Open K Tak 2022-01-14
387 Radek Klimkowski Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz Open M Tak 2022-01-14
388 Kamil Hulewicz ROGÓŹNO Noir_team Open M Tak 2022-01-14
389 Martyna Pankowska Grudziądz MORSY Z GRUDZIĄDZ Open K Tak 2022-01-14
390 Grzegorz Wydra Grudziądz Open M Tak 2022-01-14
391 Paulina Drzewińska Grudziądz Biegam by jesc ciastki Open K Tak 2022-01-14
392 Emilian Kotecki Grudziadz FRT Poznań Open M Tak 2022-01-14
393 Anna Lange Grudziądz Open K Tak 2022-01-14
394 Anna Radtke Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2022-01-14
395 Krzysztof Granica Grudziądz Gkm Open M Tak 2022-01-15
396 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz Open K Tak 2022-01-15
397 Dominika Jagodowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-15
398 Patryk Kuberski Wielkie Lniska Parkrun Grudziadz Open M Tak 2022-01-15
399 Radosław BŁASZKIEWICZ Książki Open M Tak 2022-01-15
400 Artur Kamiński Grudziądz 13WOG Open M Tak 2022-01-15
401 Małgorzata Filipek Grudziądz Open K - 2022-01-15
402 Arleta Meloch Grudziądz Open K Tak 2022-01-15
403 Maciej Rakoczy Grudziądz Open M Tak 2022-01-16
404 Ksawier Bukowski Skurgwy Open M Tak 2022-01-16
405 Mateusz Prietz Grudziadz Open M - 2022-01-16
406 Natalia Dziewirz Grudziądz Open K Tak 2022-01-16
407 Piotr Goliński Grudziądz Open M Tak 2022-01-16
408 Dominika Golińska Grudziądz Open K Tak 2022-01-16
409 Marek Pawłowski Wałdowo Szlacheckie Wojskowe Zakłady Uzborejnia Grudziądz Open M Tak 2022-01-16
410 Aneta Szwaracka Grudziądz Open K Tak 2022-01-16
411 Sławomir Szwaracki Grudziądz Open M Tak 2022-01-16
412 Zbigniew Królik Grudziądz Open M Tak 2022-01-16
413 Mariusz Krzyżykowski Piaski Open M Tak 2022-01-16
414 Oliwia Zalewska Sierosław Open K Tak 2022-01-16
415 Zbigniew Wojanowski Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2022-01-16
416 Dawid Oberda GRUDZIĄDZ Open M Tak 2022-01-16
417 Joanna Manteufel Grudziądz Open K Tak 2022-01-16
418 MARYLA WOJANOWSKA Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open K Tak 2022-01-16
419 Jarosław Kocieniewski Grudziadz Open M Tak 2022-01-16
420 Anna Meller Grudziądz Kardiolożki Open K Tak 2022-01-16
421 Daniel Gniefkowski Grudziadz Open M Tak 2022-01-16
422 Magdalena Szram Grudziądz Kardiolożki Open K Tak 2022-01-17
423 Mateusz Holk-Łebiński Sierakowice Kujawscy Runners Open M Tak 2022-01-17
424 Izabela MODRZEJEWSKA Grudziądz Open K Tak 2022-01-17
425 Michał Lewandowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-17
426 Natalia Zagol Dolna Grupa Open K Tak 2022-01-17
427 Damian Zagol Dolna Grupa Open M Tak 2022-01-17
428 Barbara Chodyna Grudziądz Open K Tak 2022-01-17
429 Marcin Pożywiłko Grudziadz Sig Grudziadz Open M Tak 2022-01-17
430 Ariel Mathiak Grudziądz Open M Tak 2022-01-17
431 Karol Dąbrowski Jabłonowo Pomorskie Open M Tak 2022-01-17
432 Małgorzata Morgut-Klimkowska Bydgoszcz Open K - 2022-01-17
433 Adi Pe Gdz RD ELEKTRONIKA Open M Tak 2022-01-17
434 Małgorzata Świstowska Grupa Open K - 2022-01-17
435 Michał Niebojewski Wałdowo Szlacheckie Open M Tak 2022-01-17
436 Aleksandra Wicińska Grudziądz Open K Tak 2022-01-17
437 Szymon Włoszek Grudziądz Open M Tak 2022-01-17
438 Łukasz Cackowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2022-01-17
439 Dariusz Gruszeczka Grudziądz Open M Tak 2022-01-18
440 Monika Kabzińska Grudziądz Open K Tak 2022-01-18
441 Hanna Asensky Grudziądz Open K Tak 2022-01-18
442 Michał Figurski Grudziądz Open M Tak 2022-01-18
443 Piotr Ciszewski Grudziądz Open M Tak 2022-01-18
444 Wojciech Andysz Grudziądz Open M Tak 2022-01-18
445 Tomasz Ziółkowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-18
446 Zosia Tarkowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-18
447 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade Open M - 2022-01-18
448 Krzysztof Jagodziński Grudziądz Open M Tak 2022-01-18
449 Tomasz Woźniak Grudziądz Open M Tak 2022-01-18
450 Mariusz Mroziński Świerkocin Open M - 2022-01-19
451 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz Open M Tak 2022-01-19
452 Mirosław Bączkowski Grupa Open M Tak 2022-01-19
453 Arkadiusz Guzowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-19
454 Sebastian Adamski Grudziądz CSLog Open M Tak 2022-01-19
455 Michał Kęska Świecie PSP Świecie Open M Tak 2022-01-19
456 Mieczysław Cysewski Grudziądz Open M Tak 2022-01-19
457 Sebastian Kocaja Grudziądz CSLog Open M Tak 2022-01-19
458 Maria Dulcet Bydgoszcz Open K Tak 2022-01-19
459 Ula Tarkowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-19
460 Aleksandra Chudecka Gródek Diabelskie Pioruny Open K Tak 2022-01-19
461 Sebastian Sosnowski Grudziądz Open M Tak 2022-01-19
462 Elżbieta Kucharczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2022-01-19
463 Ryszard Deli Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2022-01-19
464 Daniel Kwiatkowski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2022-01-19
465 Marlena Podwojska Grudziądz Open K Tak 2022-01-19
466 Justyna Skwiercz Świecie Open K Tak 2022-01-19
467 Wiesław Zalewski Brodnica Brodnica Open M Tak 2022-01-20
468 Anita Zalewska Brodnica Brodnica Open K Tak 2022-01-20
469 Marek Grzebieniewski Grudziądz Open M Tak 2022-01-20
470 Monika Gajos-Czyrynda Grudziądz Open K Tak 2022-01-20
471 Hanna Witkowska Grudziądz Open K Tak 2022-01-20
472 Łukasz Bordewicz Nowe Open M Tak 2022-01-20
473 Agnieszka Scherff Kamionka Open K Tak 2022-01-20
474 Krystian Konkolewski Nowe Open M Tak 2022-01-20
475 Dagmara Krefta Nowe Parkrun Grudziadz Open K Tak 2022-01-20
476 adam kargiński grudziądz skoczę po flaszkę Open M - 2022-01-20
477 Michał Banaszewski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2022-01-20
478 Irek Simson Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno Open M - 2022-01-20
479 Karolina Ulik Lubiszewo Tczewskie Open K Tak 2022-01-20
480 zuzanna kargińska grudziądz K.S.Tęcza Open K - 2022-01-20
481 Marcin Jędrak Grudziądz Open M Tak 2022-01-20
482 Paweł Mazur Grudziądz Open M Tak 2022-01-20
483 Krzysztof Niedbalski Bydgoszcz Open M Tak 2022-01-20
484 Agata Kędziorska Tczew Biegające Beboki Open K Tak 2022-01-20
485 Paweł Lasek Grudziądz Ossp Siemkowo Open M - 2022-01-20
486 Adrianna Urbanska Golina Open K Tak 2022-01-20
487 Agnieszka Foryś Kwidzyn Open K Tak 2022-01-21
488 Grzegorz Kolano Lubiewo Open M Tak 2022-01-21
489 Patryk Wysocki TUCHOLA Open M Tak 2022-01-21
490 Jan Gumienik Szarnoś Szarnoś Team Open M Tak 2022-01-21
491 Anetta Pelzner Grudziądz Open K Tak 2022-01-21
492 Katarzyna Wojnowska Dolna Grupa Open K Tak 2022-01-21
493 Alfred Czarnewicz Grudziądz Biegam z Monisią Open M Tak 2022-01-21
494 Dawid Dolata BYDGOSZCZ Open M Tak 2022-01-22
495 Zosia Karasińska GRUDZIĄDZ Brak klubu Open K Tak 2022-01-22
496 Wojciech Okoński Grudziądz Open M Tak 2022-01-22
497 Małgorzata Zielińska Grudziądz Fit House Grudziądz Open K - 2022-01-22
498 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2022-01-22
499 Patryk Lachowicz Grudziądz Open M - 2022-01-22
500 Katarzyna Agacińska Grudziądz Open K Tak 2022-01-22
501 Wojciech Agaciński Grudziądz Open M Tak 2022-01-22
502 Tomasz Asensky Grudziadz Open M Tak 2022-01-22
503 Jacek Szewczak Grudziądz Open M - 2022-01-23
504 Paweł Sałacki Grudziądz MEL-KAN Grudziądz Open M Tak 2022-01-23
505 Aleksandra Wesołowska Bydgoszcz Open K Tak 2022-01-23
506 Dariusz Wesołowski Bydgoszcz Open M Tak 2022-01-23
507 Dominik Bieliński Nowe NB Team Open M Tak 2022-01-23
508 Magda Jodko Grudziądz Open K Tak 2022-01-23
509 Rafał Jasiński Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Open M Tak 2022-01-23
510 Paweł Szydzik Grudziądz Open M - 2022-02-08


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×