Północna Liga XC - XC 1 Grudziądz

niedziela, 8 kwietnia 2018

Powrót

Lista

Po cieszącym się pozytywną opinią treningu XC, który odbył się we wrześniu ub. r. (👉dla przypomnienia👈), postanowiliśmy wspólnie z kolegami z Kwidzyna, Golubia-Dobrzynia i Torunia stworzyć serię wyścigów XC/XCO.
Tak powstała Północna Liga MTB XC, której jednym z celów, poza dobrą zabawą, rywalizacją w najbliższym-lokalnym gronie, jest promowanie tej, wg. nas, bardzo ciekawej odmiany kolarstwa górskiego.

Pierwszy wyścig XC 1 Grudziądz odbędzie się w Lasku Strzemięcińskim, na podobnej trasie jaką mieliście okazje poznać we wrześniu. Po raz kolejny mocny nacisk stawiamy na singletracki... 😀
Pętla o długości 4,8 km zawiera wszystkie elementy XC - wąskie, kręte, szerokie i szybkie singletracki, techniczne podjazdy, zjazdy, a nawet drop... Ale nie ma powodu się stresować! Alternatywne ściezki będą wszędzie tam gdzie wymaga tego trasa! Wszyscy, którzy nie czują się na siłach, będą mogli skorzystać z objazdów.

Data: Niedziela, 8 kwietnia 2018, start godz. 12:00
Lokalizacja: Lasek Strzemięciński (w pobliżu Śniadeckich 46, Grudziądz)
Opłata startowa: 20 PLN płatne przelewem do 04.04.2018 włącznie lub 30 PLN płatne gotówką w dniu wyścigu.

Nagrody 🏆: Nagradzamy 3 pierwsze miejsca open.

Punktacja 💯: Wszyscy uczestnicy otrzymują punkty, których to suma roztrzygnie zwycięzców z każdej kategorii na Finale Ligi we wrześniu.

Limit miejsc 150 osób!

Serdecznie zapraszamy!

Zapisy

Rejestracja online jest zamknięta.

Lista

Regulamin

Regulamin Północnej Ligi MTB XC 2018

Regulamin

Profil trasy

Podstawowe dane

  • Długość okrążenia : 5 km
  • Ilość okrążeń : 4
  • Czas trwania wyścigu : 60-85 min.
  • Przewyższenia : 79 m/okrążenie
  • Śr. czas okrążenia : 15 min
Profil trasy z serwisu ridewithgpx.com...

Trasa Plik .gpx
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×