Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 4 Kwidzyn

Wyniki

Lista startowa

"Wyścig 1"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Dawid Soczywko 25 UKS Sportowiec Piła Młodzik 1 22:5819:40-- 42:29 42:38 - Ukończył
2 JAKUB SOBIERAJ 37 Belta Team Gdanśk Junior 1 23:2919:37-- 42:59 43:06 +28 sek. Ukończył
3 Filip Skotarek 10 UKS Sportowiec Piła Młodzik 2 23:0020:15-- 43:07 43:15 +37 sek. Ukończył
4 Franciszek Donarski 35 N-Bike Academy Junior 2 23:3919:43-- 43:14 43:22 +44 sek. Ukończył
5 Kacper Bodenszac 30 UKS Cykliści RYPIN Junior 3 23:3520:04-- 43:32 43:39 +01:01 Ukończył
6 Kamila Gurzyńska 14 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety 1 24:1121:31-- 45:32 45:42 +03:04 Ukończyła
7 JAN SOBIERAJ 40 Belta Team Gdanśk Młodzik 3 24:1121:52-- 45:56 46:03 +03:25 Ukończył
8 Filip Dorsch 66 Merx Team Wągrowiec Junior 4 23:5822:05-- 45:53 46:03 +03:25 Ukończył
9 Aleksander Talarski 64 Cyklo Kwidzyn Junior 5 24:5621:30-- 46:17 46:26 +03:48 Ukończył
10 Igor Suś 21 N-Bike Academy Młodzik 4 24:5721:40-- 46:27 46:37 +03:59 Ukończył
11 KATARZYNA GROCHOWSKA 24 TEAM MX SKÓRCZ Kobiety 2 24:3122:11-- 46:35 46:42 +04:04 Ukończyła
12 Wiktor Grzegorek 27 UKS Sportowiec Piła Młodzik 5 25:4521:53-- 47:28 47:38 +05:00 Ukończył
13 Jan Mioduszewski 60 KS N-Bike Academy Młodzik 6 26:0623:16-- 49:12 49:22 +06:44 Ukończył
14 Nico Stromecki 63 MTB KWIDZYN TEAM Junior 6 25:4724:10-- 49:47 49:57 +07:19 Ukończył
15 Jan Jóźwiak 13 Junior 7 26:0723:52-- 49:51 49:59 +07:21 Ukończył
16 Jadwiga Kucharska 67 Belta Team Gdańsk Młodziczka 1 26:5023:54-- 50:34 50:44 +08:06 Ukończyła
17 Edyta Jakubowska-Olech 50 NWT MTB Świecie Kobiety 3 27:0923:48-- 50:45 50:57 +08:19 Ukończyła
18 Justyna Rydelek 52 KS N-Bike Academy Młodziczka 2 27:2524:29-- 51:46 51:54 +09:16 Ukończyła
19 Martyna Dykalska 29 CYKLISCI RYPIN Juniorka 1 29:1425:59-- 55:04 55:13 +12:35 Ukończyła
20 Maria Świerczyńska 22 Endorfina Fitness Club Kobiety 4 31:5128:07-- 59:46 59:58 +17:20 Ukończyła
21 Zuzanna Podgórska 26 CYKLISCI RYPIN Juniorka 2 33:3628:50-- 01:02:15 01:02:26 +19:48 Ukończyła
22 Wiktoria Łukaszewska 20 CYKLISCI RYPIN Juniorka 3 34:5932:53-- 01:07:42 01:07:52 +25:14 Ukończyła


Do góry




"Wyścig 2"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Rafał Szturo 234 SISU-OWB rowertour.com M40 1 20:1217:1918:0418:04 01:13:29 01:13:39 - Ukończył
2 Norbert Łysiak 212 N-Bike Academy M40 2 21:1418:2918:5518:39 01:17:08 01:17:17 +03:38 Ukończył
3 Mateusz Hoppe 355 ABCSURF TREK M20 1 21:2918:3619:0218:50 01:17:45 01:17:57 +04:18 Ukończył
4 Miłosz Czechowicz 347 UKS Sportowiec Piła M20 2 21:4518:5319:1419:38 01:19:30 01:19:30 +05:51 Ukończył
5 Bartosz Turoń 297 MTB Kwidzyn TEAM M30 1 21:3519:2219:2420:07 01:20:19 01:20:28 +06:49 Ukończył
6 Dawid Czernij 362 MTB KWIDZYN TEAM M20 3 21:5619:0119:3520:16 01:20:36 01:20:48 +07:09 Ukończył
7 Kacper Okruciński 278 Lumac Like Bike WTR Włocławek M20 4 21:2819:2720:4519:54 01:21:26 01:21:34 +07:55 Ukończył
8 Przemysław Zalewski 222 Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 2 22:0519:2520:1219:53 01:21:25 01:21:35 +07:56 Ukończył
9 Piotr Koniuszewski 358 WINAAR Cycling M30 3 22:5219:3820:0719:40 01:22:01 01:22:17 +08:38 Ukończył
10 Bartosz Koniuszewski 378 TURBO CHVJE M40 3 23:1019:1919:5019:59 01:22:01 01:22:18 +08:39 Ukończył
11 Mateusz Romanowski 301 M20 5 23:1019:3620:0719:50 01:22:31 01:22:43 +09:04 Ukończył
12 Artur Szmyt 205 Merx Team Wągrowiec M30 4 23:0719:5720:0519:38 01:22:37 01:22:47 +09:08 Ukończył
13 Bartłomiej Galicki 380 MTB KWIDZYN TEAM M40 4 22:0320:0620:0720:36 01:22:41 01:22:52 +09:13 Ukończył
14 Rafał Jackowski 352 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 5 22:4819:5920:4219:48 01:23:04 01:23:17 +09:38 Ukończył
15 Szymon Rozmiarek 207 Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 5 22:1820:1320:4620:40 01:23:46 01:23:57 +10:18 Ukończył
16 Paweł Ochmański 213 Ohman ink mtb team M40 6 23:0719:5620:3620:46 01:24:13 01:24:25 +10:46 Ukończył
17 Jacek Frydrychowicz 292 XTrack.com M40 7 25:4419:5619:3019:35 01:24:33 01:24:45 +11:06 Ukończył
18 Michał Felon 384 ZdrowyRower M40 8 23:0820:4620:4920:33 01:25:04 01:25:16 +11:37 Ukończył
19 Bartosz Ryniec 279 Lumac WTR Włocławek M20 6 21:3018:3423:5221:23 01:25:09 01:25:19 +11:40 Ukończył
20 Michal Wilk 365 MTB KWIDZYN TEAM M30 6 23:1420:4220:4820:40 01:25:12 01:25:24 +11:45 Ukończył
21 Bartłomiej Tokarski 356 M30 7 23:3021:1120:1821:03 01:25:47 01:26:02 +12:23 Ukończył
22 Adrian Klekowski 357 Orbit One Cycling M30 8 23:2520:4120:5121:21 01:26:05 01:26:18 +12:39 Ukończył
23 Bogumił Bieliński 332 CTBIKE.PL M40 9 23:4320:5920:4620:58 01:26:15 01:26:26 +12:47 Ukończył
24 Konrad Ogielski 381 M20 7 23:3921:0321:0821:06 01:26:45 01:26:56 +13:17 Ukończył
25 Michał Falkowski 302 M40 10 24:0920:5121:1420:55 01:26:55 01:27:09 +13:30 Ukończył
26 Maciej Sadurski 221 M20 8 23:2620:5521:5222:22 01:28:25 01:28:35 +14:56 Ukończył
27 Jacek Olech 291 NWT MTB Świecie M50+ 1 24:2620:5821:2422:06 01:28:43 01:28:54 +15:15 Ukończył
28 Waldemar Cisło 339 Cyklo Kwidzyn M40 11 24:2321:4822:0522:36 01:30:39 01:30:52 +17:13 Ukończył
29 Andrzej Pepliński 219 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 12 23:2321:1821:5924:16 01:30:46 01:30:56 +17:17 Ukończył
30 Mateusz Płonka 228 trek fabrykarowerów.com M30 9 23:5722:1122:1822:50 01:31:05 01:31:16 +17:37 Ukończył
31 Jakub Wolanin 348 GK MALBORK M30 10 24:3122:0622:3022:35 01:28:23 01:31:42 +18:03 Ukończył
32 Mariusz Marowski 376 MTB KWIDZYN TEAM M30 11 24:0622:0922:1623:11 01:31:29 01:31:42 +18:03 Ukończył
33 Dominik Świtalski 338 M30 12 24:3722:0923:0922:49 01:32:29 01:32:44 +19:05 Ukończył
34 Konrad Krauze 333 UKS Sportowiec Piła M20 9 24:5022:1423:0822:36 01:32:34 01:32:48 +19:09 Ukończył
35 Roman Krześniak 251 Bart J-Bike M30 13 25:4622:0222:2622:43 01:32:45 01:32:57 +19:18 Ukończył
36 Rafał Gruszczyński 230 ANC System M40 13 24:5222:0222:5224:08 01:33:39 01:33:54 +20:15 Ukończył
37 DOMINIK SUDOŁ 306 CYKLO KWIDZYN/SUDOŁ COOPERATION M40 14 25:3822:3822:5923:28 01:34:31 01:34:43 +21:04 Ukończył
38 Tomasz Krupka 252 M40 15 26:3123:5223:1023:16 01:36:39 01:36:49 +23:10 Ukończył
39 Mariusz Koralewski 367 Traktor Team Kwidzyn M30 14 25:0823:1024:5623:42 01:36:42 01:36:56 +23:17 Ukończył
40 Damian Fysz 237 M20 10 26:2722:5723:4224:09 01:36:56 01:37:15 +23:36 Ukończył
41 Paweł Marciniak 215 M30 15 25:5723:3224:0524:33 01:37:51 01:38:07 +24:28 Ukończył
42 Adrian Talarski 368 Cyklo Kwidzyn M30 16 25:4723:4123:5725:51 01:39:01 01:39:16 +25:37 Ukończył
43 Paweł Sosna 370 Orbit One M30 17 25:4824:1224:02- 01:13:48 01:14:02 +1 Okr. Ukończył
44 Miłosz Rzepka 293 M&M's M30 18 26:4623:3624:06- 01:14:11 01:14:28 +1 Okr. Ukończył
45 Bartosz Grochalski 373 M20 11 25:0922:3426:47- 01:14:16 01:14:30 +1 Okr. Ukończył
46 Bogusław Olszewski 273 Cyklo Kwidzyn M30 19 25:5724:0324:39- 01:14:26 01:14:39 +1 Okr. Ukończył
47 Łukasz Kręcki 255 Klub Kolarski Wda Świecie M30 20 26:4924:1723:44- 01:14:35 01:14:50 +1 Okr. Ukończył
48 Piotr Hinz 294 M30 21 26:1424:5224:08- 01:15:01 01:15:14 +1 Okr. Ukończył
49 Piotr Śmigowski 239 WWMK-najważniejsi! M30 22 27:1324:0724:07- 01:15:12 01:15:27 +1 Okr. Ukończył
50 Jarosław Belt 299 MTB Eldar Świecie M50+ 2 27:4723:5523:50- 01:15:13 01:15:32 +1 Okr. Ukończył
51 Tomasz Kwiatkowski 364 KWIDZYN BIEGA M30 23 27:4224:1623:47- 01:15:25 01:15:45 +1 Okr. Ukończył
52 Jakub Tylicki 211 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 12 27:2224:0724:31- 01:15:42 01:16:00 +1 Okr. Ukończył
53 Marcin Jaciubek 220 M30 24 27:1125:3525:22- 01:17:54 01:18:08 +1 Okr. Ukończył
54 Robert Winiarz 383 MTB KWIDZYN TEAM M20 13 27:2024:5526:15- 01:18:12 01:18:30 +1 Okr. Ukończył
55 Jakub Pokwicki 377 M20 14 27:2324:3326:37- 01:18:13 01:18:33 +1 Okr. Ukończył
56 Tomasz Rzepecki 309 M40 16 28:4625:4025:08- 01:19:13 01:19:34 +1 Okr. Ukończył
57 Dariusz Rompalski 311 Klub Kolarski Wda Świecie M40 17 27:3325:2726:47- 01:19:29 01:19:47 +1 Okr. Ukończył
58 Kacper Kraiński 216 AGK Coffe Riders M20 15 27:0024:5528:01- 01:19:43 01:19:56 +1 Okr. Ukończył
59 Krzysztof Kwaśniewski 340 Bart J-BIKE M30 25 28:1825:0426:44- 01:19:49 01:20:06 +1 Okr. Ukończył
60 Kajetan Golicki 342 Las Tczewski M30 26 29:3725:3325:42- 01:20:32 01:20:52 +1 Okr. Ukończył
61 RAFAŁ Masiak 371 M30 27 27:5725:4527:28- 01:20:51 01:21:10 +1 Okr. Ukończył
62 Adam Podgórski 236 CYKLISCI RYPIN M40 18 27:1925:2729:13- 01:21:42 01:21:59 +1 Okr. Ukończył
63 Robert Kowalski 382 M30 28 28:2026:4727:16- 01:22:06 01:22:23 +1 Okr. Ukończył
64 Krzysztof Gałgański 225 SISU-OWB rowertour.com M50+ 3 28:4527:4728:40- 01:24:56 01:25:12 +1 Okr. Ukończył
65 Adam Olpeter 374 AKJ Kwidzyn M50+ 4 35:3225:2727:07- 01:27:48 01:28:06 +1 Okr. Ukończył
66 Krzysztof Lica 227 SISU-OWB - rowertour.com M50+ 5 31:1828:2729:28- 01:28:55 01:29:13 +1 Okr. Ukończył
67 Janusz Szynkiewicz 350 Cyklo Kwidzyn/Aqua Bike M50+ 6 33:0031:0632:10- 01:36:00 01:36:16 +1 Okr. Ukończył
68 Dariusz Pacuk 272 SP 17 Torun M50+ 7 34:4231:3531:52- 01:37:47 01:38:09 +1 Okr. Ukończył
69 Adrian Arszyński 354 M20 16 34:5734:2732:09- 01:41:13 01:41:33 +1 Okr. Ukończył
70 Henryk Zieliński 360 Cyklo Kwidzyn M50+ 8 34:1533:4440:52- 01:48:28 01:48:51 +1 Okr. Ukończył
71 Wojciech Lesiczka 361 M40 19 33:0433:12-- 01:05:55 01:06:16 +2 Okr. Nie ukończył
72 Mateusz Kręgielewski 351 AQUA BIKE KWIDZYN M30 29 33:0935:11-- 01:08:01 01:08:20 +2 Okr. Nie ukończył
73 Tomasz Jagodziński 375 GKW M40 20 35:3339:44-- 01:14:57 01:15:17 +2 Okr. Ukończył
74 Czesław Anolik 353 M40 21 22:5059:52-- 01:22:32 01:22:42 +2 Okr. Ukończył
75 Michał Łomnicki 385 MTB KWIDZYN TEAM M40 22 23:34--- 23:23 23:34 +3 Okr. Nie ukończył
76 Jacek Hillar 366 Kwidzyn Biega M40 23 33:02--- 32:39 33:02 +3 Okr. Nie ukończył
77 Mateusz Gurzyński 379 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 ---- - - - Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×