Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 6 Dobrzyń nad Wisłą

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Wyścig 1

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2020-09-10
2 Kamil Nowak Włocławek WSKG RoweryJamróz Terbud TEAM Junior Tak 2020-09-13
3 Paula Budzyńska Toruń Cyklo Kwidzyn Kobiety Tak 2020-09-15
4 JAN SOBIERAJ GDANSK BELTA TEAM GDANSK Młodzik Tak 2020-09-26
5 Aleksander Talarski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Junior Tak 2020-09-27
6 Jan Mioduszewski Niemcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2020-09-27
7 Maria Świerczyńska Grudziądz Mundur na Rowerze Kobiety Tak 2020-09-27
8 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2020-09-27
9 Franciszek Donarski Bydgoszcz N-Bike Academy Junior Tak 2020-09-27
10 Justyna Rydelek Osielsko KS N-Bike Academy Młodziczka Tak 2020-09-27
11 Jakub Wiśniewski Gdańsk K. S. Klif Chłapowo Młodzik - 2020-09-28
12 Małgorzata Białecka Gdynia ASE Trek Gdynia Kobiety - 2020-09-28
13 Amelia Szymańska Rypin Cykliści Rypin Młodziczka Tak 2020-09-28
14 Mateusz Piechocki Piła Superior Zator racing team Junior Tak 2020-09-28
15 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior Tak 2020-09-28
16 Miłosz Błaszczyk Włocławek Bogdziewicz Team Młodzik Tak 2020-09-28
17 Igor Suś Bydgoszcz Bydzia Power Bike Team Młodzik Tak 2020-09-29
18 Jakub Topoliński Niemcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2020-09-29
19 Dawid Soczywko Piła Wataha Północy Młodzik Tak 2020-09-30
20 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN Junior Tak 2020-09-30
21 Malgosia Mikulska Niemcz N-Bike Academy Juniorka Tak 2020-09-30
22 Wiktoria Łukaszewska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2020-10-01
23 Kacper Pecyna Piła Superior Zator racing team Junior Tak 2020-10-02
24 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2020-10-03
25 KATARZYNA GROCHOWSKA Kościelna Jania TEAM MX SKÓRCZ Kobiety - 2020-10-03
26 Marta Motylewska Płock Płocki Klub kolarski Kobiety Tak 2020-10-04


Do góry


Wyścig 2

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ - 2020-02-27
2 Mateusz Groth Żukowo Atos Racing Team M30 - 2020-02-27
3 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M20 Tak 2020-02-29
4 Paweł Ochmański Bydgoszcz Ohman ink mtb team M40 Tak 2020-03-01
5 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 Tak 2020-03-01
6 Rafał Gruszczyński Chełmża SISU-OWB rowertour.com M40 Tak 2020-03-02
7 Mariusz Rubach Brzoza M20 - 2020-03-03
8 Marcin Jaciubek Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2020-03-03
9 Krzysztof Więcławski MOKRE - M50+ - 2020-03-27
10 Damian Fysz Solec Kujawski SISU-OWB rowertour.com M20 Tak 2020-04-10
11 Rafał Szturo Toruń SISU-OWB ROWERTOUR.COM M40 Tak 2020-09-10
12 Janusz Maślany Gostynin M40 - 2020-09-10
13 Dominik Świtalski Toruń Eurostone - Sablier M30 Tak 2020-09-11
14 Maciej Sadurski Toruń SISU-OWB rowertour.com M20 Tak 2020-09-11
15 Jacek Wiśniewski Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB M40 Tak 2020-09-12
16 Mateusz Płonka Malbork sfabrykowani racing team M30 Tak 2020-09-13
17 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI/DZIKI TEAM KWIDZYN M40 Tak 2020-09-13
18 Oskar Rozwadowski Lidzbark M20 Tak 2020-09-14
19 Paweł Mantycki Bydgoszcz BikeBoys.pl Orientujemy Team M40 Tak 2020-09-15
20 Roman Krześniak Świecie Bart Bike Team Sulnowo M30 Tak 2020-09-15
21 Przemysław Zalewski Śrem Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 Tak 2020-09-17
22 MARIUSZ IDZIKOWSKI BYDGOSZCZ www.H2Oshop.pl M40 Tak 2020-09-17
23 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2020-09-17
24 Dariusz Sibiński Płock Płocki Klub Kolarski M40 Tak 2020-09-19
25 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders M20 Tak 2020-09-19
26 Dariusz Pacuk Toruń DP Projekt M50+ Tak 2020-09-21
27 Rafał Tłuszczak Gdynia CX 46/36 Gdynia M40 - 2020-09-24
28 Dominik Jakubowski Brodnica Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M20 - 2020-09-27
29 Szymon Rozmiarek Śrem GReeN BIKE Team M30 Tak 2020-09-27
30 Patryk Pol Grudziądz M40 Tak 2020-09-27
31 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2020-09-27
32 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB rowertour.com M40 Tak 2020-09-28
33 Michał Rozkocha Starogard Gdański GK STG M20 - 2020-09-28
34 Michał Przybytek Gdynia Bertrand Okna Trek Gdynia M30 Tak 2020-09-28
35 Norbert Łysiak Niemcz NorbertLysiak.pl M40 Tak 2020-09-28
36 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's M30 Tak 2020-09-29
37 Arkadiusz Jasiński Bydgoszcz Rnew.pl MTB Team M40 Tak 2020-09-29
38 Piotr Bregier Płock M50+ Tak 2020-09-29
39 Marcin Jasiński Koło BMC Polska M30 Tak 2020-09-30
40 Tomasz Krupka Malbork M40 Tak 2020-09-30
41 Kacper Okruciński Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M20 Tak 2020-09-30
42 Sławomir Bethke Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2020-09-30
43 Miłosz Zwierski Piła Superior Zator Racing Team M20 Tak 2020-10-01
44 Piotr Straszewski Włocławek NJS MTB Włocławek M30 - 2020-10-01
45 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 Tak 2020-10-01
46 Krzysztof Kwaśniewski Skarszewo Bart Bike Team Sulnowo M30 Tak 2020-10-01
47 Bartosz Gryka Piła UKS Copernicus Toruń CCC - SMS Toruń M20 Tak 2020-10-01
48 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2020-10-01
49 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2020-10-01
50 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 - 2020-10-02
51 Michał Felon Gdynia ZdrowyRower Team M40 Tak 2020-10-02
52 Jacek Olech Świecie MTB Świecie M50+ - 2020-10-03
53 Waldemar Cisło Bądki DZIKI TEAM KWIDZYN M40 Tak 2020-10-04
54 Jacek Brygier Płock Płocki Klub Kolarski M40 Tak 2020-10-04
55 krzysztof kowalski bydgoszcz M40 Tak 2020-10-04
56 Błażej Jakóbowski Belsk Duży WGR Team M20 Tak 2020-10-04


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×